sev3nd4ys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Choszczno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cholerne 3-1 ;/ Żeby tak chociaż 2-1. Bałem się tego meczu. Bałem jak cholera i niestety moje obawy się potwierdziły.
Nie pozostaje nic innego jak wierzyć. Jeszcze 90 minut gry przed nami. Jedno wiem na pewno. Jeżeli Barca zagra swoje to nie będzie na nich mocnych. Żaden autobus na bramce nie pomoże. Chociażby mieli postawić tam swój klubowy pojazd.
0
michcio22
Średniaki trenerskie nie wygrywają 6 pucharów w pierwszym roku pracy. Mi się to nawet w FMie jak na razie nie udało...
0
mushi25
Jedynie Pedro może liczyć na więcej niż 5 według mnie.
0
Obrońcy w ataku byli nawet zabawni. Do dzisiaj.
0
Z niecierpliwością czekam na wypowiedź Guardioli. Ciekaw jestem co ma do powiedzenia i czy zamierza wrócić do naszego wspaniałego 4-3-3.
0
"...niemożliwe nie istnieje" - Los_dawidos
Dla mnie sekwencja dnia.
0
Dam sobie siana z prognozami. Wolę się miło zaskoczyć niż srogo rozczarować.
0
Dzięki ekwi :D Poprawiłeś mi nieco humor.
0
Chciałbym przypomnieć co niektórym, że w tym sezonie mamy już małą potrójną koronę.
Superpuchar Hiszpanii
Superpuchar Europy
Klubowe Mistrzostwa Świata
Do tego mamy szansę na obronę mistrzostwa Hiszpanii i mam nadzieję, że właśnie to stanie się priorytetem. Ligę Mistrzów od początku traktowałem jako słodki dodatek i nie zamierzam dramatyzować. Podobnie ma się sprawa Pucharu Króla. Będę jednak wierzył do końca i w rewanżu postawię odważnie 3-0 dla Barcy.
0
bryzeusz
Można się kłócić. Według mnie był minimalny, ale większość pewnie powie, że nic tam nie było. Zaś sędzia liniowy spóźnił się, został z tyłu i nie widział tego dobrze, więc raczej nie było szans na dobrą ocenę sytuacji.
0
Mam 100% zaufanie i szacunek do Pepa Guardioli, ale ostatnio według mnie coraz bardziej kombinuje z ustawieniem.
Co Messi robi w środku pola? Dlaczego w II połowie graliśmy bez napastnika? Kto biega na lewym skrzydle. Dlaczego Alves może wszystko i jest sam na prawej flance. Co w składzie robi Keita i dlaczego nie ma Toure?
0
W takich chwilach poznaje się kibiców Barcy.
0
Nie mam nic przeciwko Pique na szpicy. Przynajmniej zamieszanie robił a i gola mógł ze dwa razy strzelić.
0
Pique jebany kozak stoi na sępa w polu karnym a i tak sobie wypracował 3 sytuacje do strzelenia bramki. O 3 więcej niż Ibra.
0
Płakać się chce, ale trzeba wierzyć.
0
damiano26
Nie zabraniamy kibicom Realu tutaj wchodzić, ale niech się zachowują normalnie a nie prowokują ukazując swój ujemny iloraz inteligencji.
0
Damy radę :D To jeszcze nie koniec.
0
Jeden gol i będzie dobrze.
0
No to daliśmy dupy.
0
No i Puyol jest "missed next match"
0
No to daliśmy im niezłe fory, ale mam nadzieję, że wyciągniemy remis.
0
adsad
Mam wrażenie, że wszelka aprobata w kwestii Rafinhi bierze się wprost z FMa, gdzie koleś faktycznie wymiata :D Może jednak jestem przewrażliwiony.
0
Nie no bez jaj. Z taką grą to Alves jest do zmiany.
0
Dani Alves...
0
soget
Próbuj kilka razy. Podczas meczu ciężko się wbić, bo dużo ludzi ogląda, ale jak już włączysz to masz ładną transmisję bez ścinek.
0
lukininho
Normalnie jesteś moim idolem :D
0
soget
atdhe w google :/ Już mówiłem, czytaj.
Ja mam 512 i ładnie chodzi.
0
Ale urwał :]
0
Pedro :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Wpiszcie 'atdhe' w google i znajdziecie linka. Jak nie to jesteście za przeproszeniem upośledzeni umysłowo.