0

Jesteśmy punkt przed Realem, ale punkt przed nami jest Valencia. Jak sezon skończymy przed Realem w środku tabeli to też będzie radocha?

Ja nie widzę przeszkód aby to VCF w tym sezonie była naszym głównym rywalem w walce o mistrzostwo a nawet jeśli się tak nie stanie to nie olewajmy z góry wyczynów wszystkich poza Realem.

Nie wiem czy ten tekst tutaj pasuje, bo nie mam czasu przeczytać postów, ale piszę odnośnie kilku portali i newsów, które się podniecają tym, że Barca wyprzedziła Real nie wspominając nawet o liderującej Valencii.

_______________________________________________________

Mes Que Un Club.

0

Uspokójcie się u zaczekajcie na jakieś oficjalne info. Teraz to możecie sobie gdybać i wymyślać co by to się mu nie mogło stać.

0

Messi. Messi jest niewątpliwie nie do ogarnięcia w swojej grze, ale mi chodzi o magię Gaucho. Trzech, czterech, pięciu rywali a ten ich wszystkich kładzie na ziemie i idzie dalej. Jedynym wyjściem dla rywali jest w takim wypadku faul.

0

Mówcie co chcecie, ale Ronaldinho jest mistrzem wszech czasów. To co on wyprawiał powodowało, że mózg się zawieszał. Dzisiaj widziałem namiastkę tego Roniego i normalnie złapałem doła, że gra dla Milanu a nie Barcy. :(

Wracając do Ibry. To na pewno jeden z najlepszych napastników na świecie, ale to jeszcze nie znaczy, że wszędzie będzie grał świetnie. Z tym Rasiakiem to może przesada, ale myślę, że już Jeleń miałby szansę się pokazać często z lepszej strony, nawet jeśli jest gorszym napastnikiem niż Zlatan.

Do tego jeszcze ten denerwujący charakterek Ibry. Widzieliście tego kopniaka, którego sprzedał koledze na treningu? Jak dla mnie to na żarty nie było a zachował się jak debil. No i te pyskówki i gwiazdorskie zachowanie też nie pomagają mu w zdobyciu mojej sympatii.

0

Ehh. Tęskni mi się za Ronaldinho.

0

No i co z tego, że Ibra te gole strzela? Nikt tutaj nie podważał klasy tego zawodnika. W Barcelonie on po prostu nie pasował i tyle.

0

Man of the match?

Barca.

0

O kur*a! o.O

0

Messi tradycyjnie rozpieprzył rywala jak chciał. Do tego żądło El Guaje i bank rozbity.

Barcy się nie drażni.

0

No i proszę. Mamy najsilniejszy możliwy skład.

To jest to co lubię. :) Skład po mojemu, meczyk w TV i duże szanse na dobry mecz w wykonaniu Barcy.

0

Taa. Alicante. o.O

0

Najlepsze.

1/2 pseudokibiców go out.

Najgorsze.

Gra.

0

Widzieliście to? o.O

0

O ludu. Gdzie jest Busquets tak w ogóle?

0

Kto wątpi, że Barca jest zdolna przez 15 minut strzelić 3 bramki?

0

Teraz to się zrobiło nieciekawie. o.O

0

Ta nagonka na Mistera to trochę przegięcie. :/ Za to co on wykonał w Barcelonie to choćby nie wiem co się działo, on i tak jest mistrzem i zapamiętajcie to sobie.

0

Nie przesadzacie przypadkiem z tą paniką? ^-^

0

Nie ma Xaviego i tyle na ten temat.

Bojan gra jak narwany, ale już wolę to niż stojącego w miejscu Ibrę. ^-^

Tylko co tu Keita robi?

0

Masche to raczej skłonny do myślenia przy wślizgach nie jest. ^-^

A my tracimy gola...

0

Tymczasem Barca B niestety do tyłu. :/ 1-0

0

Dziękuję. Postoję. Mam nadzieję, że za rok Barca nawet palcem nie kiwnie żeby go tu sprowadzić.

Javier pokazał, że dla chcącego nic trudnego i jeśli faktycznie Cesc chciał odejść to mógł pokazać, że ma jaja i odejść a nie bawić się w dyplomatyczne podchody.

0

Mistrz cienkiej riposty :) haha. brawo Pep.

0

Niezły cyrk, ale to i tak lepsze niż gdyby miał tu zostać zawodnik skłócony z trenerem. My za to mamy 40 milionów, które od ręki będzie można dać za Fabregasa. :)

0

Wprawdzie temat od kilku dni był na rzeczy, ale i tak jestem trochę zaskoczony. :) miło zaskoczony. mamy swoją ścianę w środku pola.

Teraz jeszcze tylko zatrzymać Ibrę albo szybko sprowadzić lewoskrzydłowego i mamy dream team.

0

Też chcę się upić. :D Jest okazja w końcu.

A tak poważnie to należy grzecznie podziękować Zlatanowi i pożegnać go bez żalu. Jakby nie było to on tu nie pasuje i basta. Nie ma co dalej drążyć tego tematu.

0

Ta jego mina na tym zdjęciu mnie dołuje. :( Uważam, że tutaj nie pasuje, ale i tak mi go szkoda.

0

To jakieś żarty są z tymi najlepszymi piłkarzami. Tyle w temacie. :/

0

Barca w grupie D.

0

Będę wkurwiony jeśli Rossel tego nie załatwi. Javier pokazał, że ma jaja i od razu położył kawę na ławę w kwestii transferu. To by było mocno nie halo jeśli Barca nawali w negocjacjach, które już i tak mocno ułatwił Mascherano, który chcąc nie chcąc przyparł trochę LFC do muru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?