0

DaMilio
Zgadzam się z Tobą. Szkoda, że znów muszą taki kawał jechać. No, ale jak miałbym do wyboru włożyć Barcę do grupy realu, a zostać przy tym, co jest, to logiczne, że nic bym nie zmieniał :D

0

Pomyliło mi się. w 1/8 nie ma jeszcze losowania.

Człowieku mówię do ciebie.
Barca wychodząc z pierwszego miejsca, zagra z drużyną z drugiego miejsca (w grupie H).

0

0

Czy ty człowieku wiesz co mówisz? Losowane są dopiero pary półfinałowe!
A po wyjściu z grup będzie to wyglądać tak:

1 drużyna z grupy A zagra z 2 drużyną grupy B
2 drużyna z grupy A zagra z 1 drużyną grupy B

itp.

Żałosne nie znać takich podstawowych zasad.

0

ew. jakby obie drużyny wyszły z 2 miejsca, to na jedno by wyszło, hehe

0

Zapewne tak :) Ale mnie interesuje tylko sytuacja Barcy :)

0

Jeśli Manchester wyjdzie z 1 a nie 2 miejsca to mamy praktycznie zagwarantowany ćwierćfinał :)

0

No i co mnie cieszy, to to, że po wyjściu z grupy zagramy z jakimś przeciętniakiem. No chyba, że Manchester wyjdzie z 2 miejsca.

0

pozor
Zgadzam się z Tobą. Rezerwy dopiero w rewanżach, które uprzednio wygramy np. 3:0. Zawsze mamy większy komfort niż real, który w każdym meczu będzie musiał grać najmocniejszym składem, a to jak wiadomo, przełoży się też na ich mecze w La Lidze.

0

Wyjście z pierwszego miejsca, potem mecz z drużyną z drugiego miejsca z grupy H (jeśli Manchester nie odstawi szopki), czyli ćwierćfinał praktycznie już zagwarantowany. Do tego będzie można czasem zagrać trochę rezerwami. No i trzecia świetna wiadomość - real w grupie śmierci :)

0

A co do Pique, to trochę pomyślcie....
Biegł na długi róg, aby w sytuacji, gdy piłka zostanie tam skierowana, mógł ją wykopać. Pech chciał, że odbiła się od Valdesa i poleciała gdzie indziej. Widocznie czuł, że niedogoni ronaldo...

0

magda430

Dokładnie! Jeśli do końca jego kariery mamy się z nim obchodzić jak z jajkiem to ja się załamię... Widać, że facet jest spragniony gry i gotowy do ataku, ale wciąż siedzi. To już wolałbym, aby został Pedro do końca meczu, niż wchodził Tello...

0

Nic się nie stało :)
Jak już niejedna osoba pisała - to najmniej ważne trofeum.
Wciąż mamy szansę na potrójną koronę. Przed nami La Liga (w której prowadzimy 5 punktami), Liga Mistrzów oraz CdR. Niech real ma ten swój jeden tytuł. Resztę zgarniamy my!
Kocham Cię Barcelono!

0

„Lepiej jest oczywiście wygrać 4:1 niż 3:2, ale muszę przyznać, że zagraliśmy dobre spotkanie. Zdominowaliśmy grę i mieliśmy swoje szanse. Przystępujemy do rewanżu w roli faworytów” – dodał.

O, Tito prawie, że słowo w słowo powiedział, co ja napisałem przed chwilą.

0

@Markus32

chelsea to chelsea, to jest typowy autobus i dla mnie to żaden klub. real co prawda też często bardzo się broni, ale nie aż do tego stopni. No cóż.. Dla ciebie 3:2 nie jest korzystnym wynikiem, dla mnie jest. Niekorzystny to byłby wtedy, gdybyśmy przegrali lub bramkowo zremisowali.

Mówisz, że realowi wystarczy 1 bramka. A nam ile? 0 lub po prostu remis. W związku z tym nadal nie pojmuję, czemu dla ciebie jest to wynik niekorzystny.

Nie ma to jak wkurzać się, że jest 3:2. Niektórzy to chyba chcieliby manitę w każdym meczu z realem by nie narzekać. Owszem, 3:1, czy tym bardziej 4:1 byłoby wynikiem korzystniejszym, ale to nie zmienia faktu, że i tak rezultat jest KORZYSTNY dla Barcy.

0

@Markus32

Nie ma faworyta? To nie wiem, jakim ty kibicem Barcy jesteś...
Po pierwsze mecz wygraliśmy, po drugie zdominowaliśmy grę, a po trzecie real nie potrafi z nami wygrać na Santiago. Co najwyżej remisuje.
Weź pod uwagę, że nam wystarczy dowolna wygrana lub jakikolwiek remis. To real się musi starać. Obronę mamy świetną, w ogóle cała drużyna zmiażdżyła wczoraj real. Jeśli zagramy tak samo jak zagraliśmy wczoraj, to prawdopodobnie wygramy z nimi nawet do zera. Zobacz z czego im te bramki wpadły. Jedna z rożnego, druga przez głupi błąd Valdesa. Real nie istniał! Owszem, matematycznie zwiększyły się szanse realu, ale to bardziej optycznie. Barca to nie drużyna podwórkowa i na pewno zagra na 200%.

0

Jeśli tak do ok. 75 minuty będzie np. 2:0 dla Barcy lub wyżej, to na 99% wejdzie sobie Villa. Tak przynajmniej ja czuję. W każdym razie, wygramy ten mecz!

0

Gaspar
Co jak co, dobro i zdrowie piłkarzy Barcelony stawiam na pierwszym miejscu. Tak więc do końca będę stał przy swoim, czy będę cieszył się z tego, że Pepe nie zagra, a tym samym nie wyrządzi krzywdy naszym piłkarzom. A to, że przez jego nieobecność będzie nam łatwiej wygrać, to również powód do radości. Nie wiem, może Ciebie to rusza, co powiedzą kibice realu, ale mi wiszą gadki typu: "cieszcie się! my graliśmy bez Pepe!".

0

Hahaha, ilu nagle obrońców Pepe się znalazło.
Człowiek kopie naszych zawodników, depcze im po dłoniach, do tego słynie z jeszcze gorszych incydentów, a co niektórzy płaczą, bo go główka poboli parę dni.
Ja mu źle nie życzę. Ale jego brak w pierwszym meczu wyjdzie nam na plus. Bo zawsze trochę łatwiej będzie, a po drugie zmniejszy się prawdopodobieństwo, że któremuś z naszych stanie się krzywda.

0

Przynajmniej zmniejszy się prawdopodobieństwo odniesienia kontuzji przez któregoś z graczy Barcy :)

0

Karny = Pique = pewny, mocny, precyzyjny strzał = gol.

Tyle.

0

Bardzo dobrze, że przejdzie. Dzięki temu Busquets będzie mógł częściej odpoczywać. Do tego odejdzie obawa typu "co robić, gdy Sergio odniesie kontuzję?". Lepiej mieć o jednego gracza "za dużo" niż narzekać jak w ostatnim (co prawda skrajnym) sezonie na kontuzje i luki w obronie, czy pomocy...

0

Spoko. Cieszy mnie, że nie tylko ja mam takie zdanie na ten temat ;)

0

DMessi

Dokładnie to samo wczoraj pisałem i parę dni temu. Zgadzam się w zupełności.

0

CuleFcb1

Ja również się z Tobą zgadzam. Messi jak wiemy jest genialny, ale po prostu byłbym bardziej spokojny gdyby karne wykonywał Pique. Messi strzela często zbyt lekko i w to samo miejsce. U Pique tego problemu nie ma, gdyż strzela mocno i jak już mówiłem - pewnie. A to jest bardzo istotne.
Wcześniej myślałem też nad Alvesem, ale jednak stoję przy Pique.

Niestety na 99% tak się nie stanie, gdyż Messi znów będzie chcąc nie chcąc realizować z Ronaldo o liczbę goli w La Lidze. A nawet jeśli Messi wyjątkowo będzie siedział na ławce (jak już to pewnie za kartki, bo tak to go przecież nigdy nie zdejmują) i dojdzie do karnego, to będzie wykonywał go np. Iniesta lub ktoś inny, ale na pewno nie Pique. A szkoda.

0

@nieważne

Dlatego już pisałem wcześniej o tym, że karne powinien wykonywać w pierwszej kolejności Pique. Może i jest obrońcą, ale jego karne są zawsze mocne, precyzyjne i do tego wykonuje je tak pewnie, że bramkarz nie ma właściwie szans na ich obronę. No, ale mogę sobie tylko pomarzyć, bo i tak pewnie to Messi będzie je wykonywał.

0

Skąd tu tylu debili kibicujących realowi? (mam na myśli pojedyncze jednostki, nie wszystkich kibiców). Chodzi mi o to ich minusy przy wypowiedziach. Nie wiem, to ma być jakiś sposób na rozładowanie frustracji?

0

@Tools

Napisałem, że karne były jedną z przyczyn. Nie pamiętam z kim pod koniec sezonu grał Real. Wiem, że drużynie przeciwnej nie podyktowano 2 rzutów karnych po zagraniu ręką piłkarzy realu.. Real wygrał wtedy jakoś chyba 2:1, czy tam 1:0. To tylko jeden z nielicznych przykładów.

Tak się tyko mówi "oj tam, co to zmienia jakiś jeden karny?". A właśnie zmienia. Bo jakby je wszystkie podsumować, to możliwe, że Barca by wygrała La Ligę.

PS Pozdrawiam leszczy, którzy zminusowali mój post niżej. Widać wasza strona jest tak nudna, że musicie wchodzić na naszą ;)

0

Nieważne kto będzie sędziował. Mam tylko nadzieję, że w tym sezonie nie będzie takiego cyrku jak w zeszłym. Co mam na myśli? Brak rzutów karnych na korzyść Barcelony, usilne dawanie karnych Realowi, a zarazem brak dyktowania karnych przeciwko Realowi.
Właśnie te nieszczęsne karne były jedną z gł. przyczyn przegrania La Ligi...

0

I co z tego, że trzeba będzie dać za niego 25 mln?
Przecież w tym okienku transferowym Barca miała 40, czy nawet 50 mln do rozdysponowania. Na razie został kupiony Alba za (jeśli dobrze pamiętam) 14 mln. Liczmy więc nawet, że na starcie było 40mln, od tego odjąć 15mln = 25mln. A nie zapominajmy, że sprzedaliśmy Keitę. A skoro to ma być i tak ostatni transfer w tym okienku, to nie widzę przeszkód.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?