szymonbarca1899
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś link do barcy b
0
To może zmotywować Messiego do dużo większego zaangażowanie
0
hahhahahahha
0
Chciałbym żeby Puyol zagrał on potrafi wpłynąć najbardziej na zespół :
Pinto
Montoya Puyol Mascherano Alba
Iniesta Song
Pedro/Alexis Messi Tello
Nie wiem kto mógłby zagrać obok Iniesty i Song
0
Atletico szacun
0
Jeszce raczej nie niestety :(
0
0
A tym czsem atletico już 3:0
0
Messi miał gola i asystę z albą się z tobą zgodzę
0
Ja nie przestałem wierzyć w mistrzostwo ale o lidze mistrzów powoli zaczynam , wiem mecz meczowi nie równy ale jak tak dalej pójdzie to z sevilla będzie super jak wygramy chociaż jedną bramką
0
Po meczu jak Messi miał 3 asysty :
1.Może i Tello strzelił bramki po pięknych asystach Messiego ale należy przyznać że genialnie wychodził na czystą pozycję i nie był na spalonych a wielu naszych zawodników ma z tym problem.
2.Śmiem twierdzić, że większa w tym zasługa podającego. To Messi miał idealny timing i podał jak Tello rozpędzony urywał się obrońcom, atakujący mają taką rolę, że wybiegają i za którymś razem udaje się wreszcie podającemu wyczuć odpowiedni moment .
0
Szczerze mówiąc dzisiejszy mecz obrony przypominał mi mecz polskiej reprezentacji :( np. w meczu z urugwajem
0
Valdes
Alves Mascherano Pique Alba
Fabregas Busquets Iniesta/Xavi
Alexis Messi Pedro
0
Bo Barca jest lepsza :)
0
Cieszy zwycięstwo ale martwi stracona bramka. Znowu ze stałego fragmentu.
0
Thiago asysta i gol i Bayern wygrywa
0
Ławka rezerwowych jest więcej wart niż większość drużyn na świecie ha ha ha ha ha ha ha
0
Widzę że Dongou coraz więcej trenuje z 1 drużyną :)
0
Pedro powinien odpocząć teraz będzie Valencja
0
Pinto
Montoya Bartra Puyol Adriano
Roberto Song Iniesta
Tello Messi Afellay
0
Mam nadzieję że już nie długo
0
http://www.meczyki.pl/hala_dzieci_czerwony_ramos,33194,filmik.html
0
Dzięki wielkie
0
Kiedy dokładnie jest finał pucharu króla ? Wiem że w kwietniu ale którego ?
0
Xavi na 100% zagra bo ma dzisiaj urodziny :)
0
Valdes
Alves Pique Bartra Alba
Xavi Busquets Fabregas
Pedro Messi Alexis
0
Aston Villa gra raczej na 3 napastników tak słyszałem
0
Jakby grał tam to niech go wypożyczą . Jednak liga BPL jest lepsza niż adalante .
0
ja i mam nadzieję że będzie super meczyk
0
Rozumiecie ta prokuratura jest w Madrycie :(