1

@draxidox to nie są żadne wtopy, to są planowane działania. Dlatego to nie jest żaden wybityn polityk tylko marionetka na smyczy zagranicznych interesów.

3

@Lucerfi to kolor skóry xd

14

@michal26 nie od dziś wiadomo że lewica ma na bakier z prostymi zasadami rządzącymi gospodarką

2

Nie ma spalonego, Robercig z 2 golem

0

Lewy piękna bramka

0

@mrboom występ imienia Marca Ter Stegena

1

5

Fajnie Ronny, bardzo aktywny, podobają mi się też jego strzały z daleka.

0

@Safrani przecież te prywatne wybudowanie to chyba w twojej głowie. Historia tego to jest najwiekszy przekręt w latach 2000

2

@Safrani tak jak kolega niżej napisal, 12 lat jeszcze, po za tym w złodziejskim państwie gdzie podatek drogowy jest w każdym litrze paliwa opłaty za drogi to jest jakaś aberracja.

2



4 przejazdy w cenie rocznej winiety w Austrii xd
Kwintesencja postkomunizmu

15

@OBSERWATOR2021 antypolski rząd? Nowe nie znałem. Co ciekawe, temat dronów grany w przestrzeni publicznej i nagle 109 głosowań w sejmie

6

Prawidłowo odpalony przez Her Flicka

0

@mkord @Rifek no właśnie niezbyt mądrym jest milczenie kiedy pucuje się oficjalnie zelensky przed władzą RP xd takie są tego skutki, kompletna amatorka.

0

@Kgorecki2500 dobra decyzja, dziwi mnie to, że dopiero po aferze w internecie poszli na taki scenariusz. Generałowie nie myślą?

11

@draxidox nie ma żadnych dowodów na to że Putin kcioł

1

@RosjaninBut w zasadzie to nic innego się nie można było spodziewać. Przecież nie będą na swój rząd nadawać? Xd

2

@Safrani wiadomo skąd satelity? Polskie spółki czy od niemca xd

0

@Barcanajlepszyteam nie do zrozumienia dla silnych

0

@Aragorn33 no na razie jak widać są ruchy wykonywane, żeby sprowokować ruskich. Jak historia pokazała, zachód wejedzie do wojny polskimi rękami

1

@BillyButcher no szczególnie na terenie państwa które jest w stanie wojny z odwiecznym wrogiem, który tylko szuka okazji i pretekstu żeby wypowiedzieć wojnę Polsce..

4



Przypadkiem będzie ruski atak na naszych żołnierzy...

1

@barca__rządzi no niestety.

4

@John_Doe ja na jej miejscu bałbym się siadać pomiędzy samymi czarnymi. Jak wiadomo w Ameryce jest duże prawdopodobieństwo, że trafisz na jakiegoś naćpanego

1

Leszek Sykulski o dzisiejszych nalotach:


6

@Encore smalec alfa

0

@AxelF i maowiecki i tusk mieli wszystko żeby to zmienić. Co zrobili? Totalnie nic.

3

@John_Doe na pewno trzeba rozpatrywać różne scenariusze.

0

@SeWo77 oo przeskok na dziadka w sb xd dobrze tam macie namieszane xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?