0

Ale mam stres przed tym meczem :D Gorzej niż przed Gran Derbi. Bylebyśmy nie przegrali.

0

Nie znam gościa, ale to chyba akurat dobrze :D

0

Już sobie wyobrażam co będzie się działo w autokarze z Pique na pokładzie :D

Aż żal nieszczęśników jadących tym drugim ;]

0

Brawa! Wielkie brawa za refleks. Ibrahimovic na boisku. Teraz nic tylko się modlić, żeby coś wyczarował z Messim.

0

Chętnie bym skomentował Henry'ego, ale dostałbym bana, tak więc się powstrzymam :D

0

Wierzymy panowie! Wierzymy! Do końca.

0

adekfcb

Taka jest prawda. Derby Barcelony to żadne emocje jeżeli chodzi o widowisko. Oczywiście, nie chodziło mi o to, że się nie denerwuje, ale po prostu nie ma tej magii.

0

Ja się zbytnio na derbach Barcelony nie wzruszam. Grunt, że mam Espanyol za najgorsze ku*wy w całej La Liga.

0

weniu5

Oglądałeś mecz z Deportivo?

0

Uspokójcie się. Nie takie rzeczy się robiło. Ten mecz dalej jest do wygrania.

0

No to teraz się módlmy o błysk geniuszu Messiego.

0

karzil

No przecież, że jak jest źle to trzeba pisać, że jest dobrze. Tak trzymać!

0

Czy ja oślepłem czy Dani czerwień dostał?

0

O ku*wa jego zaj*bana mać była :O

0

Pep też potrafi denerwować ludzi.

Jak wygrywaliśmy z VFB 3-0 to nie pożałował sobie ustawienia 2-4-4 a teraz jakieś defensywne dziwy wyprawia. Jeden gol. Gramy do końca!

0

To jest właśnie ku*wiony Espanyol. Cały sezon padaka a, gdy przyjdzie czas na Barcelonę to trawę zjedzą aby tylko utrudnić życie.

Najbardziej mnie wkurwia to, że tak grający Espanyol mógłby spokojnie być w górnej połowie tabeli i haczyć się o europejskie puchary...

0

Końcówka pierwszej połowy tak dobrze szła a teraz znowu padaka ;/

Nie powiem, spodziewałem się trudnego meczu, ale bez przesady znowu...

0

CR9 zaczyna pokory nabierać. Nawet mi go szkoda. Miał swoją wielką drużynę w Manchesterze i poleciał na kaskę do Madrytu, jakby nie wiedział, że szczytem możliwości będzie walka o mistrzostwo kraju.

0

Poznan1991

Czarna opaska to naprawdę żaden problem. Przecież wystarczy kawałek czarnego materiału i nożyczki. Jeżeli masz szczęście to znajdziesz u siebie. Jak nie to idź do jakiegoś sklepu krawieckiego.

0

Montoya ma na imię Martin. Chyba, że coś się w tej kwestii ostatnio zmieniło ;]

0

Mina Pepa faktycznie nie do pobicia :D Jakie zdziwko ;] Leżę ja także i również się śmieję.

0

Jak się bawić to się bawić! :D Odeśpi się to kiedyś.

0

marcin1899

Stadion należy do Realu Madryt i myślę, że to ma duże znaczenie.

0

Najważniejsze jest zwycięstwo. Może być 1-0, ale równie dobrze niech będzie 10-9. To będzie jeden z kluczowych momentów w sezonie. Szczególnie, że Real gra z VCF.

0

Iniesta1899

Faktycznie. Nieco podkolorowałem. :D Jednakże, gol tak czy owak pierwsza klasa.

0

Hering

Nie dość, że z zimną krwią to jeszcze wkrętka w okienko :D

0

Heniek! :D

0

Mówiłem, że tak będzie. Musiało coś być :D

0

Ale to było dobre :D

0

Buahahahaahaha Pedro xD Jaka brama :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?