szymonbarca1899
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chce biegać
1
Chyba niestety nikt :(
1
powodzenia po sezonie kapitanie będziemy z tobą
0
ja pewnie
0
z numerem 30
0
Jeżeli Martino i przyszli trenerzy będą stawiać na młodych to nie trzeba będzie wydawać kasy na zawodników za np.30 mln
0
Będzie lepszy
0
Jeśli Atletico dzisiaj przegra a za tydzień wygra z Realem ,a Barca wygra z Almeria to lider wróci :)
0
Pocieszenie jest jedno ,że za tydzień derby Madrytu i któraś z drużyn straci punkty
0
A tym czasem Rafinha strzela !
0
Obyś miał rację
0
Valdes
Montoya Pique Bartra Adriano
Xavi Song Iniesta
Pedro Messi Neymar
Nie warto ryzykować w tym meczu to znaczy nie wystawiać zbyt rezerwowego składu
0
On ma zostać
0
(7)goli ma
0
Ja tylko czekam co powie Mourinho pewnie coś w tym stylu "barca grała z sędziami "
0
Ale jakby to city miało takiego karnego to zawodnicy city mówili by coś takiego "sędzia ma prawo się pomylić "
0
Teraz piłkarze powinni się skupić na meczach ligowych
0
Lepiej nie mówić o tym
http://www.meczyki.pl/obrazki,12182
0
Wszyscy mówią że nie było karnego ,ale ciekawe czemu nikt nie mówi o tym
http://www.meczyki.pl/obrazki,12182
0
4:1 dla barcy El Haddadi x2 , Rolan , Ekpo z karnego
0
Alves plus za dobrą grę w ofensywie ale jedynie te wrzutki
0
w końcu ktoś to powiedział
0
Jedno słowo : BRAWO!!!!!!!!!!
0
http://www.livesports.pl/mecz/2aNeJvW1/#wideo
0
Ma ktos link do barcy b ?
0
ile on ma lat ?
0
No to teraz jedynym kontuzjowanym jest dos Santos nie licząc Puyola bo on za kilka dni wróci i to bardzo cieszy
0
Jak gra Iniesta to lepiej się czuje Messi i Xavi , tak mi się wydaje
0
Oby dzisiaj barca zdominowała seville jak stoch swoich przeciwników mam na myśli gole
0
Liczę na zwycięstwo