wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@PatrychoO jak to kto, silniczki, dużo tutaj takich :)
1
@Kessie nawet przeprosić ale bez poniżania xd
2
Komentarz usunięty
4
@Roobo no co przyszedł prikaz od szkopów żeby kupować to musi się nagimnastykować, przecież Tusk nie będzie dobrze Polakom robić.
0
@Kgorecki2500 ciekawe jaki sabotaż już dla nas szykują
22
To za mało jednak te 3 mld co miał iść na onkologię, a poszły na TVP w likwidacji?
42
@Popitek12 2,5 mln? Myślę, że tak.
3
@Roobo i niech ktoś mi powie, że w tym landzie jest jakakolwiek sympatia do Polaków.
0
@tbas jak nie jest grzany temat ataku hybrydowego przez ruskich? Pod kamieniem śpisz? Po jednej i drugiej stronie jest dramat. Niedofinansowana straż ma ogromne problemy.
Represje na strażnikach za wykonywanie swojej pracy to tylko wierzchołek góry lodowej. A kto te represje stosuje? Miłościwie panujący rząd.
0
Komentarz usunięty
3
@Karol145 dzięki nim urosło PKB xD już widzę z kim mam do czynienia, kolejne multi jakiegoś silniczka.
3
@Karol145 ukraina sobie sama zasłużyła na taki wydźwięk. Za grosz wdzięczności to oni nie mają, jeszcze straszą jakimiś konsekwencjami w przypadku zakazu banderyzmu.
2
@draxidox taka specyfika silniczków i elit. Najważniejsze koryto, trzeba swój elektorat mobilizować.
1
@PatrychoO przykładowo jakieś przypadkowe pożary hal magazynowych i innych budynków?
0
Komentarz usunięty
6
@tbas przecież już podpisał parę ustaw, więc to nie tak że wetuje wszystko... Idiotyczne ustawy wypisane po 2 latach nierządu, które mu podrzucają, bardzo dobrze że wetuje
2
@Pablozeusz niestety realizator nie pokaże Olłowskiego
0
Ale fart xdddd notatnik offline pewnie
0
@kuz chyba dla prześcieradeł
2
Czemu to nie chce wpaść
0
Yamal na ławkę xd
1
Podoba się dla mnie Joan Garcia, widać tę dynamikę w nogach i ruchach
6
Olłowski smutny bo już gadał na początku 2 połowy że smutne pożegnanie starego 3 kompletu strojów. Jaki to jest dzban to ja nie mam pytań
0
Czemu z takimi autobusami tak rzadko strzelamy z daleka?
0
@MarO97 Olłowski
2
Ołłowski doszedł
1
Oho, wyczaruje karnego za ten łokieć xd
2
Jest i liniowy Araujo xd
7
Lewandowski strzela z zamkniętymi oczami o 3 w nocy po pobudce....
0
1 celny strzał, jedna bramka stracona, skąd to znamy? Xd