0

Po twoim poście doskonale widać, że edukacja powinna być prywatna a nie państwowa. Szkoda, że tak mało osób to rozumie...

2

Ktoś to ogląda? Seriooo?

0

A co jeśli Valverde nie stawia na niego bo myli MaLcoma z MaLcoLmem?

0

za 1000 zł żaden nowy to nie będzie rower. Ale używanego coś fajnego już dorwiesz. Też kiedyś myślałem, że za 1500 zł już będzie spoko rower i się myliłem. Ktoś pisał że za tysiaka można co najwyżej pompke kupić i miał troszke racji. Pompka do bezdętek 300 zł i do amortyzatora 150 zł i do opon z dętkami 150 zł więc 600 zł w samych pompkach. Także jak do 1000 zł to używka. I taka rada nie pytaj o takiej rzeczy na forum fcbarca.com. Lepiej na forum rowerowym. Ze mną kiedyś tutaj jakiś idiota się kłócił, że Diesel robi lepsze zegarki niż Orient...

8

Na Pana Brauna na pewno inteligentniejsza część społeczeństwa. Szkoda, iż jest ich tak mało. Demokracja...

0

Najlepszy piłkarz na świecie Modrić fauluje najlepszego piłkarza we wszechświecie Messiego

0

Haha naprawdę myślisz, że przejechał prawie 2 metry zanim narta naszła na skocznie w całości?

27

Jawne oszustwo z Kraftem i 130m. Kto nie wierzy niech poczyta jak się mierzy skoki. Dla mnie 128/128,5 nie więcej
https://pbs.twimg.com/media/D0GNokuX4AAQqLA.jpg:large

0

Jak chcesz coś bezawaryjnego to Lexus IS 200

0

Na razie gramy " no tak średnio bym powiedział, tak średnio"

0

właśnie o to chodzi. Już był kiedyś mecz gdzie mu dobrze szło i go ściągnął i wpuścił Roberto

8

Hehe a ten Valverde wpuści po przerwie Roberto za Semedo "Róbcie screeny"

0

3 najlepszych piłkarzy w historii waszym zdaniem biorąc pod uwagę nie całokształt kariery a tylko NAJLEPSZY OKRES FORMY ZAWODNIKA.

Dla mnie:

1. Messi 2. Ronaldinho 3. C. Ronaldo.

Maradona i Pele moim zdaniem nie. Kiedyś był niższy poziom.

2

Niestety jest ich więcej niż nam się wydaję. Różnica polega na tym, że my mamy świadomość jak jest i być powinno a druga strona ma tylko wrażenie, że ma racje z racji swojej ograniczonej inteligencji.
Liczę bardzo na koalicję Pana Grzegorza Brauna i Korwina. Jednak biorąc pod uwagę jak większość ludzi jest nieświadoma tak naprawdę prawie niczego to niestety małe szanse. Najbardziej rozbraja mnie w tym wszystkim 500+ to, że ludzie nie zdają sobie sprawy iż dostają owe 500+ za swoje pieniądze.

4

Jak czasami czytam wypowiedzi niektórych osób odnośnie poglądów politycznych to tracę wiarę iż kiedyś w Polsce będzie lepiej. Ktoś kto popiera Pana Biedronia dla mnie ma nie po kolei w głowie. Kiedyś ktoś mądry powiedział "Demokracja to władztwo intrygantów, wybieranych przez głupców." Nie ma idealnego ustroju ale najmniej szkodliwa jest monarchia.

1

Polecam te co DRAX

dodatkowo Dom z Papieru oraz Dark

3

tak. ewidentny ruch ręki aby zatrzymać piłkę. Ktoś kto mówi, że nie powinno być karnego to chyba pomylił dyscypliny z koszem.

1

Gdzie teraz są streamy bo na reddit soccer stream
jest pusto??

0

Myślę, że chcieliśmy obaj pomóc koledze w kupnie zegarka ale niestety kolega i reszta którzy pojęcia o zegarkach nie maja i tak wiedzą lepiej. Do kolegi który twierdzi, że ma dwa zegarki Diesla i sa lepsze jakościowo od Seiko to ci powiem to co rano wziąłeś to na pewno nie był rutinoscorbin.
Wstawiam fotkę mojego orienta, który kupiłem jakieś 10 lat temu jako pierwszy automatyczny zegarek. Mam do niego sentyment bo zbierałem na niego rok czasu. Wtedy to była dla mnie duża suma pieniędzy. Często go noszę po 10 latach wygląda jak nowy. 1 mała ryska na szkiełku.
https://ibb.co/yRfSMmg

1

Tak Diesel ładny faktycznie. Szczególnie z rozmiarem jak patelnia do jajek i najlepiej jak go nosi murzyn który na szyi ma do tego 3kg "złotych" łańcuchów.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/123288-diesel/

Na tym bym zakończył dyskusję. Jeśli podobają wam się zegarki o rozmiarze patelni i szpanerskim wyglądzie to spoko.
Generalnie chodzi o to, że zegarki Diesel to badziewie, którego nie opłaca się kupować. Samochód też można kupić Dacie a można Lexusa. ;)
Miłego wieczoru

1

W swoim życiu miałem kilkadziesiąt zegarków automatycznych. Historia w mojej rodzinie jeśli chodzi o zegarki jest tak długa, ze mógłbym napisać o tym książkę.

Smutna jest wiedza osób którzy polecają zegarki Diesel. Należy dodać iż mój pradziadek był posiadaczem zegarka Patek Philippe wartego tyle co nowo postawiony dom. ;)

I w sumie od historii opowiedzianej przez moją mamę o pradziadku który posiadał miedzy innymi ten zegarek zaczęła się moja przygoda z bzikiem na punkcie zegarków.



Chcecie kupujcie zegarki Diesel. Pytanie po co? Ani to nie wygląda. Ani nie jest dobrze wykonany. Nawet nie jest to automat tylko kwarc. A każdy zegarmistrz ci powie, że zegarek automatyczny to zegarek z duszą.



Jak chcesz duży zegarek zerknij na markę Vostok. Robi dobre czasomierze,

lub na Orient z serii Multi-Year Calendar. Zegarki te potrafią chodzić kilkadziesiąt lat bez awarii. I na pewno ktoś kto się znam zwróci uwagę i zapyta co i jak.

@QUNJ Dzięki za wstawienie się bo jeszcze fanatycy zegarków marki Diesel wzięli by mnie za nieznającego się trolla.

0

Diesel proszę Ciebie ten zegarek nie jest wart połowy kasy jaką trzeba za niego dać. Widać, że pojęcia o zegarkach nie masz. Poszukaj coś z Orienta lub Seiko w automacie super wykonane zegarki które pochodzą kilkadziesiąt lat.

1

Generalnie zegarki marki Diesel do najlepszych nie należą. W tej cenie szukałbym Automata np. Seiko lub Orient. Fajny jest orient z wiecznym kalendarzem np. taki:

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-automatic-multi-year-calendar-feu07005wx



kosztuje mniej od Diesla a jest wykonany 5x lepiej i przeżyje 3x takiego Diesla.

Osobiście kupując dla siebie do 1000 zł =/- kupiłbym Orienta Bambino. Bardzo dobre zegarki, które są bardzo dobrze wycenione.

0

Moje TOP 5 kolejność przypadkowa:]
2Pac, Biggie, Nate Dogg, RZA(polecam kawałek RZA-Tragedy), oraz Mobb Deep

0

pilnie potrzebuje strone z tv online płatna jakas musi byc tvn

0

Tokio wkurzająca?? Zobacz jaka dupeczka

0

Coś czuję, że Alena zrobi świetną zmianę

0

Wykupiłem eleven na player.pl I stwierdzam, że najwyższa jakość to kpina. Średniej jakości streamy na reddicie są w lepszej jakości. Porażka

0

Idzie gdzieś wykupić dostęp do eleven i canal jednocześnie aby oglądać wszystkie mecze barcy. Chodzi o internet oczywiście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?