0

A grywał kiedyś Rossi na skrzydle?

0

mc1999

Nasi stoperzy wcale nie odstają. Może i są nieco słabsi, ale bez przesady.

Tylko, że nikt nie podważa tego, że PL jest lepsza niż La Liga. Tylko że kliczko przy okazji twierdzi, że Bundesliga też jest lepsza niż La Liga.

Średniak może coś wygrać w świetnej drużynie, ale średniak nie poradzi sobie z utrzymaniem tej drużyny na szczycie.

0

Ale to tylko biorąc pod uwagę ligę. :)

We wszystkich rozgrywkach Barca ma więcej goli.

0

klitschko

Barcelona ma więcej PUNKTÓW niż Real.

Barcelona ma więcej GOLI niż Real.

Barcelona ma więcej ASYST niż Real.

Barcelona jest PRZY PIŁCE częściej niż Real,

Bo nas to h*j czy Kryśka ma więcej goli niż trójka najlepszych strzelców "POZA MESSIM".

Liczy się drużyna.

0

klitschko kretyn z Ciebie i tyle. Jeśli jesteś dobry to słabsi muszą się dostosować i właśnie to robił Real Madryt i to pewnie zrobi Manchester.

0

Casquero też swojego czasu nie zrobił zbyt wiele, gdy Pepe był na boisku... Portugalczyk po prostu wymiata a raczej wycina - zawodowo.

0

Zarówno stroje domowe jak i wyjazdowe mi się podobają, ale Valdes w tej zieleni mi się zupełnie nie widzi. :D

0

misiek112



A tu Iniesta, który nie umie strzelać z dystansu.

0

Jeden dzień i książka połknięta. ;)

Jeśli ktoś ma wątpliwości czy kupić niech jak najszybciej sobie ją sprawi. Czyta się niesamowicie i na pewno jeszcze nie raz będę do niej wracał.

Żal tylko, że nie jest to jedna z tych 500-stronicowych ksiąg. :D

0

Mam swą upragnioną książkę Iniesty. :)

A teraz powiem Wam coś ciekawego. :) Piszcząc "Szczęśliwego Nowego Roku" życzycie szczęścia tylko i wyłącznie 1 stycznia czyli w Nowy Rok. Aby życzyć komuś szczęścia przez cały rok (:D) piszemy to z małej litery czyli "Szczęśliwego nowego roku". No, ale to tak na marginesie już. :)

0

No pewnie, że zagra z Levante. Zarząd był zachwycony zainteresowaniem ostatniej podróży piłkarzy do Osasuny, więc tym razem sam Leo Messi z towarzystwem kamery będzie ścigał się z czasem by o 20:59 wyskoczyć z samolotu i ze spadochronem wylądować na prawym skrzydle murawy dokładnie o 21:00.

0

Brawo Rossel.

0

Siary nie ma. To nie jest jakiś Bwin czy inna Coca Cola. Fundacja zajmuje się rozwojem technologii, badań i rozwoju społeczności, więc projekt ambitny. Nie mam nic przeciwko takiemu rozwiązaniu, szczególnie, że wpada nam spora kasa.

0

Skakać z radości nie skaczę, ale myślę, że taka reklama to jednak nic złego a takie 34 miliony na sezon to jest coś co piechotą nie chodzi.

Myślę, że decyzja jest jak najbardziej słuszna.

0

Nick elback

Pinto to akurat jest świetny bramkarz i nie chciałbym tutaj nikogo innego na tą pozycję. Już sam fakt, że większość sezonu spędza na ławce a i tak, gdy wejdzie potrafi grać znakomicie. W dodatku jest jedną z najbarwniejszych postaci zespołu. :)

Poparcie dla Jose Pinto.

0

haha ;D

nie wiem czy widzieliście tą fotkę, ale co tam :)

http: //sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs964.snc4/75711_177772308905465_168375189845177_694449_1916321_n.jpg

0

1. Xavi Hernandez

2. Andres Iniesta

3. Lionel Messi

Nagroda dla trenera dla The Special Five. Niech ma na zdrowie i się udławi.

0

Stawiam skrzynkę piwa autorowi. :)

Te odnośniki to zdjęć/filmików/artykułów - genialne.

A sam tekst sprawił, że oczy mi sie zeszkliły a nogi zmiękły.

Jeśli ktoś nie doczytał do końca to powiem tak:

Artykuł jest kwintesencją uczuć każdego cule podczas La Manity a rozkosz płynąca z lektury przewyższa swą mocą działanie alkoholu, maryśki i seksu. Viva la Vida y Gran Barca per sempre.

0

Ja nie zamówię. Za to wiem już co napisać w liście do Mikołaja. :P

0

ehh

no i 1-0

0

no czerwień dla VCF ;/

0

E tam. :P Po 7 godzinach siedzenia nad relacją live z jazdy pociągiem a potem autobusem te 90 minut to tylko miła nagroda. :]

Niech jeszcze Real sprawi nam miłą niespodziankę i w ogóle będzie super ekstra.

0

No i pozamiatane. Szybko dość meczyk zleciał. :)

0

Messi

Leo Messi :)

0

Jestem niesamowicie szczęśliwy w tym momencie. Po takim cyrku dnia dzisiejszego oni i tak dają radę. :)

0

uff

0

No jak tam chcesz. Ja też znikam oglądać mecz. ;)

0

Taa. Bardzo detektyw. Po prostu zerkam co tam się dzieję i po jakimś czasie skojarzyłem te posty.

0

Niektóre może i dobre, ale w większości zwykła prowokacja. Po cholerę tam na rm.pl wstawiać skład Barcy na mecz z Osasuną? o.O

0

xavi890

Dlaczego robisz napinkę na rm.pl jako "The Special Five"?

A jeśli to nie Ty to po h*j wstawiasz tu jego komentarze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?