sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha ;] Real - Sevilla 0-2 ;] Jak już mówiłem. Real tego nie wygra.
0
maq123
Nie bój się. Ja nie z tych co zmieniają zdanie zależnie od nastroju i wyników. Poza tym piłkarz za bagatela 70 milionów mógłby ciut szybciej wchodzić do zespołu, i czy nie powinien grać coraz lepiej? Tymczasem jest coraz gorzej, a w meczach, które wypisałeś to strzelał, ale wstyd by było tego nie strzelić...
0
* pff. Benfiki a nie Sevilli
0
Anti-madridista
Henrique grał w meczach towarzyskich i najwyraźniej nie zachwycił skoro znowu został wypożyczony. Keirrison zaś nie przebił się nawet na ławkę Benfiki więc co mam o nim myśleć? Gdyby Barca miała kupić piłkarza nie mieszczącego się w kadrze meczowej Sevilli to choćby nie wiem co o nim mówiono byłyby jęki i stęki. Czyhrynsky też najwyraźniej nie zasłużył skoro nie dostaje szans na grę. Tak to już jest, że trzeba z kimś wygrać aby grać w meczach. Dyma w dwa miesiące zdążył przegrać rywalizację z Milito i tutaj skończę moje wywody, bo mógłbym zacząć pisać o Ibrze i posypałyby się niecenzuralne słowa. A Caseresowi życzę wszystkiego dobrego w Juventusie, bo skoro się tam odnalazł to po co mu to odbierać i sprowadzać go z powrotem na ławkę Barcy?
0
Ja nie widzę realnych szans na to by Ibra się poprawił w jakimkolwiek aspekcie. Jemu po prostu nie idzie, bo nie jest już największą gwiazdą w zespole i nie ma takich, że wszyscy grają na niego z nadzieją, że przypieprzy jak umie i sam wygra mecz. Tak samo Eto'o nie radzi sobie z rolą największej gwiazdy w zespole i tutaj koło się zamyka.
0
Powiem więcej.
Ibra, Chyhrynsky, Caseres, Henrique i na chwilę obecną Keirrison.
Czyli nieudane transfery Barcelony. Jak by nie liczyć to grubo ponad 100 milionów euro w błoto. Za takie pieniądze można mieć Villę i Fabregasa i Silvę.
0
Bykunn
Prawda, ale w gotówce było 47, a Eto'o już wliczać nie chciałem, bo zaraz by się co niektórzy pluli, że Samuel był wart tyle, a nie tyle albo inne dziwy.
0
* bez tego "kosztował" ;]
0
Henry kosztował był ze dwa razy tańszy a w dodatku musiał się uczyć grać na skrzydle. Jeszcze ktoś chce porównywać Ibrę z Henrym?
0
Sevilla zamknięta na własnej połowie ;/ Niedobrze...
0
Jak już mówiłem, Real nie może tego wygrać.
Bykunn
W takim razie pogadamy po północy, ale trzeba jeszcze znaleźć jakiegoś zwolennika Ibry, bo nudno będzie tak go razem jechać ;]
0
Bykunn
Chętnie porozmawiam, ale mam pytanie. W razie czego to zamierzasz bronić Ibry czy też go opieprzać?
0
Hah ;/ Mówiłem, że ciężko będzie...
Najlepsze: czerwona kartka Ibry i jego brak w meczu z VCF
Najgorsze: samobój Puyola i kolejna strata punktów na rzecz Realu
0
Nie ma głupich. Real tego nie wygra. Choćby nie wiem co. Nie może tego wygrać i koniec.
0
Ogarnijcie się. Adaptacja trwa TROSZKĘ dłużej? Cristiano Ronaldo z miejsca stał się jedynym piłkarzem, który jakoś ciągnął grę Realu. Praktycznie dopiero teraz reszta zaczyna coś klepać...
Poza tym pieniądze na Ibrę były motywowane tym, że piłkarz będzie się potrafił szybko zaaklimatyzować...i co?
0
danio66
Gdyby nie bramkarze to i ja mógłbym być królem strzelców ;]
0
messi 11
10/10 xD
0
Nie rozumiem dlaczego tak Ibry co niektórzy bronicie. Do czasu też go próbowałem usprawiedliwiać, ale chyba dość, nie sądzicie?
Dawać na środek Bojana i gwarantuję, że w ciągu miesiąca wróci do formy a Ibra może się nieco na ławce ogarnie, bo obecnie to nie jest ten sam piłkarz, który na początku sezonu czarował z Messim w polu karnym, który dochodził do sytuacji, strzelał głową, piętką, ramieniem a nawet uchem. Tutaj nie może być wymówek, tutaj trzeba zapierdalać. Na razie wygląda to tak jakby mu się nie chciało, bo i tak nie jest największym debeściakiem w drużynie.
Mówcie co chcecie, ale po tym co widzę teraz, to ani Barca ani Inter nie zrobiły interesu wymieniając się piłkarzami, bo zarówno Eto'o w Interze jak i Ibra w Barcy nie grają tego co w zeszłym sezonie. Problem w tym, że Barca jest dodatkowo 47 milionów euro w plecy...
0
No właśnie. Kto mi powie dlaczego Pep na trybunach siedzi? Kiedy zdążył coś przeskrobać? xD
0
Kto mi wyjaśni dlaczego bez Ibry grają lepiej, choćby i w 10? To wcale nie jest śmieszne, ale teraz nagle zaczęli klepać i albo to czysta sportowa złość albo powinienem się zacząć martwić o ten transfer.
0
Milito nigdzie nie odejdzie. Z resztą głupotą byłoby go sprzedawać. Już gra bardzo dobrze, a jak wróci do formy? Carles Puyol, Pique, Marquez i Milito to chyba najrówniejsza defensywa w Europie, a może nawet i na świecie, bo pokażcie drugi taki klub, który ma 4 środkowych obrońców światowej klasy...
0
Weźcie z tą ligą typerów, bo mnie zaraz szlak trafi. Co wejdę poczytać komentarze, to jakiś półgłówek musi jęczeć o punkty w LT. Udajecie skrajny idiotyzm czy naprawdę jest tak źle? Na stronie głównej jest komunikat informujący co i jak, że nie wspomnę o tym, że temat był już wiele razy na forum wałkowany. W pale się nie mieści głupota ludzka.
Nawet nie mówcie, że przesadzam, bo potem są skutki. Internet co niektórych przerasta i ogłupia jak może. Potem wstawiają i jęczą o linki do meczu, z google korzystać nie potrafią, że nie wspomnę już nawet o czytaniu ze zrozumieniem.
Mam nadzieję, że to nalot 10 letnich dzieci, bo nie chcę wierzyć, że polskie społeczeństwo może być aż tak głupie.
Wracając do tematu. Coś myślę, że będzie ciężko, ale trzeba wyrwać zwycięstwo. 0-2 dla Barcy i 5100 gol dla Henry'ego :D
0
A dopiero co Messi strzelał gola nr 5000 :D
0
Wiem, że jestem bezczelny, ale kto to do cholery jest?
0
Gdyby był do wzięcia za 40 milionów to brać i o nic nie pytać. Takie moje zdanie. Z drugiej strony pamiętam jak kilka lat temu zarzekał się, że nie zagra w Hiszpanii w żadnym innym klubie niż Atletico.
No, ale nie mówcie, że by się nie przydał. Młody jest a już znakomity.
Trochę szkoda by było jednak się Zlatana pozbywać. Tak się chłopak cieszył na grę w Barcelonie i skoro zaufano mu to trzeba dać mu szansę. Nie ma rady.
0
Messi najpierw szczała z dyńki a potem w trawkę xD Padłem normalnie ;]
A reklama bardzo optymistyczna. Swoją drogą nieźle się dali piłkarze urobić ;p
0
Nic mi tej nocy humoru nie zepsuje. Są 3 punkty dla Barcelony. Są 2 medale dla Polski. Jestem odurzony.
0
Już mi lepiej ;] Brawo Messi!
0
Przyznam się, że odjechałem z Justyną Kowalczyk i panczenistkami.
Może mi ktoś napisać jak wygląda gra? Wynik z tego co patrzę to nie za dobry ;/
0
No i dobrze. Gdyby miał jechać jako trzeci bramkarz to niech sobie lepiej odpoczywa przed telewizorkiem i śmieje się w twarz Del Bosque, gdy po raz kolejny udowodni jak świetnym jest bramkarzem.