3

@fart trzebaby wpisać do konstytucji decyzyjność w najważniejszych sprawach za pomocą referendum oraz przymus wdrożenia jego wyników.

1

@draxidox tutaj silniczki ani słowem się nie odezwą

1

Marcin Palade o aktualnej sytuacji politycznej


0

@tbas pewnie piątej klepki

5

Krzysztof Bosak na gorąco o sytuacji na granicy, tak tak wiem, że Republika xddddd


1

@JohnKennedy no Korwina mam w obserwowanych, reszty nie, chyba nie wiesz jak działa tablica na X

3

@JohnKennedy a mi się wyświetlają różne rzeczy, niekoniecznie od obserwowanych

0

@JohnKennedy nawet nie wiem kto to jest xd

1

@JohnKennedy mnie nie interesuje kto to wrzucil. Liczy się treść tego nagrania

9

PAD jeńców nie bierze


0

@BorzyKrzys elyta xddddd

4

@Kessie przywołaj kolegów do porządku


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Safrani pożyjemy zobaczymy

0

@Criss18Barca wg nowych zasad FFP można warunkowo zarejestrować nowego gracza na rok bez posiadania budżetu.

0

@Safrani no ja też się chce przekonać, czy będę ruchany dalej w dupę. Jeśli będę to już nie zagłosuje w żadnych wyborach.

6

@Safrani piszesz tak, bo Tusk tak powiedział? XD skoro są tacy legalni to czemu przerzucają ich lasami?

0

@Jakchcesz nie twierdzę, że w 100% mówi prawdę :)

4

@Toretto ale to Kaczyński wysyła z niemieckiej granicy ? XD Tak mówią w TVN, a prawda jest taka, że Niemcy dorabiają papiery i podsyłają jakieś tałatajstwo. PIS nasprowadzał, to prawda, ale nie muzułmanów i większość z nich została w Polsce, a nie uciekała do 4 Rzeszy.

17

@Safrani a co mają te wypowiedzi odnośnie obecnej sytuacji?? Klasyczne odwracanie kota ogonem.

Natomiast Tusk miesiąc temu:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tusk-odpowiada-na-odsylanie-migrantow-przez-Niemcy-Bede-gotow-zamknac-granice-8945714.html

5

Korwin uprzejmie sygnalizuje


7

@July_6_BcN a to dopiero początek zalet XD

27

Trzeba odkupić, żeby im wysłać jeszcze raz. Wyjdzie taniej.


1

@draxidox Jarek sam ich przywiózł, nie słyszałeś?

0

@Uukasz_93 niektorzy tutaj pytają się czy są w ogóle dowody na nielegalną imigrację xd

0

@Kinginiesta ze wzoru hajty

1

@Kgorecki2500 przecież wiadomo, że to mieszkańcy będą musieli to sfinansować, potem płacz że czynsz w górę o 500 zl/ms, a reszta bloku bez remontu od lat 90

0

@RosjaninBut dobrze że nie idzie ślepo za nimi

0

@Encore tusk w swoim orędziu powiedział między wierszami że będzie realizował agende UE xd

0

Czyżby szury miały trochę racji odnośnie powodowania autyzmu przez szczepionki, które zawierają aluminium?
https://www.nature.com/articles/s41598-020-64734-6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?