0

@Bamek94 Rozejrzyj się za Lexus RX jeśli się Tobie takie auta podobają. Generalnie jak chcesz bezawaryjności to Lexus jest na samym szczycie pod tym względem.

1

@Cvzx Czy ja wiem kiedyś Ronaldinho albo Messi już nie pamiętam powiedział, że najtrudniej było mu przejść Puyola i Gattuso.

5

@22_LR Widzę, ładnie Ciebie zmanipulowali. Lepiej głosować na wincyj imigrantów, wincyj LGBT gdzie się tylko da i wincyj socjalu, a ci bystrzy pracowici niech zapieprzają na leni którym nie chce się robić.

7

@clyde Bardzo dobrze. 

1

@SuperPatsonFCB Bug w FM wygląda jakby grał na boku obrony a grał z przodu za suarezem

1

Mam dosyć Valverde i sobie odpaliłem dzisiaj FM 2019 ustawiłem tikitake. Jak widać na screenie Arthur 255 podań w meczu 98% skuteczności. Cała Barcelona 923 podania. Ah marzenia
https://ibb.co/dr581m4
Jesli ktoś ma zamazanego screena niech klikniena środku załaduj w pełnej roździelczości. Tak w ogóle. Jaki jest rekord Barcelony w ilości celnych podań w trakcie meczu? Przekroczyli kiedyś 1000 podań?

0

Serio? To ja w miejscowości 10 tys mieszkańców mam 100 Mb/s za 49 zł pewnie, ze zmień na szybszy przy tej predkości przecież szału nie ma jak na dzisiejsze standardy

16

Jak dziewczynę która daje d**y po 2 spotkaniach.

0

ALe gała od Ruiza jak Ronaldinho za swoich czasów

1

Uwierz, że jak wygramy oba mecze ligowe to Valverde zostanie. Chcesz oglądać następny sezon pod jego sterami? Mecze są tak nudne, że często podczas meczów przeglądam internety takie nudy. Te 2 ostatnie mecze ligowe i tak nic nie znaczą.

5

Chciałbym aby wygrało Getafe i to tak z 0:3 większa szansa że Valverde odejdzie po sezonie a majstra i tak mamy

0

Dokładnie sidzej ale tylko Epsony są godne polecenia jeśli chodzi o drukarki z dolewanym tuszem i taką własnie zaproponowałem. Potrafią zrobić przebieg kilkadzesiąt tysięcy stron i chodzą jak nowe

0

Ziettol nie masz pojęcia o drukarkach to nie proponuj. A autorowi proponuję zapytać na forum komputerowym a nie piłkarskim.

Kiedyś jedna ameba kłóciła się ze mną że Diesel robi lepsze zegarki niz Orient i Seiko .

0



Wywiad z Ronaldinho na żywo

0

Epson L 382 i Brother J105 żadne inne zjadłem na drukarkach zęby

6

A co on takiego robi, że mamy za nim tęsknić. Wiele meczów w tym sezonie wygrały nam indywidualności jak messi suarez czy dembele.

0

Mamy takiego nazywa się Malcom

0

Myślę, że to się nawet fizjologom nie śniło.

4

Jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji. Jeśli strzelimy bramkę na wyjeździe to liverpool będzie musiał strzelić ich aż 5 aby awansowac

0

Dembele jeszcze walnie gola róbcie screeny

4

SUAREZ asysta od poprzeczki jak Ronaldinho na treningu w swoich najlepszych latach.

0

Właśnie nie wiem Chelsea albo Atletico chyba

0

Musi wejść Dembele to jest zawodnik który jedną akcją na skrzydle może zagrozić bramce przeciwnika.

5

Dobry mecz Busquetsa moim zdaniem. Myślę, że Liverpool w drugiej połowie się wypompuje

2

Coś czuję, że dzisiaj będzie mecz Coutinho obym się nie mylił

0

Masakra. Pierwsza część spoko druga w której grała Eva Mendes jeszcze bardziej i Tokio Drift spoko reszta niestety ale mało wspólnego ma z nielegalnymi wyścigami. Co część to gorsza i coraz bardziej odbiega a właściwie już nic nie ma wspólnego z nielegalnymi wyścigami.

0

Nagrywasz na pena program siergiej strelec z niego bootujesz program i odpala się windows z pendrive i mozesz wejść na dyski i zgrać co ci się
podoba

przy okazji jak odpalisz z pena wchodzisz w start>diagnostics>hd tune i testujesz dysk twardy możliwe, że wywaliło coś bo masz bad sectory na dysku

Tak to wygląda https://d2.alternativeto.net/dist/s/winpe-10-8-sergei-strelec_541330_full.png?format=jpg&width=1600&height=1600&mode=min&upscale=false

0

Nie interesuje mnie budowanie miasta itp. Bardziej chodzi o grę gdzie masz swoją postać rozwijasz ją znajdujesz itemy chodzisz na wyprawy i klepiesz się z innymi.

3

Poleci ktoś jakaś fajna grę przeglądarkową? Bez Pay 2 Win i dość wymagającą jeśli chodzi o myślenie. Nie jakieś proste badziewia oklepane typu plemiona itp. Szukam czegoś gdzie trzeba pomyśleć aby mieć dobrą postać.

0

De Ligt Brameczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?