0

Nie no nie dam rady. To trzeba na żywo widzieć. :D

0

No i co radzicie? Męczyć się przez neta, ale oglądać na żywo czy odciąć się od świata i czekać na retransmisję w TVP Sport?

0

Maxwell w ataku. :D To co byłoby nie do pomyślenia wszędzie indziej, u nas będzie działać. =]

Pep jest w formie. :P

0

W sumie to liczyłem, że puszczą mecz na Canal +. No, ale wygląda na to, że będę musiał odciąć się od świata i poczekać na transmisję na TVP Sport.

0

Dałbym szansę Pique, ale on także został niestety powołany. Szkoda, bo to mogłoby być dobre całkiem. :D

W takim wypadku pozostaje jednak Zlatan. Ewentualnie Hleb. Z dwojga złego lepiej żeby stali na bramce jeśli już mają stać jak wryci.

A tak całkiem serio to mam nadzieję, że Pinto się wyleczy.

0

Te 10 milionów to śmieszna kwota przy tym co wywaliliśmy w błoto na Czyhrynskiego, Keirrisona, Henrique, Hleba a nawet Ibrę, bo choć wierzę, że ten drewniak ;P się rozegra i poszaleje to według mnie on tutaj nie pasuje i tyle.

0

Ja chcę dzisiaj zobaczyć Ibrahimovica. Mam nadzieję, że ten drewniak :] porzuci nawyki z zeszłego sezonu i będzie zapierniczał po boisku aż miło. Inaczej czeka mnie kolejny sezon opieprzania go. =]

Poza tym chętnie zobaczę w składzie Bojana i Adriano. Miło będzie wrócić do oglądania Barcy. :]

0

Nie wiem jak Wy, Panowie i Panie, ale ja nie chcę rezerwowego za 45 milionów. Jeżeli Cesc ma być Blaugrana to jedynym wyjściem jest Iniesta na skrzydle. Innego wyjścia nie ma.

0

Słabo, że Heniek tak bez pożegnania odszedł. :/

Jeszcze gorzej, że odchodzi Marquez. Nasza kadra robi się nieciekawa a wszystko wskazuje na to, że odejdzie jeszcze Hleb. Nie wiadomo też co z Caseresem. :/

0

szymanski

Faktycznie masz zaje*isty dowód, że kibicuję od zeszłego roku. Szkoda tylko, że nie trafiłeś, ale nie martw się, bo pomyłka to jedyne 5 lat.

Wracając do tematu to mamy w miarę łatwą końcówkę sezonu. :p

0

Nadal nie widzę problemu. W razie problemów z formą Puyola mamy Milito, który będzie cholernie zmotywowany do udowodnienia całemu światu jak bardzo jest dobry. W dodatku jest (i mam nadzieję, że zostanie) Marquez. Nadal nie wiemy też co z Caseresem.

Swoją drogą to dziwne, że odejście Dymy nagle poruszyło temat stoperów. Wcześniej uważano tutaj, że mamy problem urodzaju na tej pozycji a teraz nagle potrzeba wzmocnień.

0

Co wyście się tak uparli na tego zastępcę Puyola? Facet wymiata i to się tak prędko nie zmieni. Obrońcy mogą spokojnie pociągnąć dobrej formie do 35-36 lat a do tego czasu, a nawet wcześniej znajdzie się ktoś na jego miejsce.

0

Rok temu inauguracja była bodajże z Gijon. (3-0)

Jestem zły za GD na wyjeździe w rundzie rewanżowej. To niesprawiedliwe, że drugi rok z rzędu serwuje się nam takie kwiatki.

0

Mi się marzy gra w moim ulubionym ustawieniu - 4-2-3-1 ;p

Szkoda, że takie coś to tylko moje głupie marzenia.

Valdes

Dani Alves, Puyol, Pique, Abidal

Xavi, Fabregas

Messi, Iniesta, Villa

Ibrahimovic

Ależ to pięknie wygląda. :p Podejrzewam jednak, że w rzeczywistości by nie działało. :/

0

Guardiola dał wycisk. :P Mina Hleba - bezcenna.

Dobrze wrócić do rzeczywistości blaugrana. Teraz pozostaje czekać na pierwszy sparing presezonu.

0

Może i tak, ale wypowiedzi Pepa zazwyczaj biorę w 100% poważnie. Później przeczytam jeszcze raz.

0

Konferencja w stylu Pepa. Dyplomatyczna gadka, ale co ważne, konkretna.

Podoba mi się jego podejście do tej sprawy z sędziami. Niech sobie buraki nie myślą. Wszyscy widzieli i słyszeli co i jak a kalosze dalej czują się urażeni. o.O

Obiecujący jest fragment o Bojanie. Może sobie chłopak więcej pogra. Niestety wygląda na to, że dalej będzie musiał się męczyć z Ibrą.

Bardzo ciekawa jest też kwestia Toure. Trochę dziwne, ale wychodzi na to, że Pep chciał go w drużynie a mimo to konsekwentnie usadzał na ławce. Szczęście w nieszczęściu, bo Yaya odszedł, ale talent Busquetsa wydaje się faktycznie ukazywać i miejmy nadzieję, że w nadchodzącym sezonie Sergio będzie sobie radził nie gorzej niż na MŚ. Chociaż lepiej by było żeby grał jeszcze lepiej. :p

0

"Może grać na boku boiska zarówno jako obrońca, pomocnik czy NAPASTNIK."

Pep utrzymuję formę. :D

0

Cule88

Jeżeli tak faktycznie jest to OK, ale lepiej żeby mu coś nie odwaliło. Brazylijczycy potrafią nie takie rzeczy robić.

0

Chyba mu coś na mózg padło. Za odwalenie czegoś takiego to on będzie miał przegwizdane.

0

Cieszę się, że tak szybko i z zaskoczenia został przeprowadzony ten transfer. Co do samego zawodnika to mam wątpliwości, ale mam nadzieję, że on sam je rozwieje. :D

0

Po cholerę nam gracz na lewą flankę? No przecież obronę mamy obstawioną na lewej stronie a w pomocy to ja go raczej nie widzę, nie mówiąc już o skrzydle.

Mam nadzieję, że to ściema.

0

W FMie wymiata. :D Jednakże to w FMie.

Wróćmy do rzeczywistości. Mam nadzieję, że Barca nie będzie jakoś szczególnie uparcie i cwaniacko chciała go wyrwać z Bilbao. Athletic szanuję ze względu na politykę transferowa - sami Baskowie w składzie. W dodatku ciągle trzymają poziom a to jest sukces.

0

To już coś, bo to co ułożyły pacany z Castrola to był śmiech na sali.

Niemiecki Neuer w bramce, brak Forlana, Xaviego, ale znalazło się miejsce dla Muellera albo dla Suareza.

Z resztą, oceńcie sami:

Manuel Neuer (9.48)  Sergio Ramos (9.79), Carles Puyol (9.70), Gerard Pique (9.62), Joan Capdevila (9.74), Philipp Lahm (9.66)  Thomas Mueller (9.51), Sergio Busquets (9.46), Wesley Sneijder (9.56)  Luis Suarez (9.53), David Villa (9.59).

To jest w ogóle jakieś 5-3-2 a to w nawiasach to zapewne oceny.

0

Mamy Puyola, Pique, Milito, Marqueza. Kropka. Jeśli Rafa odejdzie to mamy przegwizdane, ale to byłoby parodią biorąc pod uwagę to, że w zeszłym sezonie cierpieliśmy na bogactwo stoperów.

Mam nadzieję, że sprawa szybko zostanie wyjaśniona.

A ja bym chciał Fucile. :D To tak a pro po wszystkich życzeń. :P

0

Jeżeli te 50 milionów to sztywna granica to zapomnijmy o Fabregasie. W zamian za to dostaniemy dobrego zmiennika Alvesa, lewego skrzydłowego i może jeszcze jakiś niewypał transferowy za 15 milionów ;]

0

Mascherano tutaj nie chcę, Sissoko i Nigela "Front Kick" de Jonga także.

Jest Bussi. Jest Keita.

Dziękuję za uwagę.

0

Koleś wymiata. :D Niektórym może się nie podobać to co robi, ale pomyślcie jakie będzie miał wspomnienia...

Ja bym się pewnie skitrał gdybym miał tak wbiec goły na murawę, nie mówiąc już o ominięciu zabezpieczeń.

Jimmy Jump daje czadu! :]

0

Czy ja wiem czy to było takie genialne?

Jeżeli transfer jest już zaklepany to to był faktycznie dobry pomysł, ale jeśli nadal nic nie wiadomo, albo co gorsza wiadomo, że Cesc zostaje w Arsenalu to Pique i Puyol mogli jedynie namieszać i przysporzyć problemów Fabregasowi.

Ma ktoś może dłuższy filmik? Chciałbym zobaczyć co było potem z tą koszulką.

0

Najbardziej mnie ten van der FART wkurzał. :D Skąd w ogóle pomysł takiej wymowy? Z resztą ten Kojt brzmi nie lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?