0

Przynajmniej Messi ma wenę ;p

0

rnzrd

Tu nie chodzi o te 2 głupie akcje, bo jeszcze się okazja do bramki nadarzy, ale Ibra od 2 miesięcy gra piach i na to kontrargumentów nie znajdziesz, niestety.

0

Ibra gra jakby chciał a nie mógł. Wszyscy wiedzą co chłopak potrafi, a jego gra wygląda jakby nie miał pewności siebie.

Tymczasem jest taki duży, że mógłby wejść z pełną prędkością w obronę i wszyscy by się od niego odbili.

0

My ich niszczymy. Tylko, że kończyć kto nie ma.

0

Zastanawiam się czy to my mamy problemy ze zdobywaniem bramek czy też bramkarze zawsze przeciwko nam muszą grać mecze życia.

0

pilara99999

10/10 xD

0

Ibra!

Ja pierd*le! Czy ten człowiek zawsze musi wszystko utrudniać? Rozumiem, że chciał ładnie to strzelić, ale bez jaj. Takie sytuacje trzeba wykorzystywać. Coś Ibra ostatnio obniżył loty...

0

Jestem mile zaskoczony minutą ciszy ;]

Teraz tylko wygrać i 5 punktów przewagi na Realem stanie się faktem ;p Szkoda, że Bojan nie gra...

0

Tak czy owak, kibice Barcelony nie mogą narzekać na brak trofeów. Jak coś się nie udało jednej sekcji to druga zdobywa puchar i tak w kółko ;p Oby tak dalej.

0

2010 rokiem wszech czasów dla Barcy Regal?

0

Nie jestem załamany, zły czy coś w tym guście, ale dziwnie się czuje ;p Bądź co bądź po raz pierwszy po roku czasu muszę się pogodzić z porażką w jednym z pucharów. Jestem pewny, że jesteśmy farciarzami, bo możemy coś takiego poczuć.

A futbol jest brutalny i dzisiaj jestem zadowolony z postawy Barcy. Szczególnie, że w weekend odgryziemy się w lidze :D

0

robertinho

Jestem niezmiernie zadowolony z gry FC Barcelony, ale jednocześnie czuję irytację spowodowaną szczęściem jakim została obdarzona dzisiaj drużyna Sevilli. Mam jednak nadzieję, że następnym razem Barca zdobędzie gola będąc w takiej sytuacji.

Wszystko to i jeszcze więcej treści wyraża proste 'o kur*a', więc po co się przemęczać.

0

KK

OK, niech sobie zachowuje dystans i mnie nic do tego, ale od czego są google? Właśnie od takich pytań. Wystarczy wpisać 'Gudjohnsen' i mamy odpowiedź.

A potem się dziwić, że ludzie proszą 10 tysięcy razy o link do meczu a potem jeszcze nie wiedzą jak ten mecz włączyć. Internet za dużo ułatwia żeby jeszcze bardziej próbować iść na łatwiznę.

0

kretoszczur

Od tego sezonu kibicujesz? No sorry, ale żeby się nie orientować w transferach i kadrze drużyny to już jest przegięcie. Chyba nie jest takim problemem na bieżąco czytać o tym co się dzieje w klubie, no chyba, że jak mówiłem kibicujesz od tego sezonu.

Może przesadzam i może za bardzo naskakuję, ale to są świeże sprawy, których nie sposób zapomnieć.

0

Było jakieś info o tym wcześniej?

0

Jak dla mnie to ma za mało entuzjazmu. Z takim podejściem to jego szansę na grę jedynie maleją. Jak tak dalej pójdzie to Pep zrobi z nim to samo co z Eto'o, a jeżeli Yaya zostanie włączony do transferu Fabregasa to tylko przyklasnąć i się cieszyć.

Pokażcie mi takiego drugiego w składzie Barcy żeby marudził mimo, że już raz Guardiola wyraził swoje niezadowolenie z jego postawy. Wprawdzie jego umiejętności są naprawdę wielkie, ale jak dalej będzie się tak zachowywał to niech latem idzie w cholerę, bo tylko humor psuje.

0

Trochę się zapomina. Barca wyłożyła na niego kupę kasy, i jeżeli chce aby grał w Hiszpanii to powinien się grzecznie przenieść a nie marudzić, bo jest za chudy w uszach żeby narzekać na przeprowadzki. Miał pół roku, żeby coś ugrać w Benfice a ja śmiem stwierdzić, że większą rolę w sukcesach tej drużyny miał orzeł, który lata wokół stadionu przed meczem.

0

Dokładnie. Jak ktoś nie ma renomy i statusu gwiazdy to jego przygoda w Realu skończy się po max. 2-3 latach w jakimś średniaku La Liga.

Real już próbował promować talenty i jakoś nie wychodzi. Najświeższe to na pewno Sneijder, Gago i Huntelar a ostatnio nawet Benzema ma podobne problemy.

A Barcelonie ktoś taki nie potrzebny. Mamy swoich i lepiej o nich zadbajmy. Trzeba przedłużyć kontrakty i przygotować ich do gry w pierwszej drużynie.

0

No bez jaj z tym Czychrynskim. Powinien na jakiejś siłowni podpakować, bo nie dość, że chudy w barach to jeszcze tłusty brzuch. A potem się dziwić, że wolny i nie może nikogo upilnować.

0

Póki co schodzi za 3050 zł. Gdybym miał kasę to bym się włączył, ale jestem spłukany ;/ A swoją drogą Puyol ma dziwny podpis ;p

0

Haha xD Fota wymiata. Ogarnął by się trochę ;] Gdyby taki koleś mnie naszedł w nocy gdzieś na ulicy to bym się autentycznie przestraszył. :O

A wracając do tematu, to kapitan jak zwykle dobrze gada. Oby się to udzieliło reszcie zawodników i aby Barca obroniła mistrzostwo Hiszpanii, bo to jest najważniejsze. Choć nie mam nic przeciwko kolejnym sześciu pucharom ;p

0

Barca!!!_Kujaw

Życie to nie FM. Tam rzeczywiście wystarczy mieć zgraję piłkarzy, poustawiać ich na boisku, poustawiać kilka suwaków i można iść na urlop.

Pep rzeczywiście odstaje nieco taktycznie od innych trenerów światowej klasy, ale jego sposób motywacji, zamysłu gry i identyfikowania się z klubem jest wyjątkowy i jestem na 100%, że pod tymi względami jest najlepszy na świecie. A zamysłu taktycznego nabierze z czasem, gdy przyjdzie chwila, w której będzie trzeba się dopasować do rywala a nie grać po swojemu. Mam nadzieję, że szybko to jednak nie nastąpi.

0

No właśnie Henry latem odejdzie. Więc albo kupimy Silvę, albo gra Jeffren. A co do gry 3 środkowymi pomocnikami to napisałem, że zastanawiam się jak to będzie działać w rzeczywistości.

0

D.Alves2

"...fabregas z przodu z cescem"

Że co?

0

Kjuba

To by ładnie wyglądało :D

Valdes

Dani Alves, Puyol, Pique, Abidal

Fabregas, Xavi, Iniesta

Messi, Ibra, Jeffren

To dream team do FMa, ale ciekawe jak by działała by w rzeczywistości gra bez klasycznego DMa. Co do Jeffrena w składzie, to właśnie w nim zapatruję następcy Henryka. Zarząd Valencii to trudni ludzie i znów nikogo nie sprzedadzą, a Ribery pójdzie do Realu.

0

Przecież Yaya jest teraz na PNA. A jeżeli rzeczywiście Pep jest po słowie w sprawie transferu Fabregasa w ramach wymiany (Yaya Toure+pieniądze) to stawianie na Busquetsa wydaje się racjonalne.

0

To prawda, ale wszystko wyjdzie w praniu. Tak czy owak Pep już na zawsze będzie legendą.

0

Pep stał się wręcz religią kandydatów na prezydenta. Nie wiem tylko czy to dobrze czy źle, ale uzależnienie pozostania Guardioli od transferu Fabregasa jest głupawym pomysłem.

No i za nic w świecie nie oddawać Yaya Toure, bo to jeden z najlepszych DM na świecie i jeszcze wiele dla Barcy zrobi.

Inna sprawa, że jeżeli Cesc przystoi na kontrakt Realu, w razie zgody Arsenalu na negocjacje to nie wiem z czym do ludzi o jego katalońskiej krwi.

0

W tym rankingu liczą się sukcesy, a pod tym względem Guardiola zmiażdżył konkurentów w 2009 roku. Tak więc bez zaskoczenia. Pozostaje mieć nadzieję, że Guardiola zostanie w Barcelonie przynajmniej tak długo jak Alex Ferguson w ManU i w przyszłości to on będzie prowadził w rankingu trenerów wszechczasów.

0

No właśnie nie. Przynajmniej nie ja. Rok temu może i tak, ale nie teraz. Za dużo kosztuje jak na obecną sytuację. Do tego wydaje się podatny na kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?