1

Chce biegać

1

Chyba niestety nikt :(

1

powodzenia po sezonie kapitanie będziemy z tobą

0

ja pewnie

0

z numerem 30

0

Jeżeli Martino i przyszli trenerzy będą stawiać na młodych to nie trzeba będzie wydawać kasy na zawodników za np.30 mln

0

Będzie lepszy

0

Jeśli Atletico dzisiaj przegra a za tydzień wygra z Realem ,a Barca wygra z Almeria to lider wróci :)

0

Pocieszenie jest jedno ,że za tydzień derby Madrytu i któraś z drużyn straci punkty

0

A tym czasem Rafinha strzela !

0

Obyś miał rację

0

Valdes
Montoya Pique Bartra Adriano
Xavi Song Iniesta
Pedro Messi Neymar
Nie warto ryzykować w tym meczu to znaczy nie wystawiać zbyt rezerwowego składu

0

On ma zostać

0

(7)goli ma

0

Ja tylko czekam co powie Mourinho pewnie coś w tym stylu "barca grała z sędziami "

0

Ale jakby to city miało takiego karnego to zawodnicy city mówili by coś takiego "sędzia ma prawo się pomylić "

0

Teraz piłkarze powinni się skupić na meczach ligowych

0

Lepiej nie mówić o tym
http://www.meczyki.pl/obrazki,12182

0

Wszyscy mówią że nie było karnego ,ale ciekawe czemu nikt nie mówi o tym
http://www.meczyki.pl/obrazki,12182

0

4:1 dla barcy El Haddadi x2 , Rolan , Ekpo z karnego

0

Alves plus za dobrą grę w ofensywie ale jedynie te wrzutki

0

w końcu ktoś to powiedział

0

Jedno słowo : BRAWO!!!!!!!!!!

0

Ma ktos link do barcy b ?

0

ile on ma lat ?

0

No to teraz jedynym kontuzjowanym jest dos Santos nie licząc Puyola bo on za kilka dni wróci i to bardzo cieszy

0

Jak gra Iniesta to lepiej się czuje Messi i Xavi , tak mi się wydaje

0

Oby dzisiaj barca zdominowała seville jak stoch swoich przeciwników mam na myśli gole

0

Liczę na zwycięstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?