taktyk93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak zagrali wczoraj Paulinho i Gomes bo nie mogłem oglądać?
3
Ktoś tutaj też czeka na premierę Football Managera 2018 ?
1
po co wchodzi rakitic jak wygrywamy 3 bramkami lepiej wpuscic gomesa lub suareza
6
Nawet Jehowi do drzwi się tak nie dobijają jak Paulinho na bramkę przeciwnika.
8
Wczoraj troszkę dzień "niespodziewanek " w lidze mistrzów co nie?
0
Ale widzę na koniach słabo się zna nie dobrze oj nie dobrze. If you know what I mean
20
Fajna ta duperka co pierwsza ogarnęła rundę wstępną w milionerach. Przytulił bym
0
Barca wygra 5:0
3 bramki Gomesa i 2 Paulinho w 2 połowie.
4 asysty Rakitica i jedna Gomesa
0
Jak myślicie czy nasza brazylijska gwiazda z letniego okienka wyjdzie dzisiaj w pierwszym składzie?
2
Jako, że realizowałem takie ubezpieczenia jako serwis to sytuacja wygląda tak. Zaznaczam, że większość z was będzie w szoku.
Laptop idzie na taki serwis po czym wysyłana jest do ubezpieczyciela wycena. Ubezpieczyciel jeśli mu się to opłaca czyli np. ktoś zapłacił za ubezpieczenie 600 zł a naprawa wynosi połowę max 70 % kwoty wydaje decyzję pozytywną. Problem zaczyna się gdy się nie opłaca. Wtedy zaczyna się kombinowanie przez ubezpieczyciela. Każe wkładać używane części (dyski twarde itp.). Ogólnie ma być tak aby ubezpieczyciel i tak zarobił. Z reguły ubezpieczenie i tak jest tak skonstruowane aby to on na tym zarobił a Ty masz być jeleniem, który myśli, że jak ubezpieczy to wszystko mu wolno a tak nie jest. Zawsze są punkty, których ubezpieczenie nie dotyczy. Przykład: Dotyczy zalania: Uszkodzona tylko klawiatura ubezpieczyciel wymieni. Uszkodzona płyta główna ubezpieczyciel się tak wykręci, że i tak nie zrobi. Bo zalane np. przez dziecko a nie przez powodzie itp.
Aktualnie: Nie zajmuje się już serwisowaniem sprzętu dla firm ubezpieczających. Zbyt dużo wałków przez nich. Jestem zbyt uczciwy.
W skrócie mówiąc ubezpieczyciel będzie kombinował tak aby nie był broń Boże stratny.
Na koniec dodam. Często były sytuacje gdzie sprzęt nie działał bo coś tam. Ubezpieczyciel nie chciał zrobić i się wykręcił. Proponował naprawę klientowi za grubą kasę, aby zarobić jeszcze raz, tłumacząc się, że nie podejmuje tego ubepieczenie! Patologia!
3
Twoim zdaniem lewackie ugrupowania zapewnią Polsce ustabilizowaną sytuację gospodarczą?? Spadłem z krzesła hahaha
0
Netflix Panie . Pińć ziko na allegro\
Edit aktualnie 18 ziko. Ale ostatnio kupowałem w promocji za 3,99
0
Dzięki.
Jakość na stronie eleven i na ipli taka sama?
0
Czy to prawda, że teraz pakiet eleven kosztuje 35 zł miesięcznie?>
na stronie tvnplayer oczywiscie
0
Kto ma przewagę w meczu gospodarze czy Ekipa Zidana bo dopiero włączyłem?
0
Ktoś wie dlaczego tak wysoki kurs na lyon w meczu z PSG? Aż kusi zagrać może będzie niespodziewanka
0
Ktoś orientuje się jaki jest rekord jakiejkolwiek drużyny w ilości dokładnych podań pod rząd bez przerwania akcji czyli bez przechwytu autu itp? Może Barcelona w pamiętnym meczu z celtikiem? Ktoś coś?
0
Ja myślę, że od tego sezonu uwidoczni się przewaga żarłacza nad grzmotem
0
Mam pytanie. W której kolejce dopiero będzie mógł zagrać Ronaldo?
0
Nie chce nic mówić ale co spr wyniki PSG to Neymar albo bramka albo asysta
0
GOLD VOD wykup premium za 2 ziko i dziala
1
http://aliez.me/live/kasmpasa_yen_malatya/
0
Kahn, Schmeichel, Barthez
0
pornolab jakby jakiś kolega czasami zapytał
0
Są jacyś mechanicy? Co sądzicie o autach Lexus LS i GS? Ponoć najmniej awaryjna marka. W końcu Toyota, niby w porównaniu do innych premium typu AUdi, BMW Lexus jest niby bezawaryjny ??
0
Czemu tak mało kibiców ktoś coś?
0
Witam. Wróciłem z urlopu. O co chodzi ze wstążką czarną na stronie przy napisie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Niskie ligi jak już to w silnych ligach. Wiele razy grałem Polską ligę, problem w tym, że po 5-6 sezonach polskiej ligi lejessz wszystkich jak leci i reszta w ligi polskiej odpada w fazach wczesnych LM i LE. Więc samemu nie pociągniesz klubu z polskiej ligi bo inne kluby będą stały w miejscu. Jest na to jeden lek: W edytorze dołączonym do gry ustawiasz potencjał juniorów z polski z 94(chyba tyle jest) na 180 i dodatkowo dajesz chociaż 10 zespołom sponsora portfel bez dna. Inaczej możesz przegrać 50 sezonów a polska liga i tak będzie słaba.
Ligę angielską grałem kiedyś z dodatkiem w FM 2015 bodajże to była 10 lub 11 z kolei klasa rozgrywkowa. Ale znudziło mi się w 3 lub 4 sezonie. Ale tam to naprawdę ciężko było. Nikogo nie mogłeś kupić bo nie miałeś kasy bazowałeś na juniorach ze szkółki lub piłkarzach bez kontraktu.