szymonbarca1899
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bramkarz Masip, środkowy pomocnik Suarez,skrzydłowy Adama, napastnik Munir przecież potrzebujemy zawodników na ich pozycję
1
Jeszcze Adriano Bartra Montoya Xavi
4
Barca b nie może wejść do LIGA BBVA takie przepisy
1
Ter Stegen, Reina, Danilo, Montoya, Pique, Benatia, Bartra, Laporte, Alba, Adriano, Busquets, Mascherano, Iniesta, Fabregas, Xavi, Rafinha, Alexis, Deulofeu, Messi, Jakiś napastnik (np. Ibarbo), Neymar, Jakiś skrzydłowy
2
Jeszcze z Valencją ładną walną
1
Pedro puścić za 35mln a Alexis niech zostanie
0
Villa lub Torres
3
Xavi niech zostanie ale siedzi coraz więcej na ławce i Cesc do podstawowego
1
Matka wie że ćpiesz
15
Pep ty jesteś dla Barcy ,a Barca jest dla ciebie
8
Alves rozwalił system
1
Za kilka lat pomoc w Barcelonie Halilović , Tajti , Rafinha
1
Pique idealny do tej roli
1
Zapytać się nie wolno ?
1
Jeśli by odszedł to kogo chcecie w jego miejsce oprócz Reusa ?
1
Masz rację ale może ta fala krytyki na niego wpłynie
1
Przecież podobno nawet 100 mln może się znaleźć na transfery : Ter Stegen-10mln
Danilo- 25mln
Mangala-30mln
Laporte- 35mln
Plus Oier ,Alves ,Song ,Dos Santos ,Tello ,Cuenca ,Afellay , ok 30 mln powinno wpaść
27
A co powiecie na taką kadrę na następny sezon
BR
-Ter Stegen
-Masip
PO
-Danilo
-Montoya
ŚO
-Pique
-Mangala
-Bartra
-Laporte
LO
-Alba
-Adriano
ŚPD
-Busquets
-Mascherano
ŚP
-Iniesta
-Xavi
-Fabregas
-Rafinha
-Roberto
PS
-Pedro
-Sanchez
LS
-Neymar
-Deulofeu
N
-Messi
-?
I kilku młodych ,ale żeby mogli grać w Barcelonie B a nie jak teraz Roberto
1
no i super
1
A co powiecie na taką kadrę na następny sezon
BR
-Ter Stegen
-Masip
PO
-Danilo
-Montoya
ŚO
-Pique
-Mangala
-Bartra
-Laporte
LO
-Alba
-Adriano
ŚPD
-Busquets
-Mascherano
ŚP
-Iniesta
-Xavi
-Fabregas
-Rafinha
-Roberto
PS
-Pedro
-Sanchez
LS
-Neymar
-Deulofeu
N
-Messi
-?
I kilku młodych ,ale żeby mogli grać w Barcelonie B a nie jak teraz Roberto
1
Sezon 2010/2011 najwięcej minut młodych i wszystkie puchary wygrane
1
Tak
3
A ja pamiętam
0
Nieeeeeeeeeeeeeeeee Cesc i Alves
0
A w ich miejsce jeżeli FIFA cofnie sankcję : Oier - ktoś z barcy b , Alves - Danilo , Song - Mascherano , Dos Santos - Rafinha , Tello - Deulofeu , Puyol - Mangala , Valdes - Ter Stegen , Cuenca - Adama . A Afellay na sprzedaż .
2
Alexis niech zostanie
0
Mam nadzieję że w końcu się przełamie
0
Przegrać 3 puchary (Atletico raczej już nie odda mistrzostwa a jak z nimi wygramy w ostatniej kolejce to Real będzie mistrzem) i tydzień i jeszcze tyle kontuzji
0
No i po sezonie myślałem że chociaż to wygrają
0
Takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk