0

michałek

Chłopcze, a co ja niby do niego mam? Napisałem tylko, że powinien w jego miejscu zagrać Villa. To moja opinia. Tak samo jak Ty masz mieć prawo do swojej, czyli takiej, że chcesz, by zagrał Alexis zamiast Villi.

0

R10M10

No ja nie wiem, czy Villa tak formą nie grzeszy. Jak na razie to statystyki ma bardzo dobre (ilość strzelonych bramek w stosunku do ilości rozegranych minut i spotkań). Z pewnością on byłby dziś lepszym wyborem niż Alexis, który musi odzyskać formę :)

0

Bo tak to skład podali idealny (jaki dziś może wystąpić). Tylko niech zagra Villa za Alexisa od początku spotkania i będzie genialnie.

0

Błagam! Niech zagra Villa. Przynajmniej całą pierwszą połowę (chociaż chciałbym by pograł z 70-75min). I niech go na ostatni kwadrans zmieni Alexis lub Tello. Byle nie było na odwrót...

Czyli Alexis/Tello - 75 min gry, Villa - 15...

0

Barca powinna najbardziej skupić się na tym meczu oraz GD. W LM NAWET jeśli już padnie remis, to tragedii nie będzie, bo tam z grupy wyjdziemy na 100%. A tutaj liczy się każdy punkt. Dlatego m.in. Iniestę również oszczędziłbym dopiero na GD, aby mógł zagrać na 200%. Z Benficą remis nie powinien raczej sprawić dużego problemu.

A lepsze to niż sytuacja typu:

Z Sevillą remis
Z Benficą wygrana
Z Realem porażka

Z Realem musi być przynajmniej remis, a z Sevillą wygrana. Wtedy będziemy już w baaaardzo dogodnej sytuacji.

0

Ew. dzieci oburzył się, że podałem Villę w wyjściowym składzie.
No tak, pewnie byście chcieli by jeszcze z rok siedział na ławce i wchodził na ostatnie 5 minut ;) Sam Tito powiedział, że Villa jest już gotowy by grać przynajmniej 45 minut. A skoro Alexis ma obecnie przeciętną formę, to wolę zobaczyć słynne trio - MVP. Chyba logiczne.

0

Czasem żałuję, że jest tutaj opcja minusowania...
Już nawet jak ktoś poda skład, jaki najchętniej by widział, to zaraz musi dostać minusa...

Ale tak już dzieci mają. "Ja mam lepszy pomysł, twój jest głupi! Masz ode mnie minusa!".

0

Ew. od początku Song zamiast Busquetsa.

Zobaczymy jak bardzo się myliłem ;)

0

Valdes, Alves, Montoya, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, Cesc, Pedro, Messi, Villa = powinno pójść w miarę gładko.

Do tego prawdopodobne zmiany: Villa - Alexis, Cesc - Thiago i na ostatnie ok. 10 min (przy korzystnym wyniku) Pedro - Tello.

Taka moja wizja :)

0

katallonczyk16

To nic nie znaczy, podobnie jak wiele ostatnio popularnych debilnych tekstów, które śmieszą tylko idiotów (m.in.: co ja pacze, tarcza szmato, siedzę na koniu itp itd.). Nie ma, co się w to zagłębiać, bo szkoda czasu. Ot, chwilowa moda, która minie ;)

0

Madridista22

Dlatego nie robią tego bez kamer, żeby zrobić przy okazji reklamę. Jeśli Messi stworzyłby swoją markę wina po cichu, to wiele osób by się o niej wogóle nie dowiedziało. A skoro zyski ze sprzedaży mają iść na cele charytatywne, to chyba logiczne, że reklama tutaj również się przyda. Poza tym, tak jak napisał kikiriki, to są znane osoby i ciężko im cokolwiek zrobić bez kamer.

Jak Abidal oddał swój zegarek chłopcu choremu na raka (którego przypadkowo spotkał w szpitalu i dostrzegł, że ma nad łóżkiem koszulkę z jego nazwiskiem), to chyba również nie powinno dziwić, że ów chłopiec (czy jego rodzice) z radości opisali to zdarzenie w mediach.

0

Dlaczego osoba, która napisała: "Barca się po nich przejedzie" dostała 9 minusów (i żadnego plusa)? Rozumiem, że komuna obowiązuje nadal i nie można głosić własnych poglądów? Do tego także wiara w swoją drużynę również nie jest mile widziana?

Stawiam 100%, że gdyby napisał: "będzie ciężko, ale wygra Barca" to dostałby 3/4 plusów. Czasem żałuję, że jest tu opcja klikania w plusy/minusy, gdyż plus plusowi i minus minusowi nie są tutaj równe...

PS Barca wygra :)

0

Bardzo niedobrze... Ale pociesza niezmiernie fakt, że mamy Songa :)

A Puyol niech szybko wraca do zdrowia!

0

PS
Song jako ofensywny pomocnik mógłby się dzisiaj bardzo przydać, bo wszyscy wiemy, jaki talent w nim drzemie :)

0

Oczywiście, że Villa. A od ok. 70 minuty Tello.

0

PS

Moje wywody (pomijając już ich merytorykę) są przynajmniej pisane z zachowaniem poprawnej polszczyzny oraz interpunkcji. W związku z tym nie ośmieszaj się i nie pisz, że moje posty są na niskim poziomie.

0

Caratan

Nie wiem na jakiej podstawie tak uważasz. W związku z tym zignoruję to, bo nie będę z tego typu osobami dyskutował. Ja nie krytykuję i nie minusuję ludzi jeśli mają odmienne zdanie niż ja (no chyba, że piszą debilizmy). Jak widać ty i ten duch tego nie rozumiecie. Ja powiedziałem, dla mnie każdy ma prawo pisać swoje przypuszczenia.

0

Cuenca? Cuenca? Cuenca?

0

No to jak teraz Tito nie wystawi Villi na przynajmniej (!) 45 min, to mi opadną ręce. Villa na 2 rozegrane mecze strzelił 2 bramki, jest wypoczęty, ma wielki zapał do gry, więc albo teraz, albo nigdy.

Moim zdaniem mógłby zagrać do 70 minuty, a potem zmienić się z Tello.
Normalnie napisałbym, że z Cuencą, ale on to chyba dostał kontuzji na 100 lat, bo jak widać, od dawna żadnej wzmianki o nim nie ma ;)

0

Caratan

A skąd przypuszczenie, że chcę pisać o nich z szacunkiem?
PS Z wielkiej, a nie dużej litery ;)

0

I mi nie przeszkadza, jak ktoś napisze, że czuje, że będzie 5:0 dla Barcy. Raz tak się zdarzyło, czyli jak widać, jest to wykonalne. Poza tym, tak jak napisałem. Ostatni mecz na CN wygraliśmy z nimi. To, że real podniósł trochę poziom, to nie znaczy, że teraz Barca wszystko z nimi będzie przegrywać. Zastanów się trochę...

0

Ale ty patrzysz tylko w jedną stronę. A o tym, jakie błędy popełnia real, to już nie piszesz? Valencia, Getafe...

Ludzie tak piszą, bo mają z tego przyjemność i też po to jest tutaj opcja komentowania. Nie wiem z resztą, co złego jest w powiedzeniu/napisaniu "Vamos". Ludzie angażują się w te mecze, przeżywają je na swój sposób i mają do tego prawo. Mnie nie obchodzi, czy piszą tutaj ludzie mający 10, czy 60 lat. Każdy może napisać coś sensownego.

0

duch toma joad

Ok, rozumiem, że ty nastawiłeś się już z góry, że ten mecz przegramy. Masz do tego prawo. Ale tak samo ja i inni mają prawo do tego, by twierdzić/przeczuwać, że ten mecz wygramy. Co do manity, to nikt nie napisał, że na pewno będzie. Po prostu wielu osobom się to marzy.
A jak już tak podajesz ostatnie wyniki, to przypomnę, że ostatni mecz na CN wygraliśmy z nimi 3:2. Tak dodam tylko, że jeśli ten wynik by się powtórzył, to mamy kolejne 3 punkty, a real 0.

Dziękuję.

0

Nawet remis nie byłby taki zły, bo najważniejsze to nie przegrać. Ale wierzę, że 7 października przewaga punktowa wzrośnie do 8 punktów. No chyba, że Sevilla (lub inny klub) do tego czasu zabierze jakieś punkty realowi :)

0

Jeśli z nimi wygramy, to przewaga punktowa wzrośnie do 8 punktów, a to już na prawdę baaaardzo duży komfort. Zwłaszcza, ze Valencię i Osasunę mamy za sobą :)

0

Mam nadzieję, że Tito wyciągnie z tego wnioski i teraz David zacznie grać przynajmniej przez drugie 45 minut, a za jakiś hm miesiąc już normalnie. Chłopak tyle czekał, tyle się starał, a nadal chcą się z nim obchodzić jak ze złotym jajkiem. I to teraz, gdy Alexis ma słabszą formę...

Jak zacznie grać regularnie, to jestem pewny na 200%, że wróci rewelacyjny układ MVP. Ten sam MVP, który strzela bramkę za bramką i jest nie do zatrzymania.

Powodzenia David!

0

A Villa jak siedział na ławce tak siedzi do tej pory. Ciekawe ile czasu będą się z nim jeszcze obchodzić jak z jajkiem. Facet już dawno wrócił do gry, pokazał, że w dużym stopniu odzyskał formę, co dodatkowo podkreślił zdobyciem bramki zaraz po wejściu na boisko w pierwszej kolejce.

Mało tego. Widać, że Alexis ma zaniżoną formę, więc tym bardziej Villa jest potrzebny. Nie po to tyle się na niego czekało, by teraz go sadzać.

Już nie chcę myśleć, co będzie z Abidalem, jeśli faktycznie chłopakowi uda się wrócić w grudniu. Pewnie pół roku przesiedzi na ławce i wejdzie w ostatnim meczu kolejki na ostatnie 5 minut...

Kocham Barcę i chcę dla nich jak najlepiej. Wczoraj ewidentnie zabrakło Villi. Cóż, dzięki temu, że wpadły 3 punkty, to aż tak mnie to nie złości. Ale gdyby pod koniec Valencia wyrównała (jak to się zdarzało w innych meczach w poprzednim sezonie) to bym się ostro wku*wił...

0

Bardzo się cieszę, że Atletico pokazało tym autobusiarzom z chelsea, że ich fart skończył się już po ostatniej Lidze Mistrzów ;)

0

MessiBois
Z czego to wywnioskowałeś?

0

ty jesteś za to dobry. ja ciebie propsuję, ty mnie hejtujesz. brawo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?