0

Z taką grą to z city wygramy na pewno jakieś -15

0

Martino musi znaleźć sposób ta autobus

0

Bo nie będzie pucharu hiszpanii

0

Później powinno być już lżej :)

0

no raczej nie inaczej

0

MD i powinniśmy wygrać

0

to jest podstawa do sukcesu dobra atmosfera :)

0

co jak co ale ładny

0

lider zostaje

0

1:1

0

tak

0

Jak Atletico wygra to pół tara roku na fotelu lidera do widzenia :(

0


0

Wszystkiego naj i jeszcze tyle samo:)

0

394 gol Messiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Wcześniej Tello przyszłość a teraz to drewno aha rozumiem jest git

0

Debile co teraz Tello to drewno . Sezonowcy debile

0

sorry już wiem nie doczytałem

0

Wie ktoś może kto to ten z 10 u nas ? Widać że są już powoli przebłyski :)

0

Messi jak zawsze z Pinto lub Neymarem . Bardzo mnie to cieszy :)

0

i Montoya

0

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

barca b już 5:0

0

gdzie jest Montoya ?????????????????????????????? ja nic mam do Alvesa ale no jest bez formy

0

ale na zero z tyłu ;)

0

Może być ale mogłoby być lepiej :/

0

co ten alves robi ?? :(

0

super ma chłopak talent

0

ta prokuratura jest w madrycie ?

0

zaczyna się :( przecież xavi powiedział że kończy karierę w barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?