0

hell99

Jak Ty sobie wyobrażasz 4-4-2? Według mnie takie ustawienie niczego nie rozwiązuje, podobnie jak 4-1-3-2, którego już w ogóle nie mogę sobie wyobrazić w praktyce.

Poza tym jeżeli coś działa to lepiej tego nie zmieniać, a '4-3-3 by Guardiola' działa znakomicie.

0

No nie przesadzaj. W Realu to dopiero parcie na szkło. Na sam środek pola Pellegrini ma do dyspozycji kilku światowej klasy pomocników a póki co się jeszcze nie pozabijali. Poza tym Cesc raczej nie jest człowiekiem wojny więc nie powinno być problemów z atmosferą w szatni. Miejsce w składzie też się znajdzie przy pomocy rotacji, ale i tak uważam, że się nie opłaca. Jak tak bardzo chce grać w Barcelonie to poczeka dwa lata i wtedy na wolnym transferze tutaj przyjdzie...

0

Z drugiej strony jeżeli Fabregas jest taki ku Barcelonie to niech skutecznie zadziała próbując zbić cenę do rozsądnego poziomu.

Bądź co bądź mógł myśleć gdy poleciał na profesjonalny kontrakt od wujka Wegnera w 2003 roku.

0

No bez jaj. Po stokroć wolę, żeby wydać te pieniądze na Silvę i mieć kompletny skład aniżeli płacić za Cesca, który albo usiądzie na ławce, albo zmusi trenera do silnej rotacji w składzie.

0

Bykunn

Może i jest to najlepsza gazeta w Hiszpanii, ale to jednak GAZETA.

0

Czy wy naprawdę nie rozumiecie co znaczy opcja pierwokupu?

To wcale nie oznacza, że klub może sobie wykupić piłkarza po zakończeniu wypożyczenia za określoną cenę. Po prostu w razie gdybyśmy chcieli go sprzedać to ten klub ma pierwszeństwo w zaoferowaniu mu kontraktu.

0

Jakie podniecenie zapanowało na forum ;p

Ogarnijcie się trochę, bo to mogą być tylko plotki a w dodatku jak to zostało subtelnie ujęte w newsie:

"Do zakończenia transakcji brakuje jedynie porozumienia między dwoma zainteresowanymi klubami, Barceloną oraz Arsenalem."

Jak widać "jedynie" może być bardzo względne.Tymczasem wy już sobie skład układacie.

Oczywiście Cesc byłby miło widziany, ale priorytetem powinien być skrzydłowy. Najlepiej Silva. Potem należałoby znaleźć zmiennika dla Alvesa i dopiero wtedy transfer Fabregasa. Z tym, że więcej jak te 40 milionów bym za niego nie dał. Ewentualnie Toure + 20 milionów i ani grosza więcej.

A na koniec polecam zerknąć na źródło artykułu i ochłonąć nieco.

0

On to w ogóle jest szalony więc nic mnie już nie zdziwi. Pique to absolutny wymiatacz, którego po prostu nie pojmuję.

Najbardziej zaś nie pojmuję jego gola w meczu z Realem (2-6). Do teraz nie wiem skąd on się wziął w tym polu karnym ;p

A że rzadko fauluje to chyba dobrze, no nie? Jak trzeba to trzeba i nie ma co panikować, że te kartki są.

0

Jeżeli Sandro Rossel popiera Pepa w jego wizji budowania zespołu to o styl gry nie ma co się martwić. Inaczej mają się sprawy związane z polityką klubu. Boję się, że Sandro za bardzo namiesza i może się zrobić nieciekawie.

0

Jeżeli warunkiem jego transferu do Barcy ma być pozostanie Henry'ego to lepiej skupić się na pozyskaniu Silvy. Nie lubię gdy piłkarz uzależnia swoją przyszłość od tego czy będzie grał z konkretnym piłkarzem.

W dodatku rzeczywiście coraz młodszy to on nie jest a ma już 27 lat i do 30 bliżej niż dalej. Nie wspomnę już nawet o tym jak dużo kasy trzeba by wybulić biorąc pod uwagę zainteresowanie nim Realu, Chelsea i ManU.

0

"Siła fizyczna jest ważna, ale my bramki w tym aspekcie uzupełniamy naszą techniką"

Nie powinno być BRAKI zamiast bramki?

0

Ja dalej uważam, że logo to straszna siara dla Polski i Ukrainy, że nie wspomnę już o dzisiejszym kwiecisto-liściastym motywie w grafice na dzisiejszym losowaniu.

Do tego jeszcze większego obciachu narobił ten cały Audiofeels. Nie wiem kto ich tam zapraszał, ale pomysł nie lichy. Tragedia po prostu. Przede wszystkim śmiać mi się chciało, ale jak zaczęli biegać po sali z rękami w górze to już mi się wstyd zrobiło za nasze "gwiazdy".

Szkoda też, że ukraińska strona losowania prezentowała się zdecydowanie lepiej. Swoją drogą, szkoda, że Dudka nie wzięli, skoro Sheva może to i my moglibyśmy się pochwalić jakąś aktualną gwiazdą, ale nie...wzięli Bońka ;p No i ten wymuszany angielski męczony Tuska... ;/

Wiem, że męczę i, że szukam dziury w całym, bo UEFA nas pochwaliła, ale średnio mi się to wszystko podoba.

Za to świetnie wykonali wizytówki z prezentacją miast - kapitalna robota ukazująca atuty Polski i Ukrainy.

Co do grup, to najsilniejsza wydaje się "A" i "I".

0

To nawet śmieszne nie jest. Wierzę, że istnieją normalni kibice Realu, ale niestety w mniejszości i współczuje im, że muszą znosić takich debili jak owy Szczyplin.

0

Znaczy się, że rocznie do klubu wpływa ok. 25 milionów euro od samych socios. Pięknie ;] W przyszłości na pewno się dołączę ;p

0

Teraz to pojechałeś ;]

0

Wszystko pięknie, ale połowa to pewnie ściema, a i tak zdarzają się idotyzmy wśród jego pomysłów. np.

Nie podoba mi się, że Rossel miałby trzymać łapę na budżecie, a już na pewno nie podoba mi się, że miałby osobiście ten budżet kontrolować.

Wycofanie klubu z aspektów politycznych też nie byłoby najlepszym wyjściem.

Zlikwidowanie stanowiska dyrektora sportowego też mija się z celem. Dobrze, że Pep miałby większą władzę, ale lepiej gdyby miał kogoś komu może powierzyć negocjację. On i tak angażuje się w życie drużyny w 100% i nie widzę sensu, aby miał poświęcać ten czas na negocjacje transferów.

Ogólnie facet nie robi na mnie zbyt dobrego wrażenia i raczej wolałbym w tym momencie Godalla na stanowisku prezesa, choćby dlatego, że to człowiek Laporty.

0

sztubek

Wskaż kilka czołowych klubów Europy, które angażowały by się w pomoc innym równie bardzo jak Barca. Pokaż klub, który raz w miesiącu kieruje część piłkarzy do szpitali dziecięcych aby umilić czas pacjentom, pokaż klub, który tak bardzo wspierałby UNICEF i inne tego typu organizacje i w końcu, pokaż klub, który jeszcze zapłacił na ofiary Haiti

]

Jeżeli chodzi o Fair Play to Barca także przewodzi Europie, a może nawet i całemu światu. Nawet sposób traktowania zawodników, a w szczególności wychowanków jest inny, więc nie gadaj, że 'Mes Que un Club' to tylko polityczny slogan.

0

Tyle, że życzeń na ogół się nie zdradza. Mam tylko nadzieję, że się spełni...

0

No właśnie Real coś za wysoko jak dla mnie. Lass kosi jak może, Ramos to samo, do tego ciągle jakieś czerwone kartki i inne cuda a tu 10 punktów więcej od nas mają.

No, ale co za różnica, ważne, że Barca jest pierwsza ;]

0

Fotka nie trafiona ;/ W pierwszej chwili naprawdę się przestraszyłem, że coś mu się stało.

0

A ja słyszałem, że Pep ma zostać selekcjonerem Antarktydy.

I co z tego wynika?

0

Sporo osób mnie za to zjedzie, ale Ronaldinho w najlepszej dyspozycji jest 2x lepszy niż Messi i CR9 razem wzięci.

0

Znowu z baniaka trafił :D

Kiedyś to był jego jedyny mankament. Tak przynajmniej twierdził Pele ;]

0

Mnie też się podoba jego charakter. Jego wypowiedzi wręcz przenikają pewnością siebie i optymizmem. Do tego wali prosto z mostu i nie bawi się w głupie przypuszczenia i ostrożne ważenie słów.

"Dla mnie być drugim jest jednoznaczne z byciem ostatnim. Liczy się tylko zwycięstwo".

Więcej mi nie potrzeba aby zachować spokój.

0

Dobrze zrozumiałem?

Ma porzucić najlepszą drużynę świata w słonecznej Hiszpanii i zostać trenerem zadłużonego i sypiącego się klubu w deszczowej Anglii?

Absurdy chodzą po ludziach.

0

Po ostatnich dwóch meczach Barcy można stwierdzić, że forma ma tendencję wzrostową więc damy radę. Wraca Barca z zeszłego sezonu i już wczoraj widzieliśmy pokaz pięknej gry, a jedyne czego zabrakło to wykończenia. Jeżeli uda nam się to poprawić to po Realu nie będzie co zbierać na SB.

0

Real ma w drugiej rundzie tych samych przeciwników co Barca, więc przestańcie pieprzyć głupoty.

Co z tego, że Barca gra na wyjeździe? O ile pamiętam to w zeszłym sezonie zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie właśnie na wyjeździe (2-6) i nie widzę powodu dla którego teraz miałoby być inaczej.

A Real to nie jest żadne Galakticos, więc kilka razy jeszcze się potkną, szczególnie, że ich gra to CR9 i Igła. Nie ma ich, nie ma wyników, więc nie panikujcie.

0

Nie ma co liczyć na wtopę Realu z Malagą. Z resztą, w zeszłym sezonie nie oglądaliśmy się za rywali i na dobre nam to wyszło, więc lepiej skupmy się na meczach Barcelony.

Z tego co pamiętam to rok temu, mniej więcej na początku lutego zaczęło się coś w Barcy zacinać. Teraz nie możemy do tego dopuścić, bo nie mamy tak kolosalnej przewagi jak rok temu.

0

Weźcie już nie wspominajcie CdR. Trzeba dać innym coś wygrać, a Barca do boju na ligę i LM w finale z Realem ;p

0

Jednego gola bym chętnie dopisał do środowego meczu, ale cóż ;]

Ważne 3 punkty, bo zwiększamy przewagę nad Realem. Do tego Messi strzela 100 i 101 bramkę, a Barca w końcu rozniosła silnego rywala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?