0

peppers

Samuel Eto'o nie rozgrywał, bo to nie jest robota dla wysuniętego napastnika. Nie po to mamy geniuszy w środku pola i na skrzydłach żeby jeszcze się klasyczna '9' musiała zabierać za kreowanie gry.

Chwała Bogu, że Bojan był tam gdzie był, bo gdyby to Ibra dostał tą piłkę od Krkica a nie odwrotnie to Szwed pewnie próbowałby to jeszcze przewrotką uderzyć albo odegrać z piętki do Messiego.

0

To nie ma znaczenia. VFB będzie się murować i liczyć na kontry. Jeżeli się odkryją to zapewne dopiero w samej końcówce. Wynik nie jest dla nich tragiczny i na pewno zdają sobie sprawę z tego, że jedna bramka im wystarczy. Ciężko będzie, ajć bardzo ciężko.

0

Chelsea pod wodzą Carlo nie zagrałaby żadnym autobusem i podejrzewam, że byłoby z nimi łatwiej niż z ManU, Arsenalem czy Interem. Lyon wprawdzie pokonał Real, ale oni od dłuższego czasu mają patent na Królewskich, i w związku z tym jak dla mnie to poziom niżej względem drużyn angielskich i Interu.

Gdybym miał być optymistą to najlepiej by było gdyby jutro Grecy sprawili niespodziankę a w piątek trafili na Barcelonę, ale na moje oko to zagramy (jeśli awansujemy :D) z Bayernem i będzie strzelanina.

Przede wszystkim trzeba jednak pokonać VFB i to najlepiej wysoko. No a w składzie to chciałbym zobaczyć takich piłkarzy:

Valdes, Dani Alves, Puyol, Pique, Maxwell, Toure, Xavi, Iniesta, Pedro, Henry, Messi.

Znając jednak preferencje Pepa Guardioli to możemy się spodziewać Busquetsa na środku pomocy, Iniesty na skrzydle i Ibry na szpicy, co mnie mocno martwi...

0

fcfan30

Kibicuj sobie komu tam chcesz, ale po jakiego hu*a piszesz o Legii na portalu Barcelony? Nawet zakichanego powiązania to nie ma i uwierz mi, że nikogo tutaj raczej nie obchodzi co się dzieje w Legii. Nawet jeśli jednak obchodzi to zakładam, że sam będzie potrafił się zorientować co i jak.

Jak się komu wyżalić nie miałeś to sru na legia.com czy jak tam adres jest i hulaj dusza.

0

lopezinho88

Nie wiem czy to nie zbyt odległe czasy, ale po finale KMŚ w grudniu 2009 było ponad 1600.

0

Teraz się kłócić będą jakiego hat tricka strzelił Messi xD Obyśmy się mogli jedynie o to kłócić do końca sezonu a mnie jest żal, że przez moje wolne łącze nie obejrzałem takiego meczu. Teraz oby jeszcze podłamany i zmęczony Real przynajmniej zremisował i skończy się podnieta neokidów.

0

Przecież w tekście słowem nie jest napisane jakoby Barca go chciała.

A w komentarzach: "Ale po co nam villa"

Ogarnijcie się ;]

0

Takie teorie do mnie nie trafiają. Póki co wszystkie statystyki mówią, że gdy Barca gra więcej, Barca gra lepiej i tak jest w istocie.

Poza tym nie wiadomo jaka będzie reakcja piłkarzy Realu, kibiców, zarządu i samego trenera? Cała ta drużyna od początku była bombą z opóźnionym zapłonem i dopiero teraz się okaże jak silni są ci gwiazdorzy.

0

Co się stało z Barceloną, że aż tak bardzo oglądamy się na rywali? Co za radocha wygrać z VCF grającą bez czołowych piłkarzy, która i tak będzie słabsza po meczu w ciągu tygodnia? W zeszłym roku nie było sytuacji abyśmy się kogoś obawiali. Nawet w meczach z największymi oczekiwano pogromu i wszystko było w porządku.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że forma nie jest tak wysoka jak rok temu, ale chcąc wygrać LM trzeba pokonać najlepszych a jeżeli tego nie umiemy to może lepiej się podłożyć VFB i spokojnie grać o mistrzostwo?

To oczywiście żart, ale...no właśnie, 'ale'.

0

Co do Realu to jestem ciekaw jak rozwinie się sytuacja. Póki co cisza, ale nie chce mi się wierzyć, że wczorajszy blamaż pozostanie bez echa...

No a wracając do tematu, to myślę, że choć Pedro ma rację i GD niczego nie przesądzą, ale z pewnością będzie to kluczowy punkt sezonu, tak jak to było rok temu...Taki z tego wniosek, że nie można tego przegrać, a co najmniej zremisować. Potem pozostanie rozkosz ;]

0

Taaa ;] Thierry na szpicy. Innego wyjścia ni ma. Trochę lipa, że Pep Guardiola tą kartkę dostał, ale w czasach, gdy 5 złotych wystarczy by bez ograniczeń rozmawiać z wybranym numerem przez 30 dni, nie powinno to stanowić zbyt dużej różnicy.

0

Deja vu... O ile mnie pamięć nie zawodzi to mniej więcej rok temu Van Bommel mówił to samo xD Co było potem to już większość z nas wie bardzo dobrze.

0

Ja też bym się skłaniał w kierunku Chelsea w finale, ale nie mówmy hop, bo oni mogą jeszcze odpaść z Interem :P

Na chwilę obecną najsilniejszy wydaje się Manchester, ale diabli tam wiedzą co będzie się działo w kwietniu?

Najważniejsze jest teraz to aby Barca odprawiła z kwitkiem VFB i powoli wróciła do formy sprzed roku... Jeżeli tak się stanie to jestem w 100% spokojny o GD i obronę mistrzostwa.

0

Już sobie wyobrażam kataklizm jaki spadnie na ten zespół w ciągu najbliższych dni. Jeżeli Pelle nie wyleci w ciągu pierwszych 24h to już będzie sukces a co zrobią piłkarze?

0

Nie ma co się śmiać...

Ronaldo zadecydował...Awans albo śmierć. Pytanie co zrobi teraz, bo nie wierzę, że ma dość silnej woli aby się uszkodzić...

0

Jakoś mi się wierzyć nie chce w to co się dzieje...Ćwierć miliarda euro na transfery, pół roku kozaczenia, wielki trener, dobra forma a i tak totalna chała w wykonaniu Realu. Już sobie wyobrażam co się będzie działo na rm.pl...

0

Ale ze mnie hipokryta ;/ Albo po prostu taka mentalność kibica Barcy. Przed chwilą pisałem, że nic nam nie da odpadnięcie Realu a teraz się cieszę jak głupi ;p

0

Co nam to da jeżeli Real odpadnie z LM? Przecież to pozwoli im się skupić na lidze, a w naszych głowach pryśnie marzenie finału Barca-Real na Santiago Bernebeu...

0

kaczordihnio - Nudzi ci się?

Fajnie, że jest zabawa, bo humory będą lepsze a i gra może się w końcu poprawi. Zwycięstwo z VCF jest rzeczą absolutnie konieczną i nie ma mowy o wpadce.

0

Nie rozumiem celu tego rankingu. Niby jest na bieżąco sporządzany nowy, ale aktualna forma zespołów raczej ma niewielki wpływ na ilość punktów, bo jak wyjaśnić 33 miejsce Realu albo 21 miejsce Atletico, które gra słabiutko.

0

Normalnie oglądam mecze, ale ostatnio problemy z łączem i ciężko jest ;/ Wszystko się tnie tak, że nie idzie patrzeć. Na szczęście od kwietnia będę miał Canal + Sport więc więcej pooglądam.

A wracając do tematu to nie będę się kłócił, bo po prostu nie pamiętam jak było :D Jedyna bramka z rzutu wolnego jaką zapamiętałem to bomba Daniego Alvesa z Atletico.

0

Gole po stałych fragmentach gry smakują gorzej niż te po pięknej akcji. Przynajmniej ja tak mam :P

Poza tym to się zdziwiłem, że Barca ma tyle goli z rzutów wolnych, bo jakoś nie przypominam sobie ostatnio żadnego ;] Albo muszę więc pójść do lekarza po jakiś preparat albo po prostu w istocie ostatnio żadnych bramek z wolniaków nie było ;]

0

Jakieś dziwne te piłki :D Zalatują trochę Tesco po 9,99 zł ;]

0

Wyjebane na Real. Może teraz się nasi piłkarze za przeproszeniem wkurwią i zaczną wymiatać...

0

Taka prawda. Obecność Ibry w składzie jest po prostu drażniąca i to uczucie narasta... Tymczasem Real prowadzi 3-2 i jesteśmy w dupie.

0

Higuain jest genialny...W tej chwili zdecydowanie jeden z najlepszych napastników świata, widzieliście jak przejął piłkę, jak się utrzymał, jak pobiegł, jak zwiódł obronę i jak niewiele brakowało aby strzelił? Ibra powinien właśnie coś takiego robić.

0

Anti-madridista

W środek, nie w środek, ważne, że bramkę i to mocno. Czasem Barcelonie brakuje kogoś kto uderzy z 16 metrów gdy jest ku temu okazja i przechyli szalę zwycięstwa na naszą korzyść.

0

No i dobra. Niech ten remis tylko Sevilla utrzyma i będzie pięknie. Na więcej niż te 2 punkty przewagi nie zasłużyliśmy i taka jest prawda.

0

hunkraven

To, że Kryśka wnosi do gry więcej niż Ibra to nie podlega dyskusji. To niepokojące biorąc pod uwagę jak drogi był Ibra w stosunku do CR9 a jak duża różnica klas jest między nimi.

Na dowód. Z ostatniej chwili: Cristiano Ronaldo zdobył bramkę praktycznie z niczego. 1-2.

0

Wracając do czerwonej kartki dla Ibry.

Czuję dziwny spokój psychiczny wiedząc, że nie zgra z VCF. Może czas aby Heniek wrócił na szpicę jak za dawnych lat w Arsenalu? Może to będzie rozwiązanie naszych problemów? Z VCF bardzo liczę na atak Pedro-Henry-Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?