0

Dark, Lost, Prison break

0

To nie wina piłkarzy, że gramy słabo. To wina TRENERA który nie ma pomysłu na grę.!!!

0

Przestań on zawsze nie był jakimś wyrózniającym się zawodnikiem po prostu podawał do najbliższego.

1

Jeśli po porażce zwolnili by Valverde to wolałbym aby dzisiaj przegrali. Wyszło by nam to na dobre

0

pod murem bedzie mowie wam
róbcie screeny

0

Ja pierdziele jaki passssss Vidala

0

Chcesz powiedzieć, że nasza słaba gra od kilku meczy to nie wina trenera? Bierz pół dawki chłopie.
Jak ktoś niżej napisał Valverde podczas meczu stoi jak na mszy za filarem

6

Kto jest zdania że Valverde OUT i że potrzebny nam trener na wzór pepa, który wprowadzi ponownie tiki takę bo to co teraz gramy to taktycznie lepiej prezentują się ekipy polskiej B klasy. I tak B klasę szanuję.

2

Wam też Arthur przypomina sposobem poruszania się itp. Xaviego?

0

Jak zagrał Ronaldo dzisiaj?

3

stacjonarny czy komórkowy??? hehe na takie heheszki mi się zebrało

9

Nic nie musisz masz darmowe linki do streamów na reddicie w FULL HD często w 60 fps

0

Jak zagrał dzisiaj Ronaldo w meczu Juventusu?

0

Xavi był najbardziej inteligentnym zawodnikiem na boisku jakiego mieliśmy okazję oglądać.

0

Zmień szefa nie zastanawiaj się. Toksyczna praca. Ja tak zmarnowałem jeden rok mimo, że zarabiałem nie mało jak na tamte czasy 3k to rzadko kto miał. Ale psychicznie byłem tak wykończony, że nawet obiad nie smakował po pracy tak jak powinien

0

0

Jakaś gra wciągająca z fabułą najlepiej z gatunku akcji. Grałem w FEAR, STALKER, GTA wszystkie, Crysisy,Far Craye, CODY i MOH teraz kupuje La Noire ktoś coś poleci jeszcze?

0

Przecież te nowe need for speedy to jakaś porażka. Ostatni dobry NFS to był Carbon. Ten polski dubbing jest tak irytujący, że szkoda gadać. Auto ślizga się jak by jechał po lodzie a nie po asfalcie. Masakra

0

Ktos chce linki do streamów pw

0

pw ileś tam znaków

0

Mi się bardziej podobały tylko Dom z Papieru , Skazany na Śmierć oraz LOST i Narcos

0

Spróbuj Dark mi się spodobał

0

Ile po transferze Miny mamy mniej więcej kasy do wykorzystania na transfery jeszcze??

0

to działacze klubu naszego chcą Pogbe i negocjują czy nie?? Bo już sam nie wiem ile źródeł tyle wersji?

1

Pewnie jakieś bugi w Fifie masz. Sciągnij jakiegoś patcha lub fixa

7

To co rano wziąłeś to na pewno nie był rutinoscorbin

0

Wrzuciłem to jako ciekawostkę...
A nie przepraszam z reguły życiowe decyzje podejmuje przy pomocy gier komputerowych oooo........

0

Przypominam profil Arthura, który wczoraj wrzuciłem rok 2023 26 lat z Football Managera może być z niego niezły kozak
https://ibb.co/fraZw8

0

Profil Arthura w Football Manager w wieku 26 lat 2023 rok w grze
https://ibb.co/fraZw8

0

Polecacie jakieś gry akcji z dobrym klimatem i historią?? Najbardziej zaciekawił mnie S.T.A.L.K.E.R podobały się również seria Far Cry i seria F.E.A.R ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?