sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jaja. Jak usiadłem o 13 to przez 7 godzin gapiłem się tylko w tą relację. o.o
Dziękuję za taką możliwość. :)
0
Oficjalnie: Osasuna już nie chce rozgrywać tego meczu.
:D
0
Iniesta smsy śle. Już ktoś wyjaśniał chyba skąd bieżące informacje. ^^
0
A swoją drogą to komentarzy więcej niż po niejednym meczu. :)
0
Ale macie zabawę z tymi telefonami teraz. :)
0
Tak o 20 ku*wa.
Wyskoczą z autobusu i od razu na murawę, bo macieks mówi, że o 20.
0
marco
To mam rozumieć, że Real luzem wyszedł z grupy śmierci i jest przewspaniały. W takim razie pomóż mi znaleźć określenie na Barcelonę, która rozjechała ten przewspaniały Real wedle uznania.
0
marco
To mam rozumieć, że Real luzem wyszedł z grupy śmierci i jest przewspaniały. W takim razie pomóż mi znaleźć określenie na Barcelonę, która rozjechała ten przewspaniały Real wedle uznania.
0
niezły cyrk ^^
0
"Real DO MECZU Z BARCĄ był jedyną drużyną z Man Utd, która nie przegrała meczu."
hmm no tak
0
Nie spodziewałbym się, że kiedykolwiek będę się jarać relacją live z podróży piłkarzy na mecz. :D
0
18:02 W drodze na autostradę autokar Barcelony jest eskortowany przez policję
haha. niezłe ;)
0
Co wy macie ludzie do KLAMa?
Jakoś nie zauważyłem żeby kogoś tu obrażał albo coś w tym rodzaju. Niech przedstawia własne poglądy jeśli ma na to ochotę.
o ile na rm.pl jest totalnie porypana banda
o tyle
na losblancos.pl można całkiem normalnie pogadać z kibicami Realu
0
ninja81
Taa a Pique z Alvesem będą zmieniać opony w pit stopie.
0
ale żeś pojechał macieks :/
0
Leo Messi.
Ja także byłbym wdzięczny za taki bajer. :)
0
Federacja robi sobie jaja z Barcy. :(
0
Mam takie pytanie. Skąd się nagle weźmie klubowy autobus w Saragossie?
Już podstawiony dużo wcześniej był czy jak?
0
Haha. ;)
Chyba jeszcze nigdy podróż na mecz nie wzbudzała takich emocji.
0
Oficjalnie: Pique prowadzi pociąg.
:D
0
17:20? o.O
Zakładając, że ruszyli punktualnie o 16 to wychodziłoby, że podróżują z prędkością 250km/h? ^^
0
Tak kur*a. Niech najlepiej wyskoczą z tego pociągu.
0
w 4h 500km? o.O
0
15:25 Oficjalna informacja Barcelony: Piłkarze wyruszą dziś o 15:30 spod Camp Nou na mecz..
O.O
sorry za wyrażenie, ale kurwa mać
co tam się kuzwa dzieje?
0
Oj robi się nieciekawie.
Nie dziwię się wcale Osaunie. Im wprawdzie różnicy to wielkiej nie robi kiedy grają mecz, ale zauważyli, że mogą coś wywalczyć poza boiskiem i nie szkodzi im spróbować walczyć o walkower.
Dla mnie jako kibica oczywiście jest sytuacją komfortową, że Barca na spokojnie pojedzie i zagra jutro, ale prawda jest taka, że gdyby nie chodziło o Barcelonę to sprawy mogłyby się potoczyć zupełnie inaczej.
A i tak pewności jeszcze nie mamy.
0
ekhm. ze tak powiem spier*alać w stronę Arsenalu.
Wolę Bussiego niż Fabregasa.
0
Szczerze mówiąc to brzmi to dość nieprzekonująco. Z tymi dziećmi na końcu też mi to trochę nie pasuje. Jakby ironizował.
No, ale już nie będę się czepiał.
0
Tutaj świetnie pokazana sytuacja z Ramosem.
Naprawdę niesamowity z niego idiota.
0
Ok, ale naniosę herb Barcy na dłoń żeby było wiadomo ogólnie o co chodzi. :)
0
sorry lewy, ale słabe :D
nie głosuję, ale słabe jednak :P
ale ten wymiata
http://demotywatory .pl/2345744/A-mowilem
i ten :D
http://demotywatory .pl/2346101/Nie-martw-sie