0

@SeWo77 oo przeskok na dziadka w sb xd dobrze tam macie namieszane xd

0

@Dejvo taki jest plan :D

3

@draxidox do brukseli można, bo przecież to eurosojuz

0

@BillyButcher ooo jeszcze lepszy xd

1

@blakkudium wyjaśnienia Laporty: socjologiczne madridismo blokuje nam roboty budowlane i odbiory

1

@SeWo77 ale się zesraleś xd źle trafiłeś koleżko.

18



Jeszcze tylko rozpisać przetargi tak żeby polskie firmy się nie załapały i można być spełnionym.

1

@LOPEZ16 coś grubo poleciałeś z tymi warstwami społecznymi. Do 2015 roku nie było takich socjali i ludzie powoli się bogacili. Teraz? Mają socjal i drogie produkty. Tak tak wiem, że składa się na to dużo czynników, natomiast dodruk gotówki na 500+ był punktem przełamania, gdzie COVID oraz wojna spowodowały załamanie.

1

@Safrani dlatego wprowadzenie tego 500+, a potem 800+ to była największa głupota jaką można było zrobić. Dzietności to nie zwiększyło, a obciążenie fiskalne rośnie.
Co ja mogę poradzić ludziom, że zarabiają najniższą? Wszystkim się nie dogodzi.

1

@CLS63AMG tracisz częściowo wpływy z podatku PIT, a jednocześnie zyskujesz, bo nie musisz wydawać rocznie 60 mld na socjal w postaci 800+...

Zawsze można określić daną kwotę za jedno dziecko ile będzie przysługiwało ulgi. Niezależnie ile kto zarabia, kwota będzie ta sama.

11

@Safrani ja bym poszedł jeszcze dalej. Skasował ten program, a zamiast tego wywalił podatek dochodowy dla pracujących rodziców.

3

@RosjaninBut bardzo dobrze jedzie z postkomuchami, do samego spodu!

1

Co sie z tą reprezentacją stało xd 1 zgrupowanie i całkowicie inna drużyna

0

@draxidox najwyższa klasa polityczna ten sikorski

0

Komentarz usunięty

1

@RosjaninBut Tusk nie ma nic do powiedzenia w UE, to już zostało klepnięte, a on kłamie w żywe oczy.

0

@Cule1234 idą pogróżki w niepokorny PSL

3

https://www.wnp.pl/energia/ceny-ropy-mocno-sie-zalamia-analitycy-nie-maja-watpliwosci,980579.html

Baryłka ropy po 67$, przewidują dalsze spadki. Kurs dolara 3.65, a w Bantustanie paliwo dalej po 6 zł xd dramat.

Gdzie to paliwo po 5.19?

3

@Vegeta88 fachowcy silniczki odrzutowe mają swoje urojenia

1

@don'T.R.I.P.e Juan Urban

0

@Rastafarnianin zapytaj Komorowskiego

0

@gaucho104 w zakładce w lewym dolnym rogu pod nazwą biblioteka. Powinieneś mieć listę pliki lokalne

0

@gaucho104 dokładnie tak jak napisał @Jersi1 musisz wejść w spotify i pliki lokalne.

0

@Encore pojechał po pajacu

3

Jaką mają motywację deklarując takie rzeczy? Nie wiem choć się domyślam.


3

@ManiekSzwecja nikogo nie obchodzi damska piłka

5

@pt9 to teraz zamiast tracić 72 to stracimy 100

0

@Roobo zdecydowanie najgorzej Joan Garcia

0

Flick do końca września

1

@Rupert_Haubica przyzwyczajony w Espanyolu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?