szymonbarca1899
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Może Rafinha wystrzeli
1
Ciekawe czy kupią jakiegoś pomocnika czy będą dostawać więcej minut Rafinha i Roberto
1
A kiedy już przylecą z Brazylii zaraz po meczu z Australią czy kiedy ?
1
Czego Liverpool nie chcę Pedro zamiast Alexisa
3
Jak by kupili Mirandę i go na czwartego obrońcę
1
Barca powinna teraz sprzedac Oiera, Songa, Dos Santosa, Tello, Cuence, Bojana, Afelaya
3
Ale Pedro i tak zostanie bo wychowanek a Alexis na sprzedaż za 20 mln
2
Hiszpanie nie grają tiki taki tylko sobie podają
1
Miranda i Schar jak ich nie kupią to jesteśmy w du...
1
To dzisiaj albo jutro oficjalnie Rakitić
1
https://www.facebook.com/fcbarcelona?fref=nf
1
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/agreement-with-chelsea-for-the-transfer-of-cesc-fabregas
1
http://transfery.info/66201,shaw-rozmawial-z-dzialaczami-southampton
1
BR
Ter Stegen
Bravo (podobno na 95% był w Barcelonie )
Masip
PO
Montoya
??????????
ŚO
Pique
??????????
Marquinhos
Bartra
LO
Alba
Adriano
ŚPD
Busquets
Mascherano
ŚP
Iniesta
Jak nie Fabregas to Koke
Xavi
Rafinha
PS
Alexis
Deulofeu
N
Messi
????????
LS
Neymar
?????????
4
Nie Mathieu
1
Jutro gazety Marquinhos zawodnikiem Barcelony
1
http://www.primeradivision.pl/index.php?dzial=aktualnosci&artykul=280461
1
OFICJALNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poczekajcie spokojnie Bartomeu powiedział że Cesc zostaje !
1
Robak na liście życzeń Zubiego
1
http://www.malyobywatel.pl/?go=11&lang=pl głosujcie na „Tu na razie jest kretowisko, a za rok boisko”
1
http://www.malyobywatel.pl/?go=11&lang=pl Mam prośbę zagłosujcie na „Tu na razie jest kretowisko, a za rok boisko”
1
Ter Stegen
Danilo Pique Benatia Alba
Busquets
Fabregas Iniesta
Reus Messi Neymar
Ale Reus to tylko marzenie więc Alexis
1
Najlepiej jakby Xavi wypełnił kontrakt ale był pierwszym z ławki na swojej pozycji
2
Pedro jakieś 30
3
Jeszcze Alba Fabregas i Alexis
2
Na początku dnia popsułem sobie humor tymi plotkami o Alexisie ale za to koniec dnia super
1
No to jeszcze Danilo, Benatia, Laporte, skrzydłowy i 9
1
Trudno się dziwić
2
Roberto ma 22 lata
6
Guardiola nie bał się stawiać na młodych i opłaciło mu się to