slawmm
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartas10LM
Niestety zapomniałeś o ważnej kwestii. Jak się na tym forum napisze, że powinien zagrać Villa od pierwszej minuty (nie ważne czy w GD, czy w innym meczu), to zaraz dostaje się grad minusów ;)
0
Poza tym, wg. mnie na 99% zagra Pique, tylko Tito robi swego rodzaju zasłonę dymną. Tak jak kiedyś Ferguson mówił, że Rooney na pewno nie zagra, bo kontuzji nie wyleczył. A jakoś zagrał od 1 minuty...
0
macos94
Adriano gra ostatnio bardzo dobrze, więc to ty się puknij. Na pewno będzie lepszym wyborem niż nieprzygotowany do tak trudnego meczu - Bartra.
0
A ja sądzę, że na 99% Pique zagra. To może być zwyczajna zasłona dymna.
0
11 lub 8 punktów. Nic innego nie wchodzi w grę po najbliższym GD :)
0
Bingoo
Wiesz to, staram się to tak traktować. Tylko to jest po prostu kwestia cierpliwości. Jak ktoś odpisze mi na mój wpis bez przekleństw i wywyższania się, to nawet jak ma odmienne zdanie, to mogę z nim podyskutować. Ale jak widzę te minusy, to aż rzygać się chce :) Siedzi taki debil jeden z drugim i jedyne, co potrafi to kliknąć minus, heh.
0
Co za debile! Kto by nie napisał, że proponuje dać Villę w wyjściowym składzie, ten otrzymuje minusa (w tym ja). Idioci, pojmijcie, że każdy może mieć swoją wizję składu. Po co tak czekaliście na Davida, skoro teraz chcecie go tylko na ostatnie 10 minut? Nie mówię, by grał 90 minut, ale 70 minut może zagrać. Albo chociaż 60. Tak więc ogarnijcie się cymbały, tyle wam powiem.
Dyskusja to co innego. Tam każdy podaje jakiś argument. Ale klikanie przy prawie każdym wpisie minusa jest co najmniej żałosne.
0
Jeśli ma odgwizdywać często faule i dawać kartki, to niech to robi jednym i drugim (jeśli zasłużą), a nie tak, że to Barca ma przez niego cierpieć.
0
messi.09
O ile Sergio mnie tak nie zmartwi, tak obecność Alexisa już tak. Z Benficą zagrał dobrze, ale to jednak Real. Villa strzela i zdobywa bramki. To jest bardzo istotne.
0
O jakie grzeczne i posłuszne dzieciaki. Poprosiłem o minusy i od razu spełniły moją prośbę. A mówi się, że obecna młodzież jest niegrzeczna i się nie słucha ;)
0
PS
Ogromnym plusem Cesca jest to, że strzela z daleka (i zdobywa bramki). Poza Adriano to mało kto się na to decyduje.
0
Valdes, Alves, Mascherano, Adriano, Alba, Song, Xavi, Iniesta, Pedro, Villa, Messi. Taki skład mi się widzi.
Do tego zmiany: Cesc za Iniestę (lub ew. od samego początku Cesc), Busquets za Songa i pod koniec Alexis za Villę.
Proszę teraz o minusy od dzieciaków ;)
0
Helooooł...
Puk puk, tu ziemia. Wrócił Adriano. Pobudka!
Chyba jakoś każdy o tym zapomniał, bo nikt nie wspomina o tym, że mógłby w niedzielę zagrać...
0
W najbliższym GD wystarczy nawet remis, więc spokojnie. Akurat o remis to bym się nie martwił.
0
sojerrr
Możliwe, że Barca odwoła się od tej decyzji, bo kartka kuriozalna była :)
0
patryk
Kibicuję wystarczająco długo i nie muszę z resztą ci się z tego tłumaczyć ;]
Poza tym, napisałem swoją opinię. Mnie nawet remis w GD uszczęśliwi, bo 8 punktów to i tak wielka przewaga.
A chyba logiczne jest, że marzy mi się zwycięstwo...
0
2-3 tyg. przerwy to nic wielkiego! Opuści mecz z Deportivo, Celticiem i Rayo.
No i oczywiście z Realem. Ale nie ma, co się załamywać. Mamy Songa, do GD wróci Pique, wrócił także Adriano. Niech Puyol dochodzi do siebie.
Teraz ważne, by wygrać lub przynajmniej zremisować z Realem. I będzie idealnie! :)
0
A miałem przeczucie, by od wyniku 2:0 zrobić 3 zmiany. Zdjąć Pedro, Xaviego lub Fabregasa i właśnie... Puyola... :(
0
Fake69
Chodzi mi o to, aby przed meczem z Realem byli w pełni sił i mogli zagrać na 200%. Zwłaszcza, że po GD jest dłuższa niż normalnie przerwa, a najbliższy mecz gramy z Deportivo.
0
Dzisiaj w zupełności wystarczy nam remis :) Oczywiście liczę i mam nadzieję na wygraną, ale wolałbym aby tacy gracze jak Iniesta, Puyol, czy Villa dziś odpoczęli (ew. zagrali symboliczne 15 min, by utrzymać poziom). Nawet właśnie kosztem remisu.
A wszystko po to by po GD mieć 11 (lub przynajmniej wciąż 8) puntów przewagi :) Ale o to się już tak nie martwię, widząc formę m.in. Davida. Do tego wraca Puyol, Pique, Iniesta, więc spokojna głowa :)
0
Najlepsza możliwa odpowiedź dla Ronaldo:
"Jedna jaskółka wiosny nie czyni."
Pasuje tu również:
"Trafiło się ślepej kurze ziarno." ;)
0
Tito ma przede wszystkim przynajmniej jedną wielką zaletę.
Tak ich zmotywował, że nie odpuszczają do ostatniej sekundy meczu. Dzięki temu nawet przegrywając do 80 minuty 2:0, jest wielka szansa na to, że Barca wygra. Kiedyś odpuszczali sobie i w najlepszym wypadku remisowali.
Jedyne, co mnie martwi, to to, że wpuszcza Villę na tylko parę minut. A sam mówił, że Villa jest już gotów by grać przynajmniej 45 minut. Ale mam nadzieję, że po ostatnich wyczynach Davida, Tito wystawi go w meczu z Realem na te 70-75min. Wierzę w to! :)
0
Bardzo mi go szkoda...
No, ale mam nadzieję, że jeszcze zanim wróci Thiago, to w końcu do gry powróci Cuenca, bo to jakaś kpina, że od tylu miesięcy nie ma o nim informacji.
0
PS
A 11 punktów przewagi, to będzie dla nas kosmiczny komfort :)
0
A wg. mnie na Benficę powinno dać się trochę słabszy skład. Nie chodzi o lekceważenie przeciwnika, ale co jak co, nawet remis w tym spotkaniu będzie dobry. Z grupy wyjść to i tak wyjdziemy.
A na Real wystawmy najmocniejszy skład jaki się da i niech każdy zagra na 100%. Po GD jest długa przerwa (w dodatku kolejnym przeciwnikiem będzie Deportivo), więc każdy zdąży wypocząć.
0
DamianWST
Jejku, co za idiota :) Przypomnij sobie dziecko, że wygrany zeszły sezon, Real zawdzięcza w 90% sędziom. Ot co. Nie kompromituj się.
0
fryteusz
Jest gotowy do gry, bo sam Tito powiedział, że Villa jest już gotów by grać przynajmniej 45 minut. W meczach ze słabszymi drużynami można go oszczędzać jeszcze i wpuszczać właśnie dopiero w 70 minucie, ale w innych to +/- 70 min powinien już grać regularnie. Widać, że ma ogromną wolę walki, wysoką formę, a do tego zajebiste osiągi. Wolisz by wciąż od 1 minuty grywał Alexis, który ma bardzo obniżoną formę?
0
Facet się trochę kompromituje. Niech sobie przypomni ilu fauli nie odgwizdał na niekorzyść Barcelony... A także ilu piłkarzom Sevilli nie dał kartek...
0
morloth10
Zgadzam się całkowicie. Teraz powinni dać na Benficę nie aż tak mocny skład jak na Sevillę. Nawet jak z Benficą zremisujemy, to będzie bardzo dobrze, bo z grupy i tak wyjdziemy. Ważne, by na mecz z Realem wszyscy byli wypoczęci i gotowi do gry na 200%.
0
Nie wierzę! Jeszcze ani jednego wpisu z zapytaniem: "a na N-ce lub Cyfrowym Polsacie będzie?" :D