0

Ale jaja. Jak usiadłem o 13 to przez 7 godzin gapiłem się tylko w tą relację. o.o

Dziękuję za taką możliwość. :)

0

Oficjalnie: Osasuna już nie chce rozgrywać tego meczu.

:D

0

Iniesta smsy śle. Już ktoś wyjaśniał chyba skąd bieżące informacje. ^^

0

A swoją drogą to komentarzy więcej niż po niejednym meczu. :)

0

Ale macie zabawę z tymi telefonami teraz. :)

0

Tak o 20 ku*wa.

Wyskoczą z autobusu i od razu na murawę, bo macieks mówi, że o 20.

0

marco

To mam rozumieć, że Real luzem wyszedł z grupy śmierci i jest przewspaniały. W takim razie pomóż mi znaleźć określenie na Barcelonę, która rozjechała ten przewspaniały Real wedle uznania.

0

marco

To mam rozumieć, że Real luzem wyszedł z grupy śmierci i jest przewspaniały. W takim razie pomóż mi znaleźć określenie na Barcelonę, która rozjechała ten przewspaniały Real wedle uznania.

0

niezły cyrk ^^

0

"Real DO MECZU Z BARCĄ był jedyną drużyną z Man Utd, która nie przegrała meczu."

hmm no tak

0

Nie spodziewałbym się, że kiedykolwiek będę się jarać relacją live z podróży piłkarzy na mecz. :D

0

18:02 W drodze na autostradę autokar Barcelony jest eskortowany przez policję

haha. niezłe ;)

0

Co wy macie ludzie do KLAMa?

Jakoś nie zauważyłem żeby kogoś tu obrażał albo coś w tym rodzaju. Niech przedstawia własne poglądy jeśli ma na to ochotę.

o ile na rm.pl jest totalnie porypana banda

o tyle

na losblancos.pl można całkiem normalnie pogadać z kibicami Realu

0

ninja81

Taa a Pique z Alvesem będą zmieniać opony w pit stopie.

0

ale żeś pojechał macieks :/

0

Leo Messi.

Ja także byłbym wdzięczny za taki bajer. :)

0

Federacja robi sobie jaja z Barcy. :(

0

Mam takie pytanie. Skąd się nagle weźmie klubowy autobus w Saragossie?

Już podstawiony dużo wcześniej był czy jak?

0

Haha. ;)

Chyba jeszcze nigdy podróż na mecz nie wzbudzała takich emocji.

0

Oficjalnie: Pique prowadzi pociąg.

:D

0

17:20? o.O

Zakładając, że ruszyli punktualnie o 16 to wychodziłoby, że podróżują z prędkością 250km/h? ^^

0

Tak kur*a. Niech najlepiej wyskoczą z tego pociągu.

0

w 4h 500km? o.O

0

15:25 Oficjalna informacja Barcelony: Piłkarze wyruszą dziś o 15:30 spod Camp Nou na mecz..

O.O

sorry za wyrażenie, ale kurwa mać

co tam się kuzwa dzieje?

0

Oj robi się nieciekawie.

Nie dziwię się wcale Osaunie. Im wprawdzie różnicy to wielkiej nie robi kiedy grają mecz, ale zauważyli, że mogą coś wywalczyć poza boiskiem i nie szkodzi im spróbować walczyć o walkower.

Dla mnie jako kibica oczywiście jest sytuacją komfortową, że Barca na spokojnie pojedzie i zagra jutro, ale prawda jest taka, że gdyby nie chodziło o Barcelonę to sprawy mogłyby się potoczyć zupełnie inaczej.

A i tak pewności jeszcze nie mamy.

0

ekhm. ze tak powiem spier*alać w stronę Arsenalu.

Wolę Bussiego niż Fabregasa.

0

Szczerze mówiąc to brzmi to dość nieprzekonująco. Z tymi dziećmi na końcu też mi to trochę nie pasuje. Jakby ironizował.

No, ale już nie będę się czepiał.

0

Tutaj świetnie pokazana sytuacja z Ramosem.



Naprawdę niesamowity z niego idiota.

0

Ok, ale naniosę herb Barcy na dłoń żeby było wiadomo ogólnie o co chodzi. :)

0

sorry lewy, ale słabe :D

nie głosuję, ale słabe jednak :P

ale ten wymiata

http://demotywatory .pl/2345744/A-mowilem

i ten :D

http://demotywatory .pl/2346101/Nie-martw-sie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?