sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hinche
Tak. Nawet jeśli Pep go chciał zostawić to mnie nadal mam to głęboko w poszanowaniu. Jedyne co potwierdza cała sytuacja to to, że Guardiola nie powinien się w żadnym wypadku brać za transfery. Przecież to Pep był entuzjastą takich pomysłów jak Ibra, Dyma i chyba Keirrison także.
Poza tym Dyma był najsłabszym zawodnikiem Barcy w zeszłym sezonie wiec nie dziwota, że go sprzedali. Jeżeli dało się jeszcze na nim zarobić to bardzo dobrze, że to uczyniono. Kropka.
0
Niech nie cwaniakuje. No chyba, że to jakiś inny Dyma i ten w porównaniu z tamtym potrafi prosto kopać piłkę. Wali mnie czy został sprzedany ze względów finansowych czy nie. Ważne, że już go tutaj nie ma. Chciałbym aby tak samo postąpiono kolejno z Caseresem, Hlebem, Keirrisonem i Henrique. Ze 40 mln można za tych graczy wyciągnąć a to już jest pokaźna sumka.
0
Orientuje się ktoś czy na tym mundialu strzelił bramkę dla Hiszpanii jakiś zawodnik spoza Barcy? :D
David Villa wymiata. To jest to czego mi brakowało u Ibry. Widzieliście jak on zapierdzielał? Nie było miejsca żeby nie było Villi. Taki koleś na szpicy to jest jak konto premium wśród napadów czołowych drużyn Europy. W dodatku mogę powiedzieć, że to był jego słaby mecz... :]
Po tym meczu stwierdzę też z odwagą, że jeśli Pedro dobrze się czuje na lewym skrzydle to my nikogo więcej tam nie potrzebujemy.
Nawet Busquets dzisiaj jakoś tak nie w swoim stylu - bez błędów. :D Powiedziałbym więc, że nasz pierwszy skład jest absolutnie niesamowity. Brakuje jedynie zmiennika dla Alvesa i jakby się uprzeć to tego skrzydłowego.
Keita ma iść ewidentnie na zmiennika Busquetsa. Jeżeli Pep go dalej będzie wystawiał zamiast Iniesty olewając Dos Santosa i Thiago to mnie szlag trafi.
0
Genialne posunięcie Barcy. Po prostu genialna akcja z serii kupić drogo, sprzedać tanio.
Pozbyć się wszystkich tych geniuszy na wypożyczeniach i nie popełniać więcej takich pomyłek transferowych. Przynajmniej nie w takiej skali. Gdyby dodać do siebie pieniądze jakie wybuliliśmy na talenty typu Caseres, Henrique, Dyma itd. to zebrałaby się pokaźna suma pieniędzy, która pozwoliłaby nam sprowadzić do zespołu kogo by się nam podobało. A tak znowu kombinowanie.
Może Cesc a może Ozil. Może jednak Mata albo Silva. Jest jeszcze Suarez. Do tego dobry wydaje się ten no jak mu tam, Gourcuff...bla bla bla.
0
Wiele osób pluło na Rossela, w tym ja niestety :/ ale widać teraz, że facet ma łeb na karku i nie owija w bawełnę. Przecież nie kłamałby o złej sytuacji finansowej, gdyby ta była dobra...
0
Oferta marzenie. :D Pozbędziemy się drewniaka i dostaniemy czarodzieja + 20 milionów. Jedyne co mnie martwi to charakterek Robinho. Mam nadzieję, że albo wydoroślał albo Pep go utemperuje.
0
Albo nie umiem czytać albo wersja I jest bez nadruków z tyłu koszulki... W czym wy cholera macie problem?
0
Nie przesadzaj. Toure i tak praktycznie cały sezon siedział na ławce a mimo to jakichś wielkich problemów nie było.
Nie da się ukryć, że Busquets to nie Toure i tego drugiego na pewno będzie nam brakować, ale Pep się uparł na Sergio i wielce prawdopodobne, że nawet gdyby przyszedł Mascherano to i tak musiałby dzielić się meczami z Busquetsem co najmniej po połowie.
0
Seluk to cieć, ale transfer załatwił po mistrzowsku. To trzeba mu przyznać.
O rzesz ku*wa. Co za kasa o.O
0
Spróbujmy wiec sobie wyobrazić co by było, gdyby jednak trafił do Realu...
Villa: Byłem blisko Barcy i jestem nieszczęśliwy, że trafiłem do Realu.
:D
0
Bardzo nieładny tytuł. :D Już miałem banana na twarzy a tu taki zonk :/
Tak czy owak mam nadzieję, że publiczność zgotuje gorące powitanie dla Roniego :P
0
jamaican10
Brawo za spostrzegawczość. :P Faktycznie trochę jak Frodo wygląda. Mam nadzieję, że żadnego transferu nie będzie. Bynajmniej nie z tego powodu rzecz jasna. :]
0
To powinien był być nasz priorytet. Nie żaden Fabregas czy nawet Villa, nie mówiąc już o Silvie, Suarezie, Ozilu, van der Wielu i innych.
Przegraliśmy to. Przegraliśmy to jak cholera. Obyśmy tego wszyscy nie pożałowali i oby się okazało, że to nie jest tak zła wiadomość jak teraz mi się wydaje.
Od ostatniego meczu sezonu robiłem sobie nadzieję, że zostanie w Barcelonie. Teraz jeszcze bardziej mnie szlag trafia.
0
Nie zamierzam w żaden sposób krytykować naszego trenera, ale wolałbym, żeby nie wyjeżdżał z takimi tekstami.
Jeżeli jego odejście nie jest dobrą wiadomością to o czym on myślał, gdy podczas sezonu taki wymiatacz jak Toure przegrywał walkę o pierwszy skład z niejakim (z całym szacunkiem) Busquetsem? No mam nadzieję, że Pep nie był na tyle naiwny, że taki piłkarz zgodzi się na taki układ i będzie siedział na ławce ustępując miejsca pupilkom.
Liczę na to, że Bussi zyska na MŚ i w przyszłym sezonie już faktycznie będzie godzien grać w pierwszym składzie Barcy i, że Guardiola będzie mógł sobie przypisać oszlifowanie jego talentu. Tego życzę nam wszystkim.
0
Xavi też sobie strzela słit focie :D
A tak serio to po raz kolejny wielki szacunek dla Xaviego. Wielki piłkarz. Wielki człowiek. Jego wypowiedzi zawsze utrzymują wysoki poziom.
0
Generał Xavi
Brawo za inwencję. :D Świetny wierszyk.
0
Xavi10200
hah 10/10
Zawiódł? Chyba nie widziałeś ćwierćfinałów LM w tym sezonie. On był z tamtej bandy najgroźniejszy.
A co do transferu Ozila to stanowcze nie. To, że znakomicie sobie radzi na MŚ to jeszcze nie powód aby inwestować w niego takie pieniądze. Swoją drogą to kwota jaką wydaliśmy na niejakiego Czyhrynkiego wydaje mi się coraz bardziej zabawna.
0
Bardzo dobrze. Cesc sam nie wie czego chce, a zarząd Arsenalu ma nie po kolej w głowie. W efekcie The Gunners nie zarobią a do tego będą mieli kapitana, który był bliski opuszczenia klubu i publicznie o tym mówił. Jeszcze gorzej będzie jak Fabregasowi opaskę zabiorą...
0
Żeby nie było. Komentarz o którym mówiłem został jak widać usunięty.
0
poniżej...
syndrom debila albo prowokacja
0
Nie rozumiem dlaczego kasa z praw do transmisji ma być dzielona równo, skoro np. mecze Barcy i Realu ogląda 2x więcej ludzi niż np. Malagi albo Osasuny.
Trzeba to wziąć pod uwagę, a ten koleś może się schować ze swoimi groźbami, bo La Liga bez Barcy i Realu jest niczym i wszyscy doskonale o tym wiedzą.
0
David Villa! Wow o.O
Ależ mamy wymiatacza... :D
0
To ja wolę tego Muellera czy jak mu tam. Jeżeli już chcecie Niemca to właśnie on wywarł na mnie lepsze wrażenie. Tyle na ten temat.
0
O ile Ibrahimovic nie będzie grał to ja jestem o resztę spokojny. No chyba, że faktycznie stanie się cud i Szwed zacznie grać jak należy.
A co się tyczy Robinho to jestem za.
0
Może to niegrzeczne i nacjonalistyczne, ale czuję jakąś odgórną niechęć do Niemców i wszystkiego co niemieckie. Nic na to nie poradzę i w związku z tym za nic w świecie nie chciałbym go tutaj.
0
Napadło was z tym Torresem? Cholera jasna. Jeszcze się nie pozbyliśmy Ibry a wy już następnego szykujecie i ch*j wie po co. Jest Villa na środek i nie ma tematu. Pomyślcie lepiej o skrzydłowym albo lepiej idźcie na spacer, bo mnie szlag trafia jak czytam, że chcecie Torresa.
0
No ja też jakoś sobie nie wyobrażam Barcy bez Alvesa, ale z drugiej strony jego gra budzi mieszane uczucia. Raz zagra genialny mecz. Potem popełni głupi błąd w obronie i będzie dośrodkowywał w trybuny. Chimeryczny piłkarz...
0
Gratki. Wielkie gratki. Nie ma to jak interesy Barcelony. :/
0
To by było na tyle jeżeli chodzi o Toure w Barcelonie. :[
0
Równie dobrze mogą go posłać do Uzbekistanu albo innego San Marino. Szlag mnie trafia jak widzę co się dzieje z talentami (?) wykupionymi przez Barceloną za grube miliony.