0

Ma ktoś link do barcy b

0

To może zmotywować Messiego do dużo większego zaangażowanie

0

hahhahahahha

0

Chciałbym żeby Puyol zagrał on potrafi wpłynąć najbardziej na zespół :
Pinto
Montoya Puyol Mascherano Alba
Iniesta Song
Pedro/Alexis Messi Tello
Nie wiem kto mógłby zagrać obok Iniesty i Song

0

Atletico szacun

0

Jeszce raczej nie niestety :(

0

0

A tym czsem atletico już 3:0

0

Messi miał gola i asystę z albą się z tobą zgodzę

0

Ja nie przestałem wierzyć w mistrzostwo ale o lidze mistrzów powoli zaczynam , wiem mecz meczowi nie równy ale jak tak dalej pójdzie to z sevilla będzie super jak wygramy chociaż jedną bramką

0

Po meczu jak Messi miał 3 asysty :
1.Może i Tello strzelił bramki po pięknych asystach Messiego ale należy przyznać że genialnie wychodził na czystą pozycję i nie był na spalonych a wielu naszych zawodników ma z tym problem.
2.Śmiem twierdzić, że większa w tym zasługa podającego. To Messi miał idealny timing i podał jak Tello rozpędzony urywał się obrońcom, atakujący mają taką rolę, że wybiegają i za którymś razem udaje się wreszcie podającemu wyczuć odpowiedni moment .

0

Szczerze mówiąc dzisiejszy mecz obrony przypominał mi mecz polskiej reprezentacji :( np. w meczu z urugwajem

0


Valdes
Alves Mascherano Pique Alba
Fabregas Busquets Iniesta/Xavi
Alexis Messi Pedro

0

Bo Barca jest lepsza :)

0

Cieszy zwycięstwo ale martwi stracona bramka. Znowu ze stałego fragmentu.

0

Thiago asysta i gol i Bayern wygrywa

0

Ławka rezerwowych jest więcej wart niż większość drużyn na świecie ha ha ha ha ha ha ha

0

Widzę że Dongou coraz więcej trenuje z 1 drużyną :)

0

Pedro powinien odpocząć teraz będzie Valencja

0

Pinto
Montoya Bartra Puyol Adriano
Roberto Song Iniesta
Tello Messi Afellay

0

Mam nadzieję że już nie długo

0

Dzięki wielkie

0

Kiedy dokładnie jest finał pucharu króla ? Wiem że w kwietniu ale którego ?

0

Xavi na 100% zagra bo ma dzisiaj urodziny :)

0

Valdes
Alves Pique Bartra Alba
Xavi Busquets Fabregas
Pedro Messi Alexis

0

Aston Villa gra raczej na 3 napastników tak słyszałem

0

Jakby grał tam to niech go wypożyczą . Jednak liga BPL jest lepsza niż adalante .

0

ja i mam nadzieję że będzie super meczyk

0

Rozumiecie ta prokuratura jest w Madrycie :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?