wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gaucho104 dokładnie tak jak napisał @Jersi1 musisz wejść w spotify i pliki lokalne.
0
@Encore pojechał po pajacu
3
Jaką mają motywację deklarując takie rzeczy? Nie wiem choć się domyślam.
3
@ManiekSzwecja nikogo nie obchodzi damska piłka
5
@pt9 to teraz zamiast tracić 72 to stracimy 100
0
@Roobo zdecydowanie najgorzej Joan Garcia
0
Flick do końca września
1
@Rupert_Haubica przyzwyczajony w Espanyolu xd
0
Nie no totalne patałachy w obronie, jak za czasów schyłkowych Pique
0
Gerard Aston Martin proszę państwa
1
O 20 min za późno ten Lewy
4
Co wyrabia Joan, ale szwagry ogarnęły
0
Jeszcze sabotazysta Araujo sie rozgrzewa xd
1
Barcelona nie potrafi bramki nie stracić
0
Ja nie wiem, oni śpią chyba.
1
Szwagry ogarnęły kota na bramke za śmieszne pieniądze, szkoda że nie spadli, byłoby jeszcze taniej.
3
W studio eleven twierdzą że karny
1
Olmo nie dość że szklany to i drewniany
0
Bardzo ciekawy wywiad odnośnie aktualnych wydarzeń.
2
@Kazragore przyjaciel króliczka zgarnął co miał zgarnąć i papa
4
@tomek8756 śmiem twierdzić, że Iniesta miał kontrolę piłki na takim samym poziomie jak Messi, jeśli nie lepszą.
0
@BillyButcher śmiesznie, kameleon sikorski tak wysoki procent zaufania xd
0
@betonito tak były ubezpieczone, z portfela podatnika
0
@Vegeta88 po co mamy te tałatajstwo utrzymywać? Wypalić na mordzie znak gorącym żelazem to już nie wróci.
8
Powiadacie, że to nasi bracia?
3
Komentarz usunięty
11
@Marcelinho132 nie bez powodu ma ksywkę Turbodzban
1
100 mln i można się zastanawiać :D
7
Fermin daje mocnego kopa druzynie głównie z ławki, ale też ma dużo momentów, w których nie istnieje kompletnie.
W przypadku oferty 90 mln zdecydowanie próbować nakłonić go do odejścia.
1
@FCBMati10 dziwne to wszystko, bo niby najlepszy w takich manewrach, a wyglądało jak amatorka