wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu z takimi autobusami tak rzadko strzelamy z daleka?
0
@MarO97 Olłowski
2
Ołłowski doszedł
1
Oho, wyczaruje karnego za ten łokieć xd
2
Jest i liniowy Araujo xd
7
Lewandowski strzela z zamkniętymi oczami o 3 w nocy po pobudce....
0
1 celny strzał, jedna bramka stracona, skąd to znamy? Xd
1
Liniowy Araujo robi robote
0
No i tak walenie głową w mur do końca meczu
0
@alianta2 tam gdzie de jong
0
Flick do końca sierpnia
0
@July_6_BcN @Borneo zaraz ci wytłumaczy
1
@sokot i tak powiedzą że wina PiSu xd nie ma znaczenia kto u władzy, zawsze cebulaczek będzie dymany
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@arkon____ Mercedes w209, typowy coupe, wersja silnikowa jaką wolisz, od przedliftowych w benzynie 3,2 do dostania w tej cenie, po poliftowe w gnoju 2,7 diesel.
0
@draxidox sponsorować to są chętni xd antypolski rząd
0
@Kgorecki2500 Tusk na pewno
0
@MonteChristo ciekawe czyje to multi
0
@Kitek1640 rabadon jest bezużyteczny jak masz tylko 1 item pod ap, znerfili Irelie pod ap żeby nie było takich kwiatków
0
@Adran360 EU to ma tyle do powiedzenia co im USA powie
5
@clyde Polski to tylko z nazwy, nie od dziś widać że na pewno polskich interesów to oni nie realizują
4
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 może to ten antychryst z przepowiedni xd
1
@Karzel @Borneo już dawno to mówił, pewnie to on pisze przemówienia Tuskowi.
1
@Borneo nie kompromituj się
0
@Nightraider dobry chłopak jest, ale czytanie gry, podejmowanie decyzji stoi na wyzszym poziomie niż u Urusa
8
@BorzyKrzys widać że Tusk nie ogarnia tego burdelu, wychodzą szeregowi eliciarze i jeszcze są dumni z tego że wyciągnęli kasę z KPO
0
@Nightraider Christensen jak najbardziej ma umiejętności żeby przejąć po nim rolę. Jeszcze dodatkowo jest szybszy
1
@Eklerek kwalifikuje się na dofinansowanie 500 k
1
@michal26 jawny skok na kase