1

Bramkarz Masip, środkowy pomocnik Suarez,skrzydłowy Adama, napastnik Munir przecież potrzebujemy zawodników na ich pozycję

1

Jeszcze Adriano Bartra Montoya Xavi

4

Barca b nie może wejść do LIGA BBVA takie przepisy

1

Ter Stegen, Reina, Danilo, Montoya, Pique, Benatia, Bartra, Laporte, Alba, Adriano, Busquets, Mascherano, Iniesta, Fabregas, Xavi, Rafinha, Alexis, Deulofeu, Messi, Jakiś napastnik (np. Ibarbo), Neymar, Jakiś skrzydłowy

2

Jeszcze z Valencją ładną walną

1

Pedro puścić za 35mln a Alexis niech zostanie

0

Villa lub Torres

3

Xavi niech zostanie ale siedzi coraz więcej na ławce i Cesc do podstawowego

1

Matka wie że ćpiesz

15

Pep ty jesteś dla Barcy ,a Barca jest dla ciebie

8

Alves rozwalił system

1

Za kilka lat pomoc w Barcelonie Halilović , Tajti , Rafinha

1

Pique idealny do tej roli

1

Zapytać się nie wolno ?

1

Jeśli by odszedł to kogo chcecie w jego miejsce oprócz Reusa ?

1

Masz rację ale może ta fala krytyki na niego wpłynie

1

Przecież podobno nawet 100 mln może się znaleźć na transfery : Ter Stegen-10mln
Danilo- 25mln
Mangala-30mln
Laporte- 35mln
Plus Oier ,Alves ,Song ,Dos Santos ,Tello ,Cuenca ,Afellay , ok 30 mln powinno wpaść

27

A co powiecie na taką kadrę na następny sezon
BR
-Ter Stegen
-Masip
PO
-Danilo
-Montoya
ŚO
-Pique
-Mangala
-Bartra
-Laporte
LO
-Alba
-Adriano
ŚPD
-Busquets
-Mascherano
ŚP
-Iniesta
-Xavi
-Fabregas
-Rafinha
-Roberto
PS
-Pedro
-Sanchez
LS
-Neymar
-Deulofeu
N
-Messi
-?
I kilku młodych ,ale żeby mogli grać w Barcelonie B a nie jak teraz Roberto

1

no i super

1

A co powiecie na taką kadrę na następny sezon
BR
-Ter Stegen
-Masip
PO
-Danilo
-Montoya
ŚO
-Pique
-Mangala
-Bartra
-Laporte
LO
-Alba
-Adriano
ŚPD
-Busquets
-Mascherano
ŚP
-Iniesta
-Xavi
-Fabregas
-Rafinha
-Roberto
PS
-Pedro
-Sanchez
LS
-Neymar
-Deulofeu
N
-Messi
-?
I kilku młodych ,ale żeby mogli grać w Barcelonie B a nie jak teraz Roberto

1

Sezon 2010/2011 najwięcej minut młodych i wszystkie puchary wygrane

1

Tak

3

A ja pamiętam

0

Nieeeeeeeeeeeeeeeee Cesc i Alves

0

A w ich miejsce jeżeli FIFA cofnie sankcję : Oier - ktoś z barcy b , Alves - Danilo , Song - Mascherano , Dos Santos - Rafinha , Tello - Deulofeu , Puyol - Mangala , Valdes - Ter Stegen , Cuenca - Adama . A Afellay na sprzedaż .

2

Alexis niech zostanie

0

Mam nadzieję że w końcu się przełamie

0

Przegrać 3 puchary (Atletico raczej już nie odda mistrzostwa a jak z nimi wygramy w ostatniej kolejce to Real będzie mistrzem) i tydzień i jeszcze tyle kontuzji

0

No i po sezonie myślałem że chociaż to wygrają

0

Takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?