szymonbarca1899
Dołączył/a: sierpień 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z taką grą to z city wygramy na pewno jakieś -15
0
Martino musi znaleźć sposób ta autobus
0
Bo nie będzie pucharu hiszpanii
0
Później powinno być już lżej :)
0
no raczej nie inaczej
0
MD i powinniśmy wygrać
0
to jest podstawa do sukcesu dobra atmosfera :)
0
co jak co ale ładny
0
lider zostaje
0
1:1
0
tak
0
Jak Atletico wygra to pół tara roku na fotelu lidera do widzenia :(
0
0
Wszystkiego naj i jeszcze tyle samo:)
0
394 gol Messiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Wcześniej Tello przyszłość a teraz to drewno aha rozumiem jest git
0
Debile co teraz Tello to drewno . Sezonowcy debile
0
sorry już wiem nie doczytałem
0
Wie ktoś może kto to ten z 10 u nas ? Widać że są już powoli przebłyski :)
0
Messi jak zawsze z Pinto lub Neymarem . Bardzo mnie to cieszy :)
0
i Montoya
0
nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
barca b już 5:0
0
gdzie jest Montoya ?????????????????????????????? ja nic mam do Alvesa ale no jest bez formy
0
ale na zero z tyłu ;)
0
Może być ale mogłoby być lepiej :/
0
co ten alves robi ?? :(
0
super ma chłopak talent
0
ta prokuratura jest w madrycie ?
0
zaczyna się :( przecież xavi powiedział że kończy karierę w barcelonie