wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox to nie są żadne wtopy, to są planowane działania. Dlatego to nie jest żaden wybityn polityk tylko marionetka na smyczy zagranicznych interesów.
3
@Lucerfi to kolor skóry xd
14
@michal26 nie od dziś wiadomo że lewica ma na bakier z prostymi zasadami rządzącymi gospodarką
2
Nie ma spalonego, Robercig z 2 golem
0
Lewy piękna bramka
0
@mrboom występ imienia Marca Ter Stegena
1
Bramka Fermina
https://zapodaj.net/plik-VjYZ4obUsp
5
Fajnie Ronny, bardzo aktywny, podobają mi się też jego strzały z daleka.
0
@Safrani przecież te prywatne wybudowanie to chyba w twojej głowie. Historia tego to jest najwiekszy przekręt w latach 2000
2
@Safrani tak jak kolega niżej napisal, 12 lat jeszcze, po za tym w złodziejskim państwie gdzie podatek drogowy jest w każdym litrze paliwa opłaty za drogi to jest jakaś aberracja.
2
4 przejazdy w cenie rocznej winiety w Austrii xd
Kwintesencja postkomunizmu
15
@OBSERWATOR2021 antypolski rząd? Nowe nie znałem. Co ciekawe, temat dronów grany w przestrzeni publicznej i nagle 109 głosowań w sejmie
6
Prawidłowo odpalony przez Her Flicka
0
@mkord @Rifek no właśnie niezbyt mądrym jest milczenie kiedy pucuje się oficjalnie zelensky przed władzą RP xd takie są tego skutki, kompletna amatorka.
0
@Kgorecki2500 dobra decyzja, dziwi mnie to, że dopiero po aferze w internecie poszli na taki scenariusz. Generałowie nie myślą?
11
@draxidox nie ma żadnych dowodów na to że Putin kcioł
1
@RosjaninBut w zasadzie to nic innego się nie można było spodziewać. Przecież nie będą na swój rząd nadawać? Xd
2
@Safrani wiadomo skąd satelity? Polskie spółki czy od niemca xd
0
@Barcanajlepszyteam nie do zrozumienia dla silnych
0
@Aragorn33 no na razie jak widać są ruchy wykonywane, żeby sprowokować ruskich. Jak historia pokazała, zachód wejedzie do wojny polskimi rękami
0
@BillyButcher https://www.pravda.com.ua/eng/news/2025/09/11/7530431/
1
@BillyButcher no szczególnie na terenie państwa które jest w stanie wojny z odwiecznym wrogiem, który tylko szuka okazji i pretekstu żeby wypowiedzieć wojnę Polsce..
4
Przypadkiem będzie ruski atak na naszych żołnierzy...
1
@barca__rządzi no niestety.
4
@John_Doe ja na jej miejscu bałbym się siadać pomiędzy samymi czarnymi. Jak wiadomo w Ameryce jest duże prawdopodobieństwo, że trafisz na jakiegoś naćpanego
1
Leszek Sykulski o dzisiejszych nalotach:
6
@Encore smalec alfa
0
@AxelF i maowiecki i tusk mieli wszystko żeby to zmienić. Co zrobili? Totalnie nic.
3
@John_Doe na pewno trzeba rozpatrywać różne scenariusze.
0
@SeWo77 oo przeskok na dziadka w sb xd dobrze tam macie namieszane xd