sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1994:
http://www.youtube. com/watch?v=rbC6ytJpiPo
2010:
http://egoals.pl/videos/ barcelona---real-madryt-5:0
0
ma ktoś taką fotę żeby dało się zapisać na dysku?
genialna tapeta by była.
0
szczerze mówiąc po tytule myślałem, że chodzi właśnie o to, że Messi dalej jest bez gola w potyczkach z Mou.
bo kto by się tam przejmował jakimś TSone :D albo jak ktoś tu powiedział. The Special Five :P
0
Mam pytanie do redakcji. Czy jest szansa, że ten mecz będzie w całości do pobrania po polsku?
0
Qrs
Sorki, ale nie pier*ol refleksji teraz. Jeszcze przyjdzie czas. :D
Obecnie to świętujmy. :D
0
Jeśli to nie było lepsze niż 6-2 to zasługuje status quo.
0
podbijam. ja chcę tapetę ze zmulonym Jose :D
0
Czuję się najebany futbolem. Przepraszam za przekleństwo.
0
Trzęsę się jak cholera. ;D
0
wbijać na czat ludzie :D
nosi mnie :)
0
Grzech nie obejrzeć. :P Ja rzucam wszystko. ^^
0
Jak ja lubię tego gościa. :)
0
Tylko Canal+ chyba z dostępnych w polsce kanałów. :/ Ale ręki sobie uciać nie dam.
A nie wie ktoś czy Jimmy Jump nadal chce rzucić flagą Barcy w twarz Mourinho? :P
0
Ja już od wczoraj się stresuję cholernie. :D
A dzisiaj to już w ogóle tylko godziny odliczam...
Będzie ciężko, ale wygramy =] Oni muszą tego dokonać.
Moje własne 3 powody:
1. Gramy na Camp Nou
2. Real jest zdesperowany i pod ogromną presją
3. Dziś mija 111-lecie istnienia klubu. Mamy swoją rocznicę. Zupełnie jak w ubiegłoroczne GD na Camp Nou.
0
A ja chcę kuźwa mistrza Yodę na bramce i pięciu Ninja w ataku.
ogarniajcie.
0
No właśnie. Cieszmy się każdym sezonem Pepa w Barcelonie, ale uważam, że niczego pewnym być nie można.
0
Coś mi nie pasują te wywiady Mou. Po pierwsze dlatego, że gada całkiem sensownie. Po drugie sprawia wrażenie jakby się trochę obawiał tego przyjazdu na Camp Nou. Twierdzę tak na podstawie tych jego ciągłych wspomnień o tym, że pozbawił Barcę możliwości wygrania LM na Santiago Bernabeu.
Jest ciekawie. Oby mecz spełnił moje i nasze oczekiwania i zakończył sie triumfem Blaugrany!
0
29 listopada to rocznica założenia klubu. 111 lat FC Barcelony.
Blaugrana wygra. Nie może być inaczej.
No i też się chętnie pobawię. Jak nie wygram flagi to kupię flagę. :P
0
Oj Krysiu. Gdzieś to już słyszałem. Może rok temu?
0
Cieszmy się każdą chwilą, w której Messi gra w bordowo-granatowych barwach albowiem nic nie trwa wiecznie.
0
szkoda, ale to nie nasz problem. ^^
0
:D
niezłe jaja. pomyśleć, że się trochę obawiałem tego meczu, bo wiadomo jak to bywa z outsiderami.
0
Yeah ;)
Ronaldinho - best of the best.
0
Kuźwa. :D Ale miazga.
0
ok. Jeszcze raz próbowałem ogarnąć sytuację.
"Kiedy wszystko jest w porządku, nie zawracasz sobie tym głowy, ale kiedy coś jest nie tak, kto wie? Nie można być niczego pewnym"."
Dla mnie to nadal brzmi dość nieciekawie. Nawet jeśli to tylko głupie gadanie to już widzę co się będzie działo w grudniu i styczniu.
Oficjalnie? Messi w Interze.
Oficjalnie? Messi w Manchesterze.
Oficjalnie! Messi w Realu! o.O
i poważnie nie zdziwią mnie takie nagłówki.
0
Ehh. Widzę, że Alves jeszcze większe kłopoty szykuje. :/
Jakoś nie teges to wygląda wszystko. Zarówno Messi jak i Alves. Mam nadzieję, że to jakaś ściema i takie słowa nawet nie padły.
0
No i co, że czytam news?
"Messi dodał, że słabe wyniki jego drużyny mogą skłonić go do zmiany klubu: "Nie mam zamiaru opuszczać tej drużyny, ale nigdy nic nie wiadomo. "
Dla mnie to brzmi słabo :/
0
No bez jaj. :/
Nie wiem co o tym myśleć.
Wczoraj dałbym sobie rękę uciąć, że za nic w świecie stąd nie odejdzie. ^-^
0
Ten to dopiero ma dealera. :D
0
Martwi mnie pewna analogia.
2005 - Barca
2006 - Barca
2007 - Real
2008 - Real
2009 - Barca
2010 - Barca
2011 - ?