wyrek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Szklaner no to chłop niedługo wychodzi po all inclusive
3
@Kaktusek chłop cały sezon grał średnio a i tak pewnie pojdzie za 100 mln
0
@RoberDzik raczej łatwe 3:0 w pierwszej połowie xd
2
@Hasszz benzyna po 5 ziko to jest dla kierowców szoferów rządowych a nie dla polaka robaka
0
https://www.money.pl/gospodarka/potezne-zloze-na-baltyku-nikt-do-tej-pory-nie-raportowal-takich-ilosci-7180643547138784a.html
I co teraz ekoterroryści w ruch? Jakieś parki krajobrazowe w tym miejscu by się przydały.
0
Otwór posmarowany wazeliną?
2
@lithotripter no tak, a w tych 100 konkretach zawierały się postulaty koalicyjnych partii, i co zrobili? Nic xd
9
@vangoor likwidacja za te 3 mld co miały iść na onkologię
0
Robi się bardzo niebezpiecznie, tałatajstwo z Kolumbii z wrodzonym sposobem rozwiązywania problemów za pomocą noża
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/atak-no%C5%BCownika-w-radomiu-policja-potwierdza-zatrzymano-46-letniego-kolumbijczyka/ar-AA1IWtW4
2
@kubix05 mmm taka nad polskim morzem pływająca w rocznej fryturze za 200 zł. Zjadłoby się
1
Ciekawy film nt. Rashforda
7
Szklany ten Diarra
0
@draxidox polskie somdy, prokuratura oraz rząd w pigułce.
0
@esem91 chyba robi grunt pod Nawrockiego, żeby za dużego szoku nie było xd
0
To co teraz KMŚ wg madrycioków lipny turniej?
1
Dobry kabaret xd
1
@comtedurgell z myśleniem u niego ciężko
0
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 ta poślica od marszałka promocyjnego jest niesamowicie arogancka i głupia. Siedzi w jakimś ministerstwie ds. spraw maloważnych i się wymądrza
0
@RosjaninBut dzień jak co dzień w kalifacie
8
@esem91 aha czyli za każdym razem jak jest wzrost ceny baryłki to nagle im się zapas paliwa kończy i kupują drożej xd wtedy w 1-2 dni rośnie cena
2
@misterio ano stąd że baryłka ropy jest nisko już bardzo długo, chwilowe zamieszanie z Iranem spowodowalo skok ceny baryłki na tydzień (wszyscy mówią że ceny na stacjach są z ropy sprzed 3 tygodni) o 10-15$. Natomiast nie przeszkodziło to podniesienie cen paliw o 30 gr w kilka dni.
W Polsce cena paliwa nie zależy wprost od cen baryłki w krotkim terminie. W zasadzie to nie wiem jaka jest zależność, chyba ustalane arbitralnie
3
@clyde bo to jest państwo z kartonu
0
Żaden pilkarz nie będzie chciał odejść od maszyny Flicka. Bajki z mchu i paproci
7
@KrychaFCB to jest typowa poślica.
17
@LOPEZ16 jakich molestowań? To jest ubogacanie kulturowe.
0
@GTBTP walka o życie polityczne, zrozumiał że jest przystawką dla Tuska i jedyne co mu zostało to jako tako zachować twarz
0
@Walpiano karetka z kaftanem już jedzie
0
@Karol145 laysy i pepsi to nie są kochani nasi przedsiębiorcy tylko zagraniczne korporacje. Jak nie potrafisz odróżnić drobnych od gigantów którzy sobie poradzą w każdych warunkach to bieda
2
@Karol145 ceny podstawowych produktów idą w górę właśnie przez zarzynanie przedsiębiorców i rosnące koszty produkcji z powodu polityki klimatycznej, a nie to że jest cieplej..