0

Ale jaja :D Pięknie to zrobili.

0

Messi! 1-0 haha ;]

0

Za dużo kartek. Zdecydowanie za dużo.

0

Strach się bać co by zrobił Messi gdyby nie Albiol.

0

Kryśka jaki bulwers :D haha

Jak nie będzie napastnika na środku to mamy przesrane. Heniek na boisko i to zaraz.

0

Ja pier*ole :P Messi tam biedny stoi na środku a wszyscy do niego wysokie piłki grają.

0

Straszna nerwówka z naszej strony ;/ Głupie błędy.

0

Ale ciasno jest :[ Nie ma miejsca żeby cokolwiek zrobić. Real bardzo mocny pressing jak na razie.

0

Zaraz mnie szlag trafi :D

0

Coś mi się wydaje, że oldtraffordboy po prostu pojechał sarkazmem do tych co marudzą na ustawienie dobrane przez Pepa. Niestety jak widać, nie wszyscy zaczaili.

0

Ja już nawet nie próbuje krytykować Pepa, bo ostatnio tylko robiłem z siebie głupka.

0

Ale urwał :D Pep jest szalony. Z drugiej strony Dani Alves też jest szalony więc to może wypalić.

0

Próbuję się cieszyć na zbliżający się mecz, ale takiego doła złapałem, że masakra ;/ Ciężko jest. Tyle osobistości zginęło. Niemalże analogicznie do wydarzeń z Katynia w 1940. Paradoks. Zarówno wtedy jak i teraz straciliśmy elitę polskiej inteligencji. Smutna prawda.

0

Zastanówcie się trochę. Z jakiej racji mają odwołać mecz w Hiszpanii? W Polsce mecze zostały odwołane i to jest OK, ale w Hiszpanii minuta ciszy będzie czymś niezwykłym i myślę, że jeżeli będzie to tylko dla Jurka Dudka.

Jestem w szoku, ale nie dam sobie zepsuć Gran Derbi. Visca El Barca.

0

Zaczynam się nakręcać powoli :D Oni po prostu muszą to wygrać. Innego wyjścia nie ma. Stawiam 2-1 dla Barcy.

Najbardziej się boję, że Pep ustawi Messiego na środku. To byłaby katastrofa. Problem w tym, że jest to prawdopodobne. Henry jest bez formy a Bojan nie radzi sobie za dobrze z silniejszymi rywalami.

0

1-0

0

Ale jaja :D Żadnej angielskiej drużyny w półfinale ;]

Barcelona, Inter, Bayern, Lyon

Powaga. Barcelona ma realne szanse na końcowy triumf...

0

Na początku myślałem, że Pique strzela sobie fotkę na facebooka :D

Widzę jednak, że Gerard pojechał po bandzie do oporu :] Facet jest bezcenny.

0

Niby chwali Barcelonę, ale jednocześnie tłumaczy porażkę jakimiś błędami czy brakiem skuteczności.

To zabawne, szczególnie po tym co się stało na Emirates.

Korzystając z okazji, gdzie Ci mistrzowie co tydzień temu tak krytykowali Barcelonę i byli pewni awansu Arsenalu? Zapraszam serdecznie.

0

haha 3-1

0

Komentatorzy wymiatają :D

"Gdy do liczby 21 dodamy liczbę 2 otrzymamy liczbę 23"

Zawsze na temat.

0

2-1 :D

To będzie tyle z serii "Mamy szansę awansować" by Arenal" ;]

0

Pedro coś cieniutko dzisiaj...

0

Nie mogę ogarnąć Messiego :D Najpierw rozjechał 6 przeciwników na lewej stronie. Potem kolejnych 3 na prawej...i zszedł do środka xD

0

Wpiszcie w google "atdhe" i wejdźcie w pierwszy odnośnik. Potem kliknijcie "Live Sports". Tam szukajcie linka.

Jak ktoś nie będzie wiedział co i jak to musi być upośledzony. Sorry, ale taka prawda.

0

Ale się meczyk zapowiada :D

0

xelnaij

Wal się człowieku :D buahaha

0

Messi :D Leo Messi!!!

0

Milito to profesjonalnie spieprzył ;/

Gdzie jest Xavi? ;/

0

Po jaką cholerę nam kolejny obrońca? Nawet kataklizm nie przeszkodziłby nam w wystawieniu dwóch światowej klasy obrońców. Jest Puyol, Pique, Marquez, Milito, Dyma a do tego na środku może grać Abidal i Toure. Naprawdę nie widzę sensu w sprowadzaniu kolejnego obrońcy.

Lepiej się skupić na sprowadzeniu lewego skrzydłowego, bo to jest priorytet. Potem godny dubler dla Xaviego i Iniesty oraz jeszcze jeden dla Daniego Alvesa. Więcej nam nie potrzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?