0

W poniedziałek o 16 30

0

jak Diego nie ma ?

0

wielkie dzięki

0

Proszę i co na to FIFA ?

0

PSG Chelsea 2:3
Real BVB 1:2

0

Ja bym chciał żeby FIFA pozwoliła zrobić trzy transfery :Ter Stegen , Halilovic i jakiś obrońca

0

NIE TYLKO TY

0

Po zwycięstwo !

0

Najważniejsze żeby wygrali

0

Pokażcie na co was stać !! WIERZĘ W WAS

0

Oby Neymar wystrzelił z bramkami tak jak przed Bożym Narodzeniem

0

Dzięki wielkie

0

Ile goli ma Messi Ronaldo i Zlatan ? w 2014 roku

0

ludzie trochę szacunku dla realu

0

bilans bezpośrednich meczy decyduje po ostatniej kolejce

0

Jak Bartra ma się ogrywać w ważnych meczach ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

0

Oglądałem mecz i bardzo dużo dało wejście po przerwie Kaptoum

0

A co się stało ?

0

A jak Zlatan?

0

Rafinha ma kontuzję ??

0

i Iniesta

0

2013-11-23 Granada CF

1

całego zespołu

1

Ale Alexis miał gola i to jakiego a grał 20 minut

1

Chcieli biegać to wygrali

1

Valdes - Ter Stegen ,Pinto - Rulli (GerónimoRulli) ,Puyol - Mangala ,Mascherano - Balanta ,Dos Santos - Rafinha ,Tello - Deulofeu ; Oier ,Cuenca ,Afellay na sprzedaż

1

Valdes - Ter Stegen ,Pinto - Rulli (Gerónimo Rulli) ,Puyol - Mangala ,Mascherano - Balanta ,Dos Santos - Rafinha ,Tello - Deulofeu ; Oier ,Cuenca ,Afellay na sprzedaż

0

Niektórzy krytykują Xaviego to zobaczcie to


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?