0

Brawo Zlatan. Już wiecie o co mi chodziło, gdy narzekałem na Ibrę? Teraz gra to czego od niego oczekiwałem i myślę, że nie tylko ja.

0

W tym momencie składam Zlatanowi serdeczne gratulacje i przestrzegam jego przeciwników (w tym ja) aby nie zmienili nagle zdania w przypływie euforii.

0

Co się dziwicie, że lud krytykuje Zlatana? Szwed zdążył nas przyzwyczaić do fatalnej gry i aby odzyskać zaufanie i przychylność fanów musi zrobić więcej niż pobiegać nieco i podać kilka razy. Szczególnie, że nawet swoich doskonałych sytuacji nie wykorzystał. Nie porównujcie go też do Xaviego i Messiego, bo oni mieli jedną setkę a Xavi raczej nie jest rasowym napastnikiem.

Jednakże. Gra jest wyśmienita i nie mam złudzeń co do wyniku dwumeczu. Jedziemy ich jak chcemy i trzeba tylko kropki nad i. W 60 minucie mniej więcej, poprosił bym też o Bojana. Dobrze by było jakby sobie zagrał z silniejszym rywalem.

0

Kur*wa. Busquetsa dzisiaj koszą strasznie ;/

0

Wszystko jest OK, ale trzeba strzelić gola. Wtedy powinno być łatwiej.

0

Ibrahimovic działa mi nerwy...

0

Almunia jest szalony xD

0

spalony był, ale i tak Ibra to drewno :D

Visca El Barca!

0

Żółte koszulki :D Wygrana w kieszeni ;]

To oczywiście żart, ale większym żartem jest według mnie nasz drugi komplet strojów, więc naprawdę się cieszę ;]

0

Henry dzisiaj nie zagra. Jeżeli nie będzie jakiejś katastrofy w naszej grze to Pep mu tego nie zrobi.

Nie będę pierwszym, który jest zawiedziony brakiem Yaya, szczególnie, że był w formie ostatnio i zasłużył sobie na grę.

Martwi mnie też nasz środek pola. Bądź co bądź to dwaj zawodnicy o raczej defensywnej mentalności a Barca się bronić nie umie i lepiej nawet nie próbować, bo może być owa katastrofa.

Co do samego meczu to zacieram rączki na piękną grę i mnóstwo goli. Byleby przynajmniej jednego więcej strzeliła Barca. Reszta mnie nie interesuje jeżeli będzie czym cieszyć oko :]

0

Najważniejsze, że w sobotę :D Niezależnie od wyniku będzie można się schlać a potem wyspać porządnie.

0

Każdy się motywuje na te spotkania. To fakt, ale z z Barceloną te drużyny potrafią gryźć trawę, ciąć równo z ziemią i walczyć do upadłego aby cokolwiek ugrać.

Real jest naprawdę mocny, ale z taką defensywą nie mają czego szukać w Gran Derbi a ich zwycięstwa nad, nie oszukujmy się, outsiderami to żaden dowód na ich formę. Gdy zaś przychodzi co do czego (Milan, Lyon, Sevilla w pierwszym meczu, Barca) to grają tak, że pożal się Boże. Taka prawda.

0

Nie mówię, że ma strzelać okienka z 30 metrów. Wręcz przeciwnie. Nie podobają mi się takie pokazówki. Niech biega, zapier*ala, szuka pozycji, jeszcze raz zapier*ala...Byleby znaleźć się tam gdzie trafi piłka i kopnąć ją do bramki. Tymczasem przez większość czasu spędzonego na boisku Szwed raczej stał przed polem karnym i nie za bardzo ogarniał sytuację.

Nie mówię, że Ibra jest złym piłkarzem, ale jest indywidualistą i lubi być najlepszy w zespole. Tutaj tego nie uświadczy, więc Alleluja niech te bramki strzela, ale zdania co do niego nie zmienię.

0

Ja trzymam z Bykunem. Ibra tutaj nie pasuje i koniec. A że nagle po golu pół forum zmieniło zdanie i już kocha Zlatana już mnie nie obchodzi.

Fajnie, że strzela gole itd., ale taka jego rola i nie widzę powodu aby go ubóstwiać tylko dlatego, że wywiązuje się ze swoich obowiązków i strzela gola gdy ma okazję. Tyle w temacie.

0

Powiedział, że Barca będzie w finale i od razu wszyscy go lubią :D

0

Bojan! To jest nasz skarb!

0

Nie posikajcie się. Musiałby mieć zeza i się potknąć żeby tego nie trafić i ten gol nawet w najmniejszym stopniu nie zmienia mojego podejścia do transferu tego piłkarza.

Najśmieszniejsze jest jednak to jak nagle wysypali się oddani fani Zlatana, którzy wreszcie mogą się napiąć przed jego przeciwnikami :]

0

Co za ku*wy ;/ Nie mają co robić tylko jakieś postępowania za to, że prawdę powiedział.

0

Oż w dupę xD A Ibra na szpicy to co tam robi? Już lepiej niech Heniek zostanie i gra jako '9'.

0

Przesadził. Dobrze, że nie ma zamiaru celebrować gola, ale jeżeli zamierza "próbować walczyć" to powinniśmy mu za to spotkanie podziękować i posadzić na trybunach.

Trochę mnie wkurzył ten nasz Heniek swoją wypowiedzią, bo tak się nie zachowuje profesjonalista. Weźmy choćby Beckhama, gdy musiał grać z ManU na Old Trafford. Na pewno sprawiało mu to trudność, ale zapier*alał jak mógł żeby pomóc swojemu obecnemu klubowi i poza deklaracją, że nie będzie się cieszył z gola, nie marudził jak Thierry.

0

Bądźmy realistami. Jeżeli Barca i Arsenal zagrają na swoim poziomie to Arsenal nie ma szans.

Nie zmienia to faktu, że mecz z Arsenalem zdarzy się za wcześnie. Liczyłem na finał z The Gunners a tu już w ćwierćfinale trzeba będzie skrzyżować miecze. Szkoda trochę ;/

0

Właściwie 9 lat, bo to jeszcze pół roku przed urodzinami było ;p

0

Faktycznie dosyć późno :D Mnie chwyciło jak miałem 10 lat a potem to już coraz większa mania ;]

Co ciekawe, pierwszy mecz jaki obejrzałem od początku do końca to Chelsea - Barca (1-2) w 1/8 LM w 2004 roku. Wtedy też zacząłem kibicować Barcelonie...

0

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że jest lepszy od Maradony. Diego grał w piłkę, gdy znacznie łatwiej było zdobyć gola albo przedryblować obrońcę. Nie ma wątpliwości, że pod względem defensywy dzisiejszy futbol wyprzedza o lata świetlne czasy panowania Maradony.

Zaś Cristiano Ronaldo postawiłbym jednak na równi z Leo. Obaj są znakomici, ale obaj mają coś czego drugi nie potrafi. Chociaż z drugiej strony ostatnio Messi niweluje te różnice i nie wykluczone, że już niedługo będzie bezapelacyjnie najlepszy.

0

ekwi

Na mecz Barcy ludzi w koszulkach Realu bym nie wpuścił :D

Faktycznie przydałoby się coś w Szczecinie. Wprawdzie jestem z Choszczna, ale za małe miasto żeby coś kombinować. Za to do Szczecina godzina drogi więc bym sobie dojechał.

0

Powiedziałbym, że mogło być gorzej. Arsenal to bądź co bądź juniorska wersja tego co prezentuje Barca, więc można liczyć na otwartą grę ze strony The Gunners. Nieco gorzej może być w półfinale. Jeżeli awansujemy to prawdopodobnie trafimy na Inter i wtedy Jose Mourinho może zabić naszą piękną grę podobnie jak Chelsea rok temu.

Za to Manchester niemalże w finale. Najpierw średni Bayern a potem względnie słaby Lyon albo Bordeaux i mogą się pakować do Madrytu.

0

*a Ibry

zamiast "a nad Ibry"

0

Otóż to. Taka to przechlapana robota '9', że musi zapie*dalać chociażby po to aby obrońcy mieli co robić.

Byleby tylko Pep nie wpadł na genialny pomysł i w niedzielę nie wystawił Ibry w pierwszym składzie. Fajnie by za to było zobaczyć Jeffrena. Dawno go nie było i dobrze gdyby mógł sobie zagrać.

Dzisiaj wielkie brawa należą się naszym bocznym obrońcom. Zarówno Dani Alves jak i Maxwell pokazywali klasę. Yaya kompletnie niewzruszenie biegał gdzie chciał i nie było kozaka, który spróbowałby odebrać mu piłkę.

A teraz oceny:

Valdes - 6

Dani Alves - 8

Maxwell - 7

Puyol - 7

Pique - 7

Toure - 8

Busquets - 6,5

Iniesta - 7

Messi - 9

Pedro - 7

Henry - 7

Rezerwowych nie oceniam, bo Bojan i Milito grali za krótko a nad Ibry tak mocno nie trawię, że byłbym kompletnie nieobiektywny.

A dla Robertinho wielki respekt za tytuł newsa :D

0

endriuuu2

Udowodnili, że Eto'o nie jest potrzebny oraz pokazali, że Ibra się nie przydaje.

0

Bykunn

Ustawienie faktycznie dziwne. Do teraz nie ogarniam jak oni grali. Szczególnie jak patrzę na zmiany. Schodzi Busquets a wchodzi...Ibra. Schodzi Henry, wchodzi...Milito. Schodzi Iniesta, wchodzi...Bojan xD

Najbliżej prawdy byli pewnie komentatorzy mówiąc o ustawieniu 2-4-4 ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?