sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedyne czego brakuje Barcelonie to charakterystycznego spokoju pod polem karnym. Już sam ten spokój pozwalał "wyprodukować" coś z niczego. Jeśli do tego Villa i Messi zaczną kopać w światło bramki to już będzie to wyglądało znacznie lepiej.
Oczywiście forma wciąż jest zdecydowanie niżej niż byśmy oczekiwali, ale mamy dobry miesiąc by oczekiwać poprawy. Na Real nie ma co się oglądać. Grają bardzo dobrze i ciężko będzie im zgubić punkty do Gran Derbi.
0
Villareal słaby nie jest, ale gra piach od samego początku sezonu.
wsercubiel
No i tego się trzymaj. Najlepiej dla Realu żeby nie było widać ani Xaviego ani Iniesty ani Fabregasa. Thiago też niech się lepiej nie pokazuje.
0
Barcelona jest bez formy. To fakt, ale może taki akurat jest plan. Kto jak kto, ale Pep potrafi przyszykować bombę. Rok temu apogeum w pierwszej części sezonu trafiło się na... GD.
0
3 podania Xaviego i Real leży, kwiczy i pogrąża się w bólu. Bla bla bla.
0
Przecież Villareal od każdego dostaje w ciry. Czy to jest Real czy Barcelona czy może Levante.
0
Odszedłbyś. Nie zapominaj, że piłka nożna to dla nich po pierwsze praca.
0
Co mecz to kontuzja. -.-
0
Ja to w ogóle myślę, że ta rozróba pod koniec meczu to była z góry zaplanowana i piłkarze Barcelony tylko czekali na okazję by rozwścieczyć biednych przeciwników. Wszystko zepsuł ten skurczybyk Marcelino, który za cholerę nie chciał się włączyć do zabawy.
0
Że niby Centralna Mleczarnia Florentiniana nie ma racji? Bujda. Kanoute i Cesc kłamią!
0
Mistrzowie czytania z ruchu warg wracają do gry? Czy też Fabregas miał podsłuch jakiś założony?
0
Ale wy jesteście dzieci jednak. -.-
Sevilla zagrała rewelacyjnie i trzeba im to przyznać a nie kląć i panikować.
0
Varas! :O Ależ on ma skilla.
Szkoda punktów, ale co zrobić.
0
Swoją drogą to znowu gramy bez nominalnego stopera. Co z Puyim? o.O
0
Dawać Fabsa i jedziemy.
0
W tym Mediolanie to dobrych dilerów mają. Ibrahomovic lepszy od Messiego, Milan najlepszy na świecie a teraz Inter ma dość kasy i argumentów by ściągnąć wymienionego wyżej Leo. Zaraz się okaże, że Juventus wygra Ligę Mistrzów.
0
Człowiek z wąsami wymiata. :)
0
Jak to jest z tym zerwaniem wiązadeł? Noga nie jest na początku całkowicie unieruchomiona?
0
Ciekawe czy to prochy jakieś czy gościowi faktycznie się we łbie poprzewracało. Gdzie tu Milan do Barcelony. A od ekipy z Mediolanu jest jeszcze co najmniej kilka lepszych drużyn.
0
Po prostu was kocham. :) Villareal dostaje piątkę, Osasuna ósemkę po dobroci, Atletico i BATE kolejne manitki, ale Barcelona ma słabszy okres. To musi być początek kryzysu, szczególnie, że Messi strzela więcej niż dotychczas.
0
No właśnie. Messi gra słabo a posyła asysty sezonu i strzela bramkę za bramką. Nie ma wątpliwości, że albo jest z innej planety albo jest Messim.
0
Ciekawe czy oni się pytają rywali ile chcą dostać na Camp Nou? Na razie to wygląda kosmicznie, ale przydałoby się wygrać na wyjeździe teraz. :)
0
dzasta7
No właśnie. Skoro ten Messi jest taki dobry to ciekawe dlaczego nie teleportował z ławki Fabregasa, któremu mógłby podać piłkę zamiast strzelać.
0
Na Camp Nou niszczymy wszystkich niezależnie od systemu. Na wyjazdach chyba jednak 3 obrońców to za mało.
0
Chu* z Realem. Wygrajmy to i wskoczmy na drugie miejsce w tabeli.
0
Jesteśmy punkt przed Realem!
Obyśmy tylko w tej walce z Królewskimi nie spostrzegli się w połowie sezonu, że Valencia odjechała. -.-
0
No i po co to czerwo. Straciliśmy minutę z doliczonego czasu a do tego gwizdnął 30s za wcześnie. Trudno. Koniec.
0
Żal mi teraz trochę tej setki Messiego.
0
Chyba za późno zaczęliśmy grać.
0
Ma ktoś dobry link? Wszystko z vshare zaczęło mi się ciąć. -.-
0
Myślę, że remis powinniśmy z tego wyciągnąć. :) Jeśli wyciągniemy wnioski i się ogarniemy to będzie dobrze.