sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jaja :D Pięknie to zrobili.
0
Messi! 1-0 haha ;]
0
Za dużo kartek. Zdecydowanie za dużo.
0
Strach się bać co by zrobił Messi gdyby nie Albiol.
0
Kryśka jaki bulwers :D haha
Jak nie będzie napastnika na środku to mamy przesrane. Heniek na boisko i to zaraz.
0
Ja pier*ole :P Messi tam biedny stoi na środku a wszyscy do niego wysokie piłki grają.
0
Straszna nerwówka z naszej strony ;/ Głupie błędy.
0
Ale ciasno jest :[ Nie ma miejsca żeby cokolwiek zrobić. Real bardzo mocny pressing jak na razie.
0
Zaraz mnie szlag trafi :D
0
Coś mi się wydaje, że oldtraffordboy po prostu pojechał sarkazmem do tych co marudzą na ustawienie dobrane przez Pepa. Niestety jak widać, nie wszyscy zaczaili.
0
Ja już nawet nie próbuje krytykować Pepa, bo ostatnio tylko robiłem z siebie głupka.
0
Ale urwał :D Pep jest szalony. Z drugiej strony Dani Alves też jest szalony więc to może wypalić.
0
Próbuję się cieszyć na zbliżający się mecz, ale takiego doła złapałem, że masakra ;/ Ciężko jest. Tyle osobistości zginęło. Niemalże analogicznie do wydarzeń z Katynia w 1940. Paradoks. Zarówno wtedy jak i teraz straciliśmy elitę polskiej inteligencji. Smutna prawda.
0
Zastanówcie się trochę. Z jakiej racji mają odwołać mecz w Hiszpanii? W Polsce mecze zostały odwołane i to jest OK, ale w Hiszpanii minuta ciszy będzie czymś niezwykłym i myślę, że jeżeli będzie to tylko dla Jurka Dudka.
Jestem w szoku, ale nie dam sobie zepsuć Gran Derbi. Visca El Barca.
0
Zaczynam się nakręcać powoli :D Oni po prostu muszą to wygrać. Innego wyjścia nie ma. Stawiam 2-1 dla Barcy.
Najbardziej się boję, że Pep ustawi Messiego na środku. To byłaby katastrofa. Problem w tym, że jest to prawdopodobne. Henry jest bez formy a Bojan nie radzi sobie za dobrze z silniejszymi rywalami.
0
1-0
0
Ale jaja :D Żadnej angielskiej drużyny w półfinale ;]
Barcelona, Inter, Bayern, Lyon
Powaga. Barcelona ma realne szanse na końcowy triumf...
0
Na początku myślałem, że Pique strzela sobie fotkę na facebooka :D
Widzę jednak, że Gerard pojechał po bandzie do oporu :] Facet jest bezcenny.
0
Niby chwali Barcelonę, ale jednocześnie tłumaczy porażkę jakimiś błędami czy brakiem skuteczności.
To zabawne, szczególnie po tym co się stało na Emirates.
Korzystając z okazji, gdzie Ci mistrzowie co tydzień temu tak krytykowali Barcelonę i byli pewni awansu Arsenalu? Zapraszam serdecznie.
0
haha 3-1
0
Komentatorzy wymiatają :D
"Gdy do liczby 21 dodamy liczbę 2 otrzymamy liczbę 23"
Zawsze na temat.
0
2-1 :D
To będzie tyle z serii "Mamy szansę awansować" by Arenal" ;]
0
Pedro coś cieniutko dzisiaj...
0
Nie mogę ogarnąć Messiego :D Najpierw rozjechał 6 przeciwników na lewej stronie. Potem kolejnych 3 na prawej...i zszedł do środka xD
0
Wpiszcie w google "atdhe" i wejdźcie w pierwszy odnośnik. Potem kliknijcie "Live Sports". Tam szukajcie linka.
Jak ktoś nie będzie wiedział co i jak to musi być upośledzony. Sorry, ale taka prawda.
0
Ale się meczyk zapowiada :D
0
xelnaij
Wal się człowieku :D buahaha
0
Messi :D Leo Messi!!!
0
Milito to profesjonalnie spieprzył ;/
Gdzie jest Xavi? ;/
0
Po jaką cholerę nam kolejny obrońca? Nawet kataklizm nie przeszkodziłby nam w wystawieniu dwóch światowej klasy obrońców. Jest Puyol, Pique, Marquez, Milito, Dyma a do tego na środku może grać Abidal i Toure. Naprawdę nie widzę sensu w sprowadzaniu kolejnego obrońcy.
Lepiej się skupić na sprowadzeniu lewego skrzydłowego, bo to jest priorytet. Potem godny dubler dla Xaviego i Iniesty oraz jeszcze jeden dla Daniego Alvesa. Więcej nam nie potrzeba.