1

Daj link
z góry dzięki

1

Ma może ktoś link do całego meczu ?

1

Może mi ktoś podrzucić link do całego meczu bo nie miałem możliwości oglądania ?

1

Brawo dla Atletico zagrali wspaniale !

2

1

A Iniesta gdzie ?

1

Jest

1

Jesst!!!

1

Ma może ktoś link do meczu towarzyskiego Barcy b ?

1

A ja mam tytanie czy jakby Vrdoljak strzelił jednego karnego to by Legia grała dalej ?

1

Ma ktoś jakiś link do meczu Lecha ?

3

Valencia

2

Mineło trzy i pół tygodnia i ja się pytam gdzie jest ten wysoki pressing i szybka wymiana piłek ?

1

Messi jest w mieście Barcelona

1

1

Xavi: Decyzję o opuszczeniu Barçy podjąłem pochopnie. Teraz jestem podekscytowany jak dziecko. Jestem do dyspozycji Luisa Enrique

1

Xavi: Decyzja o pozostaniu została podjęta ze względów czysto sportowych, nie ekonomicznych. Ofert nie brakowało.

1

Xavi: Luis Enrique powiedział mi, że wciąż jestem użyteczny, że będę stanowić ważną część zespołu.

1

Moreno to LO

1

Dzięki

1

W meczu z Napoli będą mogli zagrać Messi Mascherano Alves ?

12

Jak Guardiola przychodził to po jego pierwszych meczach też go większość zwalniała więc spokojnie

1

Jakie zmiany w przerwie ?

1

Mikel z Chelsea jest podobno na sprzedaż może kupią naszego Songa

1

Nawet nie wiedziałem, że Keirrison tyle kosztował

1

Bojan i Tello

3

Teraz obrona i super !!!!

1

Maradona

3

Jak teraz powinien zarząd żałować sprzedania Thiago

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?