1

Komentarz usunięty

1

@Kazragore jest zarejestrowany, nie możesz go ot tak wyrejestrować

3

@michal26 a ludzie w Polsce nie chcą takich reform jak Korwin... co ciekawe jak głód do dupy zagląda to już mało ważne są światopoglądy..

0

@tomek8756 7:40 średnio, trochę czasu na kawkę i pogaduchy, no i zazwyczaj do 16

0

4

@LOPEZ16 nie musiałeś się potem przebadać? :)

0

Materiał o partiach politycznych w Polsce


0

@tbas jedna z największych, bo działa się w stosunkowo krótkim czasie i żadna inna nie była tak brutalna.

1

@tbas mówię o narodzie, który dokonał jednej z największej i brutalnej zbrodni w tamtych czasach.

5

@tbas no właśnie Twój :D ja może się nie udzielam mocno, ale tak oczywiście ruskie mendy najgorsze, dodalbym jeszcze jeden naród, ale moderacja lubi tutaj usuwać niepochlebne opinie w ich stronę.

6

@Hosh widzę że masz problemy z czytaniem

5

@Hosh niepoważny jesteś w tak poważnym temacie...

19

@tbas pamiętają pamiętają. Ruskie wszy gorsze w mordach i gwałtach niż niemiec

8

@Hosh w czasach prób pisania historii na nowo ktoś musi o tych zbrodniach przypominać. Najlepiej osoba, która ma rozgłos

11

Bardzo dobry ruch


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@michal26 bazowy 67 lat, y- 2 lata, z- 1 rok, ale liczone dopiero od 3 dziecka w górę, z tego względu, że dwoje dzieci to jest na "zero" w systemie emerytalnym.

0

@Safrani jakiś nafurany groźny typ nie słuchający poleceń sam się pchał w dozowanie żelaza. Patologia

9

@Astad złodziejstwo, tu nie chodzi o bezpieczeństwo tylko o skok na kasę

0

@JanZagloba nie zmieniają swojej ceny bo wszyscy w podatkach się do tego dokładają xd

0

@vangoor zostanie na kolejną obietnicę, półgłówki się złapią

0

@RosjaninBut Tusk w pigułce

0

@kuczyniak niby bezkosztowy dojazd, ale tracisz standardowo godzinę dziennie z życia :D

1

@Borneo kto zezwolil na budowę? Miasto Warszawa, wadliwy argument

0

@Kazragore nie ma tak łatwo z volksdeutschem premierem :)

2

Komentarz usunięty

0

@Szklaner to się przygotuje pod wyjście po 21 latach a to była szopka do tej pory

2

@Szklaner no to chłop niedługo wychodzi po all inclusive

3

@Kaktusek chłop cały sezon grał średnio a i tak pewnie pojdzie za 100 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?