0

Jakiś serial wciągajacy:

Podobały mi się: Dom z papieru, Skazany na śmierć, Narcos, Dark, Zagubieni

Nie podobały: Breaking Bad, Gra o tron, Fargo, Punisher

0

Czuje coś, że to będzie BARDZO BARDZO SŁABYmecz Neuera

0

jakość k4 by Szpakowski

0

Tak wygląda profil Arthura u mnie w FM. Razem z Giovani Lo Celso stanowią środek pomocy



https://ibb.co/dL52J8

0



Miazga. Polecam bliżej przyjrzeć sie temu panu. Niby RAP a bliżej mu do Chopina.

0

Kup sobie Toyote a zapomnisz co to znaczy mechanik. Koniecznie w benzynie.





Jak chcesz coś nietuzinkowego i pancernego to może Lexus IS 200???

Lexus to też Toyota jak by ktoś nie wiedział.

Tak btw. generalnie nigdy bym nie kupił Opla, Audi, BMW, Mercedesa itp

Złoty okres te marki jeśli chodzi o bezawaryjność miały w latach 80 i 90

Sąsiad posiada Seata Leona nie wiem z jakim silnikiem ale kupił z 5-6 lat temu nówke z salonu. Silnik po 120 tys do remontu

7

Patrząc na styl gry naszego zespołu w tym sezonie to oglądanie Ronaldinho w takim meczu to czysta poezja. Dosłownie orgazm piłkarski

0

Daj ktoś linka do meczu gwiazd

2

Otóż nie. Do przeglądania internetu wystarczy w zupełności 4gb. Ważniejszy jest dysk SSD.

1

Kup w tej cenie laptop Poleasingowy . Jak chcesz mały 2560p lub 2570p pancerny nie do zajechania. W tej cenie dostaniesz 2560p na ssd i i5 i nie musisz wymieniać lapka przez najbiższe 7 lat. Awaryjność w tych lapkach ogranicza się do wymiany baterii i zasilacza. Ponadto wszystko wymienialne proc, ram bateria itp a nie jak w tych nowych wszystko lutowane i obojętnie co się zepsuje to wyrzucasz na śmieci.

0

Hej. Gdzie kupię najtaniej jakieś ładne jeansy?? Allegro i gdzie jeszcze? Nie interesują mnie markowe jeansy tylko tanie i ładne

0

Większość z was już stawia, że liverpool awansował. Ja twierdzę, iż City może odrobić tą przewagę. I myślę, że tak się stanie. City to zespół, który na to stać. Sam stawiam kasiorkę na awans city do półfinału. Róbta screeny

1

Chyba ja polecałem jako pierwszy. Aczkolwiek nie każdemu przypadl do gustu.
Ja osobiście po obejrzeniu Prison Brak i Lost miałem taką pustkę. Każdy serial za który się zabierałem wyraźnie odstawał m.in Gra o Tron czy Breaking Bad. Dopiero Dom z papieru miał to czego szukałem.
Polecam jeszcze Dark też dosyć dobry.

1

KUP NA ALLEGRO po 3 złote sa klucze na 1 msc. logujesz sie i od razu zmieniasz hasło i masz netflixa za 3 zeta na miesiąc

1

Mało się znasz jeśli twoim zdaniem jest dobry a bez przesady. Moim zdaniem jest kapitalny. Gniecie fabułą i akcją seriale typu Gra o tron i jakieś Breaking Bad ale co ja tam wiem....

0

Gdzie teraz oglądac filmy?? Mam wykupiony netflix ale ostatnio mało nowości jest.
Potrzebuje film pasażer z 2018 napisy lub lektor pl

0

"Czorti Alba" "Czorti Alba"

0

dziękuję 15 znakow

0

Na jakim kanale mecz?

3

Na stronie Atletico raczej pesymizm. Większość obstawia zwycięstwo barcy 2:1 lub 3:1.

0

Jaka jest teraz najlepsza polska strona z TORRENTAMI ???

1

Dom z papieru, Dark, Narcos

0

Gdzie oglądacie teraz filmy online? Netflixa znam a coś jeszcze płatnego lub darmowego?

0

Bardzo dobry aczkolwiek lepszy jest "Dom z papieru"

5

Nie. Nie. Nie. 3x Nie!

0

A mi cisnienie skoczylo

0

o faktycznie na jedynce jest dzieki

0

Hej. Na jakich kanałach jest mecz psg vs real??

Mam nsport będzie tam?

2

My tu pitu pitu a Bitcoin spada

0

Vidal chyba wejdzie za inieste i zejdzie na prawa a na lewa przejdzie Coutinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?