wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SeWo77 oo przeskok na dziadka w sb xd dobrze tam macie namieszane xd
0
@Dejvo taki jest plan :D
3
@draxidox do brukseli można, bo przecież to eurosojuz
0
@BillyButcher ooo jeszcze lepszy xd
1
@blakkudium wyjaśnienia Laporty: socjologiczne madridismo blokuje nam roboty budowlane i odbiory
1
@SeWo77 ale się zesraleś xd źle trafiłeś koleżko.
18
Jeszcze tylko rozpisać przetargi tak żeby polskie firmy się nie załapały i można być spełnionym.
1
@LOPEZ16 coś grubo poleciałeś z tymi warstwami społecznymi. Do 2015 roku nie było takich socjali i ludzie powoli się bogacili. Teraz? Mają socjal i drogie produkty. Tak tak wiem, że składa się na to dużo czynników, natomiast dodruk gotówki na 500+ był punktem przełamania, gdzie COVID oraz wojna spowodowały załamanie.
1
@Safrani dlatego wprowadzenie tego 500+, a potem 800+ to była największa głupota jaką można było zrobić. Dzietności to nie zwiększyło, a obciążenie fiskalne rośnie.
Co ja mogę poradzić ludziom, że zarabiają najniższą? Wszystkim się nie dogodzi.
1
@CLS63AMG tracisz częściowo wpływy z podatku PIT, a jednocześnie zyskujesz, bo nie musisz wydawać rocznie 60 mld na socjal w postaci 800+...
Zawsze można określić daną kwotę za jedno dziecko ile będzie przysługiwało ulgi. Niezależnie ile kto zarabia, kwota będzie ta sama.
11
@Safrani ja bym poszedł jeszcze dalej. Skasował ten program, a zamiast tego wywalił podatek dochodowy dla pracujących rodziców.
3
@RosjaninBut bardzo dobrze jedzie z postkomuchami, do samego spodu!
1
Co sie z tą reprezentacją stało xd 1 zgrupowanie i całkowicie inna drużyna
0
@draxidox najwyższa klasa polityczna ten sikorski
0
Komentarz usunięty
1
@RosjaninBut Tusk nie ma nic do powiedzenia w UE, to już zostało klepnięte, a on kłamie w żywe oczy.
0
@Cule1234 idą pogróżki w niepokorny PSL
3
https://www.wnp.pl/energia/ceny-ropy-mocno-sie-zalamia-analitycy-nie-maja-watpliwosci,980579.html
Baryłka ropy po 67$, przewidują dalsze spadki. Kurs dolara 3.65, a w Bantustanie paliwo dalej po 6 zł xd dramat.
Gdzie to paliwo po 5.19?
3
@Vegeta88 fachowcy silniczki odrzutowe mają swoje urojenia
1
@don'T.R.I.P.e Juan Urban
0
@Rastafarnianin zapytaj Komorowskiego
0
@gaucho104 w zakładce w lewym dolnym rogu pod nazwą biblioteka. Powinieneś mieć listę pliki lokalne
0
@gaucho104 dokładnie tak jak napisał @Jersi1 musisz wejść w spotify i pliki lokalne.
0
@Encore pojechał po pajacu
3
Jaką mają motywację deklarując takie rzeczy? Nie wiem choć się domyślam.
3
@ManiekSzwecja nikogo nie obchodzi damska piłka
5
@pt9 to teraz zamiast tracić 72 to stracimy 100
0
@Roobo zdecydowanie najgorzej Joan Garcia
0
Flick do końca września
1
@Rupert_Haubica przyzwyczajony w Espanyolu xd