4

@PatrychoO jak to kto, silniczki, dużo tutaj takich :)

1

@Kessie nawet przeprosić ale bez poniżania xd

2

Komentarz usunięty

4

@Roobo no co przyszedł prikaz od szkopów żeby kupować to musi się nagimnastykować, przecież Tusk nie będzie dobrze Polakom robić.

0

@Kgorecki2500 ciekawe jaki sabotaż już dla nas szykują

22

To za mało jednak te 3 mld co miał iść na onkologię, a poszły na TVP w likwidacji?

42

@Popitek12 2,5 mln? Myślę, że tak.

3

@Roobo i niech ktoś mi powie, że w tym landzie jest jakakolwiek sympatia do Polaków.

0

@tbas jak nie jest grzany temat ataku hybrydowego przez ruskich? Pod kamieniem śpisz? Po jednej i drugiej stronie jest dramat. Niedofinansowana straż ma ogromne problemy.

Represje na strażnikach za wykonywanie swojej pracy to tylko wierzchołek góry lodowej. A kto te represje stosuje? Miłościwie panujący rząd.

0

Komentarz usunięty

3

@Karol145 dzięki nim urosło PKB xD już widzę z kim mam do czynienia, kolejne multi jakiegoś silniczka.

3

@Karol145 ukraina sobie sama zasłużyła na taki wydźwięk. Za grosz wdzięczności to oni nie mają, jeszcze straszą jakimiś konsekwencjami w przypadku zakazu banderyzmu.

2

@draxidox taka specyfika silniczków i elit. Najważniejsze koryto, trzeba swój elektorat mobilizować.

1

@PatrychoO przykładowo jakieś przypadkowe pożary hal magazynowych i innych budynków?

0

Komentarz usunięty

6

@tbas przecież już podpisał parę ustaw, więc to nie tak że wetuje wszystko... Idiotyczne ustawy wypisane po 2 latach nierządu, które mu podrzucają, bardzo dobrze że wetuje

2

@Pablozeusz niestety realizator nie pokaże Olłowskiego

0

Ale fart xdddd notatnik offline pewnie

0

@kuz chyba dla prześcieradeł

2

Czemu to nie chce wpaść

0

Yamal na ławkę xd

1

Podoba się dla mnie Joan Garcia, widać tę dynamikę w nogach i ruchach

6

Olłowski smutny bo już gadał na początku 2 połowy że smutne pożegnanie starego 3 kompletu strojów. Jaki to jest dzban to ja nie mam pytań

0

Czemu z takimi autobusami tak rzadko strzelamy z daleka?

0

@MarO97 Olłowski

2

Ołłowski doszedł

1

Oho, wyczaruje karnego za ten łokieć xd

2

Jest i liniowy Araujo xd

7

Lewandowski strzela z zamkniętymi oczami o 3 w nocy po pobudce....

0

1 celny strzał, jedna bramka stracona, skąd to znamy? Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?