0

@gaucho104 dokładnie tak jak napisał @Jersi1 musisz wejść w spotify i pliki lokalne.

0

@Encore pojechał po pajacu

3

Jaką mają motywację deklarując takie rzeczy? Nie wiem choć się domyślam.


3

@ManiekSzwecja nikogo nie obchodzi damska piłka

5

@pt9 to teraz zamiast tracić 72 to stracimy 100

0

@Roobo zdecydowanie najgorzej Joan Garcia

0

Flick do końca września

1

@Rupert_Haubica przyzwyczajony w Espanyolu xd

0

Nie no totalne patałachy w obronie, jak za czasów schyłkowych Pique

0

Gerard Aston Martin proszę państwa

1

O 20 min za późno ten Lewy

4

Co wyrabia Joan, ale szwagry ogarnęły

0

Jeszcze sabotazysta Araujo sie rozgrzewa xd

1

Barcelona nie potrafi bramki nie stracić

0

Ja nie wiem, oni śpią chyba.

1

Szwagry ogarnęły kota na bramke za śmieszne pieniądze, szkoda że nie spadli, byłoby jeszcze taniej.

3

W studio eleven twierdzą że karny

1

Olmo nie dość że szklany to i drewniany

0

Bardzo ciekawy wywiad odnośnie aktualnych wydarzeń.


2

@Kazragore przyjaciel króliczka zgarnął co miał zgarnąć i papa

4

@tomek8756 śmiem twierdzić, że Iniesta miał kontrolę piłki na takim samym poziomie jak Messi, jeśli nie lepszą.

0

@BillyButcher śmiesznie, kameleon sikorski tak wysoki procent zaufania xd

0

@betonito tak były ubezpieczone, z portfela podatnika

0

@Vegeta88 po co mamy te tałatajstwo utrzymywać? Wypalić na mordzie znak gorącym żelazem to już nie wróci.

8

Powiadacie, że to nasi bracia?


3

Komentarz usunięty

11

@Marcelinho132 nie bez powodu ma ksywkę Turbodzban

1

100 mln i można się zastanawiać :D

7

Fermin daje mocnego kopa druzynie głównie z ławki, ale też ma dużo momentów, w których nie istnieje kompletnie.
W przypadku oferty 90 mln zdecydowanie próbować nakłonić go do odejścia.

1

@FCBMati10 dziwne to wszystko, bo niby najlepszy w takich manewrach, a wyglądało jak amatorka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?