taktyk93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Dajcie już spokój z tym górami.... Zasada "chcącemu nie dzieje się krzywda"
Brutalne ale sprawiedliwe i prawdziwe
1
Dobra. Jeszcze tylko Paulinho i można iść do domu;)
0
Ronaldo myślał, że będzie gol a tu taki ****. ;)
0
A myślałem, że Real sprawi niespodziewankę. A tu cały czas rutyna. Gol dla Deportivo. Standardowo wyłączam mecz nie ma po co oglądać. :)) huehuehue
2
Polecam serial Dom z Papieru jest na netflixie.
http://www.filmweb.pl/serial/Dom+z+papieru-2017-792826
Po poszukiwaniach serialu po Prison Break i Lost wszystkie te Walking Dead, Gry o trony i Breaking Bed nie przekonały mnie aż do czasu jak odpaliłem serial Dom z Papieru.
3
To są jaja jak to footroll powiedzial
0
Czy coutinho będzie mógł zagrać w następnym meczu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jedyną miarodajną grą odnośnie statystyk jest football manager inne można sobie darować.
1
Nie wiem dlaczego ale przeczuwam dzisiaj remisik w meczu celta- real
3
Paulinho standardzik brameczka. Były piłkarz ŁKS Łódź
8
zidentysifi.............. kować
0
to ma ocenę 8.0 widziałem dobry film
0
Ciekawy thriller lub kryminał z niekoniecznie wysoką oceną na filmwebie?? Te z wyższą oceną powyżej 7 obejrzałem większość
4
Małe podsumowanie kariery Paulinho. Sam byłem sceptycznie nastawiony na ten transfer, Gość ma po prostu jakiś magnes, piłka go szuka w najbardziej kluczowych momentach.
0
https://downloadcenter.intel.com/product/81500/Intel-HD-Graphics-3000
0
Nie do końca prawda. Gwiazdki z FM mają wartość w odniesieniu do naszej drużyny. Czyli zakładając, że gramy 5 ligę angielską zawodnik o potencjale 140 będzie miał 4,5/5 gwiazdek a znowuż ten sam zawodnik w FC Barcelona będzie miał np. 2,5 gwiazdki.
Odnośnie tych rzeczy FM jest troszkę nieudolny. Często zdarza się, że zawodnik stworzony przez grę ( newgen) z afryki mając potencjał 1-2 gwiazdki w FC Barcelonie ma po odpaleniu narzędzie Genie Scout PA 195/200. Tutaj też znajomość kraju przez twoją siatkę scoutingu odgrywa kluczową rolę. Jak masz jakieś pytania odnośnie FM pisz na PW. Gram nieprzerwanie od wersji CM 03/04
1
Niechce nic mówić ale jeśli blok przedstawiony obok to twoje miejsce zamieszkania to współczuje priorytetów w życiu. Wolałbym nie mieć auta ale chociaż mieszkać w ładnym bloku niż w takiej ruderze.
0
Ten portfel który podałeś jako pierwszy na aliexpress 12 zł kosztuje
0
Ja nie gram niskich kursów. Lubie zagrać raz na miesiąc ligę mistrzów za 33 zł i po kursach min. 5.0 złożonego z 2 zakładów do wyciągnięcia z reguły zawsze ponad 1000
0
2 kupony w sumie postawiłem też na remis obydwu ako ale na krzyż nie robiłem zakładu.
14
Postawiłem na wygraną Dortmundu i Besiktasu może się uda. Do wyciągnięcia najniższa krajowa na rękę
0
Gdzie najlepiej oglądać teraz filmy w dobrej jakości? Nie musi być za free ale żeby nie było za drogo??
Netflix co kupie kod na allegro to działa w dniu wysłania na drugi dzień już nie masakra jakaś
Na cda coś mało nowości
Jakieś propozycje>?
0
Walnie gola zobaczycie
0
Tylko LSO
0
POlecam bezpośrednio stronę Eleven. Na Ipli jest tanio ale nie kupuj bo transmisja z 4 minutowym opóźnieniem. Ile razy wchodząc na la ramble w zeszłym miechu dowiadywałem się o golach szybciej niż go zobaczyłem.
3
No właśnie ciekawe po ilu Desperadosach trzeba być aby polecać filmy z Karolakiem?? Po 10?
5
Jak ma zagwarantowany wzrost współczynnika ? Co Ty bredzisz?
1
Jestem w stanie zaoferować laptopy Poleasingowe w cenach dużo niższych niż AMSO z gwarancją roczną i 3 letnią na dysk SSD. Wystawiam FA-VAT. Z reguły cena niższa od 50 do 200 zł niż najtańsze egzemplarze na allegro w klasie A. jak coś PW.
btw. Obsługuje głównie hurt takie firmy jak m.in Amso stąd lepsze ceny mogę zaoferować. W detalu w drodze wyjątku mogę sprzedać w cenie jak w hurcie.
0
2 życzenia na dzisiaj. Przegrana Realu i wygrana Barcy. Wtedy byśmy mieli 11 pkt przewagi.
Licząc, że wygramy obydwa mecze z realem robi się 17 pkt różnicy. Wiem, że nie zagramy 2 meczy z realem pod rząd ale chodzi o to , że 14 meczy będzie rozegranych a zostanie 24. Myślę, że w 24 meczach Real nie będzie w stanie odrobić tylu punktów. Musieli by wygrać wszystko a my na 24 mecze aż 6 razy sie potknąć. Co dawało by średnio 1 porażkę na 4 mecze. Myślę, że to nie realne. Ale jak to mawiają dopóki piłka w grze...