0

Nie dysponuję tak dużym budżetem, żeby ryzykować 500 zł, wiadomo, różnie bywa z naszą reprezentacją ;).

0

Do tej pory grałem 4 razy, za każdym razem raczej obstawiałem pewniaki. Raz przegrałem hokeja (USA - Białoruś) , postawiłem 1, skończyło się 2-5. Drugi raz Napoli-Dnipropietrovsk, obstawiłem Napoli. W trzecim przegrałem nie pamiętam na czym, ale coś w piłce, a czwarty dziś, obstawiłem na Bayern, bo kurs był ciekawy, 1.53, mecz u siebie, a wyszła lipa.

0

Ja nie gram internetowo, normalnie w punkcie obstawiam. Obstawiam tak do 10 zł kupony.

0

W sensie, że +/- 2.5/3.5 itp. ? Ile spotkań w jednym meczu obstawiasz ?

0

Ale te 3 spotkania takie typu - Real-Granada, Barca-Celta, Chelsea-WBA czy raczej jak już daję mniejszą ilość spotkań to podejmować większe ryzyko ?

0

Wtedy będę na plusie, ale 5 zł. Ogólnie staram się grać dość pewne mecze, rzadko kurs w jednym meczu mam ponad 2.00.

0

Też czytam wszystkie informacje, ostatnio nad kuponem siedziałem jakoś 2-3h, obstawiłem 11 spotkań, kurs 17.79. Zdaje mi się, że Barca, Real (nie w tej kolejce, Valencia to trudny rywal), Bayern, Juve czy Arsenal to mocne kluby i raczej wygrywają swoje spotkania, a jednak kupony w ogóle mi nie wchodzą. Ktoś ma jeszcze jakieś rady? ;)

2

Gracie czasami u buka? Co obstawiacie, czego unikacie? Macie jakieś sposoby, metody, których używacie żeby zwiększyć szanse na wygraną? Ja niedawno zacząłem, ale póki co nie bardzo mi wychodzi, nie wiem czy coś źle robię, czy jak.

1

Boli? Bardzo boli?

1

Ronaldo burak, powinien piłkę przepuścić.. Widać, że z Realu.. Ramos na spalonym ? Są analizy, poczytaj i dopiero sie wypowiadaj. Śmieszny jesteś, znawco.

0

Barca mistrzem ?! XD

0

A Messi? Zapomniałeś o Messim :).

0

Co Cię te $$$ obchodzą ? Idź zarób to też będziesz miał.

0

2 za jednego.. Obawiam się , że to nie przejdzie, ale..

0

No, z obroną Malagi mieli problem. ale co to dla nich Manchester City..

0

Ciekawe co z Barca która na CN z Malaga przegrywa :/

0

Mysle, ze katalonskie szmatławce napiszą w swoim stylu
"Rywale postawili Ronaldo łatwe warunki"
"Zwycięstwo Ronaldo przy pomocy sędziów"
"Wymęczone zwycięstwo Ronaldo"
Lub po prostu uznają, że ZP to nic waznego i na głownej umieszczą kolor garniaka Leo.

1

Ojjjj co do tej laski to nie wiem..

2

Chyba Xavi, Iniesta i Alves.

3

0

Boli dupa , ze jest 0:1.. Ops.. Smieszy mnie po prostu Wasze podejście ^^ smiać się mozna jak sie wygra swój mecz, a nie jak druzyna przeciwna przegrywa ;). Oglądaj , oglądaj.

0

Swietna akcja RS i Alba swietnie znalazł się w polu karnym i dokończył dzieła.

0

Dziś umiera, dzisiaj kona...
Odzywać się hejterzy Realu ^^

2

Czeka Was mecz z Sociedad i Atleti, powodzenia i uśmiechu po meczach. Też poboli, poboli i przestanie.

0

Mam wrazenie ze ktos tu nie wyczuł ironii i nawiązania do speca ws. murawy - Xavi'ego

1

To troche tak jak nas gówno obchodzi co mówisz Ty. Atletico strzeliło po babolu Ikera, przez cały mecz nie mieli więcej okazji. Gdyby w Realu grał Xabi też inaczej by to mogło wyglądać, czyż nie? Aż tak dupa boli o to? Przecież to było 7 m-cy temu..

0

Carvajal, Jese Rodriguez, Juan Mata, Soldado, Negredo... Znasz?

0

"Brutal", "zwierzę".

0

Ale w przeciwieństwie do kogoś strzela.
Ten co zdobywa bramki max z 11 metrow ma juz w La Liga 25 goli, a Messi, Suarez i Neymar łącznie 24, oj.

8

Bolało? Miało boleć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?