1

Jak zagrali wczoraj Paulinho i Gomes bo nie mogłem oglądać?

3

Ktoś tutaj też czeka na premierę Football Managera 2018 ?

1

po co wchodzi rakitic jak wygrywamy 3 bramkami lepiej wpuscic gomesa lub suareza

6

Nawet Jehowi do drzwi się tak nie dobijają jak Paulinho na bramkę przeciwnika.

8

Wczoraj troszkę dzień "niespodziewanek " w lidze mistrzów co nie?

0

Ale widzę na koniach słabo się zna nie dobrze oj nie dobrze. If you know what I mean

20

Fajna ta duperka co pierwsza ogarnęła rundę wstępną w milionerach. Przytulił bym

0

Barca wygra 5:0
3 bramki Gomesa i 2 Paulinho w 2 połowie.
4 asysty Rakitica i jedna Gomesa

0

Jak myślicie czy nasza brazylijska gwiazda z letniego okienka wyjdzie dzisiaj w pierwszym składzie?

2

Jako, że realizowałem takie ubezpieczenia jako serwis to sytuacja wygląda tak. Zaznaczam, że większość z was będzie w szoku.

Laptop idzie na taki serwis po czym wysyłana jest do ubezpieczyciela wycena. Ubezpieczyciel jeśli mu się to opłaca czyli np. ktoś zapłacił za ubezpieczenie 600 zł a naprawa wynosi połowę max 70 % kwoty wydaje decyzję pozytywną. Problem zaczyna się gdy się nie opłaca. Wtedy zaczyna się kombinowanie przez ubezpieczyciela. Każe wkładać używane części (dyski twarde itp.). Ogólnie ma być tak aby ubezpieczyciel i tak zarobił. Z reguły ubezpieczenie i tak jest tak skonstruowane aby to on na tym zarobił a Ty masz być jeleniem, który myśli, że jak ubezpieczy to wszystko mu wolno a tak nie jest. Zawsze są punkty, których ubezpieczenie nie dotyczy. Przykład: Dotyczy zalania: Uszkodzona tylko klawiatura ubezpieczyciel wymieni. Uszkodzona płyta główna ubezpieczyciel się tak wykręci, że i tak nie zrobi. Bo zalane np. przez dziecko a nie przez powodzie itp.



Aktualnie: Nie zajmuje się już serwisowaniem sprzętu dla firm ubezpieczających. Zbyt dużo wałków przez nich. Jestem zbyt uczciwy.

W skrócie mówiąc ubezpieczyciel będzie kombinował tak aby nie był broń Boże stratny.

Na koniec dodam. Często były sytuacje gdzie sprzęt nie działał bo coś tam. Ubezpieczyciel nie chciał zrobić i się wykręcił. Proponował naprawę klientowi za grubą kasę, aby zarobić jeszcze raz, tłumacząc się, że nie podejmuje tego ubepieczenie! Patologia!

3

Twoim zdaniem lewackie ugrupowania zapewnią Polsce ustabilizowaną sytuację gospodarczą?? Spadłem z krzesła hahaha

0

Netflix Panie . Pińć ziko na allegro\

Edit aktualnie 18 ziko. Ale ostatnio kupowałem w promocji za 3,99

0

Dzięki.
Jakość na stronie eleven i na ipli taka sama?

0

Czy to prawda, że teraz pakiet eleven kosztuje 35 zł miesięcznie?>
na stronie tvnplayer oczywiscie

0

Kto ma przewagę w meczu gospodarze czy Ekipa Zidana bo dopiero włączyłem?

0

Ktoś wie dlaczego tak wysoki kurs na lyon w meczu z PSG? Aż kusi zagrać może będzie niespodziewanka

0

Ktoś orientuje się jaki jest rekord jakiejkolwiek drużyny w ilości dokładnych podań pod rząd bez przerwania akcji czyli bez przechwytu autu itp? Może Barcelona w pamiętnym meczu z celtikiem? Ktoś coś?

0

Ja myślę, że od tego sezonu uwidoczni się przewaga żarłacza nad grzmotem

0

Mam pytanie. W której kolejce dopiero będzie mógł zagrać Ronaldo?

0

Nie chce nic mówić ale co spr wyniki PSG to Neymar albo bramka albo asysta

0

GOLD VOD wykup premium za 2 ziko i dziala

1

0

Kahn, Schmeichel, Barthez

0

pornolab jakby jakiś kolega czasami zapytał

0

Są jacyś mechanicy? Co sądzicie o autach Lexus LS i GS? Ponoć najmniej awaryjna marka. W końcu Toyota, niby w porównaniu do innych premium typu AUdi, BMW Lexus jest niby bezawaryjny ??

0

Czemu tak mało kibiców ktoś coś?

0

Witam. Wróciłem z urlopu. O co chodzi ze wstążką czarną na stronie przy napisie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Niskie ligi jak już to w silnych ligach. Wiele razy grałem Polską ligę, problem w tym, że po 5-6 sezonach polskiej ligi lejessz wszystkich jak leci i reszta w ligi polskiej odpada w fazach wczesnych LM i LE. Więc samemu nie pociągniesz klubu z polskiej ligi bo inne kluby będą stały w miejscu. Jest na to jeden lek: W edytorze dołączonym do gry ustawiasz potencjał juniorów z polski z 94(chyba tyle jest) na 180 i dodatkowo dajesz chociaż 10 zespołom sponsora portfel bez dna. Inaczej możesz przegrać 50 sezonów a polska liga i tak będzie słaba.

Ligę angielską grałem kiedyś z dodatkiem w FM 2015 bodajże to była 10 lub 11 z kolei klasa rozgrywkowa. Ale znudziło mi się w 3 lub 4 sezonie. Ale tam to naprawdę ciężko było. Nikogo nie mogłeś kupić bo nie miałeś kasy bazowałeś na juniorach ze szkółki lub piłkarzach bez kontraktu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?