sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie będę się z nikim kłócił. :)
Po prostu poczekam na pierwszy mecz zagrany pierwszym składem.
0
Villa wyczaił linię spalonego. :D W dodatku skończył w swoim stylu.
0
~barcaclue97
dzięki wielkie :)
~D.Villa
W zasadzie mnie też śmieszysz.
0
No to liczę na urodzinowy prezent. :)
0
Co za kretyni. ;/ Co wam to zdjęcie przeszkadza? Boli was czy zazdrość przemawia?
Zajmijmy się sobą lepiej.
0
Z Valdano? Ten news to odgrzewany kotlet a wypowiedź raczej z etapu, w którym przyszłość Thiago leżała pod znakiem zapytania. Teraz jest oficjalnie zakontraktowanym członkiem pierwszego zespołu.
0
Mundo Deportivo, więc można dać jakąś wiarę w tego newsa. Inna sprawa, że oferta wciąż na jakąś szczególnie przekonującą nie wygląda i obawiam się (obym mógł to odszczekać), że Arsenal puści nas z kwitkiem.
0
[źródło: Sport]
Yhm.
0
Nie ma co się podniecać. Pierwsze to obrona Barcelony to jakaś bardzo abstrakcyjna wizja Pepa. :D Po drugie Manchester lada chwila zaczyna sezon w PL a Barcelona na dobrą sprawę dopiero zaczyna przygotowania do ligi.
0
On ma coś w sobie. Coś co sprawia, że będę trzymał za niego kciuki.
0
Bardzo dobry mecz. W sam raz na browar nocą pięknej jesieni tego lata.
0
Xavi6FCB
Akurat większość kibiców Manchesteru zachowała się bardzo w porządku po finale. Aż sam byłem zdziwiony, ale taka jest prawda i nie ma co nikogo oczerniać.
0
"Barcelona po zakończeniu sezonu 2012/2013 będzie miała obowiązek odkupu wychowanka za kwotę 13 milionów."
Jeśli to prawda to kłaniam się w stronę negocjatorów. :) Genialna klauzula.
0
A ja bym chciał wreszcie Villę na szpicy do spółki z Sanchezem i Messim na skrzydłach. ;/
0
Dobra tam. Olać to. Niech Czesiek kontynuuje bogatą w trofea karierę w Londynie.
0
A ja bym się w sumie dorzucił do Fabregasa. xD
0
Tak czytam i czytam i zaczynam się cieszyć, że głupota nie boli. -.-
0
No to jest już prawie to na co czekałem. :D Sanchez Blaugrana!
0
Barcelona92
Dzięki za cytat. No to niech się to kończy wreszcie. Myślę, że wszystkim powoli zaczyna brakować cierpliwości.
0
Ktoś tu ściemnia. Na stronach Arsenalu jest, że oni zostaną a nie, że "mam nadzieję".
0
Taa mały problem z mięśniem, więc zostaje w domku i opuści ważną część okresu przygotowawczego.
0
pete1977
Gdyby taka sytuacja miała miejsce to chciałbym, żeby Messi się jasno zadeklarował. - Chcę odejść. Dziękuję Barcelonie za wszystko, ale chcę spróbować nowych wyzwań. kropkka
fcbcule
Ja miałem na myśli taką meczówkę. :) No, ale jeśli te "Por que" też mają zgrzewane napisy to zasady powinny być te same
0
fcbcule
Z tego co wiem to oficjalnych koszulek nie można prać w więcej niż 30 stopniach Celsjusza i do tego najlepiej to robić ręcznie. Oczywiście bez prasowania. Przynajmniej tak jest na metce mojej koszulki. ;p
Jeśli się nie dostosujesz to po jakimś czasie te napisy (podejrzewam zgrzewane) mogą się poodczepiać.
0
The Sun: Fabregas zagroził Wegnerowi pobiciem kiełbasą żywiecką.
0
azlo
Idąc Twoim tokiem myślenia to mamy Xaviego i Iniestę, więc po jakiego ch*a nam Cesc?
0
W dupie mam Fabregasa jeśli Barcelona nie dopnie na ostatni guzik transferu Sancheza. Chilijczyk powinien być priorytetem.
0
Co ma Fabregas do Sancheza? ;/ Z resztą transfer Cesca też jest jedną wielką niewiadomą.
0
Nie wiem ile w tym prawdy, ale ponoć Alexis Sanchez się oddala. ;/ Pozzo coś tam gadał niby, że Barcelona jest daleko do spełnienia oczekiwań.
0
Visca el Sylvinho! Strasznie go lubiłem za czasów gry w Barcelonie pomimo, że wiecznie przegrywał rywalizację na lewej obronie. Najpierw z Gio, potem z Abidalem. No, ale w Rzymie zagrał. :)
0
Geble
A źródło?