taktyk93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tomason trener ma większy wpływ niż ci się wydaje. Patrz Klopp, Simeone, Guardiola
0
@PrinceDamon https://www.x-kom.pl/p/457453-monitor-led-27-philips-276e8vjsb-00-4k.html
2
Fati sobie przerzuca piłkę jak Ronaldinho chyba brał od niego lekcje jakieś
3
@masa11 Wypluj to słowo bo Ci dam klapsa na dupe
11
@Kubox Nie powinno być czegoś takiego jak płaca minimalna. Ale o tym wie pewnie mniej niż 10% społeczeństwa.
7
Zobaczcie jak ładnie klepie pomoc Busi Arthur i De Jong bajka
1
Jesli ten 16 latek wejdzie i wpakuje z 2 bramki to pokazuje nie poziom umiejętności naszych ale poziom zaangażowania który jest ZEROWY
0
@Piotr89Sand IPTV poczytaj na wykop
0
Przytulił bym tą panią obok Cecha.
45
Mówcie co chcecie ale to, że przyjemnie oglądało się dzisiaj Barce dał w dużej mierze Rafinha. Dużo akcji z klepki i duży dryblingów i sztuczek oraz wymian na małej przestrzeni. Coś jak za czasów Guardioli.
2
@Grzesior667 zrobiłem screena jakby co
1
@IronSanHybrid Wysłałem PW jak coś
1
@Kompletny dla mnie ten najlepszy eh ten basik na moich Sony Ex800st i Jl AUDIO 12w7 w aucie
2
@IronSanHybrid Tak zgadzam się. Moje top 5 to ta nuta co wstawiłeś oraz
jak lubisz takie klimaty obczaj sobie
Jak coś zapraszam na PW
0
Ładnie posłał Alena
3
A może Rakitic i Busquets na ławce bo ma to związek z transferem Neymara? Kiedyś coś było że PSG chciało Busquetsa? Albo to co valverde rano wziął to nie był rutinoscorbin stąd taki skład w pomocy na dziś.
0
@krzychu1526 Najlepsze są convoy np. model s2 w dobrej cenie na aliexpress. Ciężko o lepszą latarkę. Przynajmniej jak kupowałem z rok temu to nie było nic lepszego w takich pieniądzach.
0
@escarabajo jak gra jego drużyna? Chodzi mi o styl gry? Tiki-taka?
0
Komentarz usunięty
0
@xJLx stwierdzam, że masz mały dystans do świata i samego siebie.
14
@damianex10 kij w dupie ma ta dziennikarka
0
@AV0CAD0 dokładnie. Zegarki które kolega pokazał w pierwszym poście mają podobną jakość wykonania do zegarków z aliexpress za 10-20 dolców.
5
@LuisSalvano żaden. Ale co ja tam wiem. Może nie będę się wypowiadał bo kiedyś mnie tu przekrzyczeli, że Diesel robi lepsze zegarki niż Orient i Seiko (hehehe) Dołóż do 500 zł i masz zegarek na lata. Te co podałeś mogą nie przetrwać próby czasu. Z tanich a dobrych zobacz sobie na markę Lorus.
0
@4drian0 pobaw się ze swoją dziewczyną jak jest ładna będziesz czuł jakby spływał na Ciebie chłodny wodospad gwinei północnej
0
@mikiiki W takim w którym masz największą wiedzę i jest twoją pasją.
0
@Momalsino Przecież 25 kosztowała pizza oddał im po 1 zł x3 więc mamy 28 zł i te 2 złote syna więc nie bardzo rozumiem? tą złotówkę ma szef w tych 25 złotych
1
RICZARDA FRAJTAGA
0
@msmsms o jaki serial chodzi?
0
@Denver Może Ciebie zaskoczę ale jak jesteś bystry, inteligentny to nie potrzebujesz papieru. Uwierz mi, że twój stan materialny w przyszłości będzie zależał od tego jak pracowity, inteligentny jesteś no i musisz czuć biznes. Teraz może tego nie zrozumiesz ale jak będziesz miał 25-30 lat to wspomnisz sobie mój post.
0
@Dzemix111 Gdzie jest Michał z LSO ja sie pytam?