0

Nie będę się z nikim kłócił. :)

Po prostu poczekam na pierwszy mecz zagrany pierwszym składem.

0

Villa wyczaił linię spalonego. :D W dodatku skończył w swoim stylu.

0

~barcaclue97

dzięki wielkie :)

~D.Villa

W zasadzie mnie też śmieszysz.

0

No to liczę na urodzinowy prezent. :)

0

Co za kretyni. ;/ Co wam to zdjęcie przeszkadza? Boli was czy zazdrość przemawia?

Zajmijmy się sobą lepiej.

0

Z Valdano? Ten news to odgrzewany kotlet a wypowiedź raczej z etapu, w którym przyszłość Thiago leżała pod znakiem zapytania. Teraz jest oficjalnie zakontraktowanym członkiem pierwszego zespołu.

0

Mundo Deportivo, więc można dać jakąś wiarę w tego newsa. Inna sprawa, że oferta wciąż na jakąś szczególnie przekonującą nie wygląda i obawiam się (obym mógł to odszczekać), że Arsenal puści nas z kwitkiem.

0

[źródło: Sport]

Yhm.

0

Nie ma co się podniecać. Pierwsze to obrona Barcelony to jakaś bardzo abstrakcyjna wizja Pepa. :D Po drugie Manchester lada chwila zaczyna sezon w PL a Barcelona na dobrą sprawę dopiero zaczyna przygotowania do ligi.

0

On ma coś w sobie. Coś co sprawia, że będę trzymał za niego kciuki.

0

Bardzo dobry mecz. W sam raz na browar nocą pięknej jesieni tego lata.

0

Xavi6FCB

Akurat większość kibiców Manchesteru zachowała się bardzo w porządku po finale. Aż sam byłem zdziwiony, ale taka jest prawda i nie ma co nikogo oczerniać.

0

"Barcelona po zakończeniu sezonu 2012/2013 będzie miała obowiązek odkupu wychowanka za kwotę 13 milionów."

Jeśli to prawda to kłaniam się w stronę negocjatorów. :) Genialna klauzula.

0

A ja bym chciał wreszcie Villę na szpicy do spółki z Sanchezem i Messim na skrzydłach. ;/

0

Dobra tam. Olać to. Niech Czesiek kontynuuje bogatą w trofea karierę w Londynie.

0

A ja bym się w sumie dorzucił do Fabregasa. xD

0

Tak czytam i czytam i zaczynam się cieszyć, że głupota nie boli. -.-

0

No to jest już prawie to na co czekałem. :D Sanchez Blaugrana!

0

Barcelona92

Dzięki za cytat. No to niech się to kończy wreszcie. Myślę, że wszystkim powoli zaczyna brakować cierpliwości.

0

Ktoś tu ściemnia. Na stronach Arsenalu jest, że oni zostaną a nie, że "mam nadzieję".

0

Taa mały problem z mięśniem, więc zostaje w domku i opuści ważną część okresu przygotowawczego.

0

pete1977

Gdyby taka sytuacja miała miejsce to chciałbym, żeby Messi się jasno zadeklarował. - Chcę odejść. Dziękuję Barcelonie za wszystko, ale chcę spróbować nowych wyzwań. kropkka

fcbcule

Ja miałem na myśli taką meczówkę. :) No, ale jeśli te "Por que" też mają zgrzewane napisy to zasady powinny być te same

0

fcbcule

Z tego co wiem to oficjalnych koszulek nie można prać w więcej niż 30 stopniach Celsjusza i do tego najlepiej to robić ręcznie. Oczywiście bez prasowania. Przynajmniej tak jest na metce mojej koszulki. ;p

Jeśli się nie dostosujesz to po jakimś czasie te napisy (podejrzewam zgrzewane) mogą się poodczepiać.

0

The Sun: Fabregas zagroził Wegnerowi pobiciem kiełbasą żywiecką.

0

azlo

Idąc Twoim tokiem myślenia to mamy Xaviego i Iniestę, więc po jakiego ch*a nam Cesc?

0

W dupie mam Fabregasa jeśli Barcelona nie dopnie na ostatni guzik transferu Sancheza. Chilijczyk powinien być priorytetem.

0

Co ma Fabregas do Sancheza? ;/ Z resztą transfer Cesca też jest jedną wielką niewiadomą.

0

Nie wiem ile w tym prawdy, ale ponoć Alexis Sanchez się oddala. ;/ Pozzo coś tam gadał niby, że Barcelona jest daleko do spełnienia oczekiwań.

0

Visca el Sylvinho! Strasznie go lubiłem za czasów gry w Barcelonie pomimo, że wiecznie przegrywał rywalizację na lewej obronie. Najpierw z Gio, potem z Abidalem. No, ale w Rzymie zagrał. :)

0

Geble

A źródło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?