xBlacky
Dołączył/a: listopad 2013
MMz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A Wy, że trawa była za długa. ;]
4
Wina Ronaldo. Powinni mu unieważnić wszystko bo jest pazerny!
0
Właśnie to wyróżnia CR7, Leo itp. od szaraków.
3
Myśle, że lepiej mieć 12 bramek jak CR niż 6 czy 7 jak Messi. Ostry ból dupy u wszystkich widze.
0
Messi nie strzela bo chce dać strzelać Neymarowi. Wpieraj sobie, wpieraj ;).
1
Nie jest przereklamowany.. ale na pewno nierówny.
1
James przeplacony ? Kupując zawodnika nie patrzy się tylko na jego umiejętności, ale także na wiek, potencjał, medialnosc. James jest największą gwiazdą w Kolumbii, jest młody i na pewno bardzo się rozwinie. Jest raczej słabszy niż Di Maria, ale przez mundial bardziej znany :). i przede wszystkim 3 lata młodszy
0
Co to jest szlaper?
0
na prawdę Twoim zdaniem BBC wygląda śmiesznie? BBC w formie i Suarez , Neymar, Messi to dwie trójki najlepsze w Europie, ale nie pisz bzdur, bo Messi = Ronaldo, Neymar = Benzema a Suarez Neymar = Bale i taka jest prawda. nie pisz glupot ..
1
Oj jak baba to chyba nie ^^ Nieźle przywalił :D
2
nie chce się wypowiadać o zachowaniu Cr, ale pisanie że Real to pupile fify jest nie na miejscu. w końcu Blatter Złotym Chłopcem nazwal Messiego. Busquets nadepnął na Pepe - nic .. HIPOKRYZJA
0
Bo Real jak i Barca mają głupich kibiców, 10 letnich, którzy wypisują bzdury, np nazywając Garetha drewnem za 100 mln, Cr placzkiem, a obaj wiemy że to wspaniali piłkarze, a większość kibiców Barcy nawet jak sue z tym nie zgadza to nie odpisze takiemu głąbowi. Po to mam konto by niektórym trochę wyjaśniać ;)
0
Z choinki się urwales? Nikt nie mówi , że jest dobrze, ale jak Ramos dostaje kartkę to Carlo Ancelotti nie skacze jak idiota i nie dostaje furii, w przeciwieństwie do Simeone ..
0
Znam też NeymarDosSantosJunior czy jakoś tak..
0
na pewno się nie zepsują . ba.. stają się coraz mocniejsi
9
Atletico gra brzydka piłkę, ale skuteczna.
0
ja się staram nie prowokować. Wiem, że zarówno Real jak i Barca mają prawdziwych kibicow z którymi można podyskutować nie schodząc poniżej pewnego poziomu :)
0
swoją drogą, La Liga staje się coraz silniejsza. :)
0
0
to miała być odpowiedź na komentarz jednego z użytkowników. niestety nie wyszło
0
po to, że lubie podyskutować. Niektórzy z kibiców Barcy również piszą bzdury i chce ich naprowadzic :)
0
La Liga, Liga Mistrzów, Puchar Króla, Superpuchar Hiszpanii, Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwa Świata
1
nic nie zrobisz, ale tak "po cichu" robi każdy. Jeśli zawodnik ma 4 kartki, a zbliża się mecz z trudnym rywalem to "trzeba" się wyzerowac . .
0
Real jak zwykle robi transfery, ale nie tam gdzie trzeba. James to świetny zawodnik, ale za te pieniądze Real mógł sprowadzić konkurenta dla Benzemy za te 30 mln , kupić lewego obrońcę i sprzedać Marcelo. Chociaż James gra świetnie.
0
Nie chce się wypowiadać o Mou, bo będzie to nieobiektywne, ale po części na pewno się zgadzam ;).
0
Dokładnie tak jest, o to chodzi..
0
Simeone to dobry trener, ale nie lubie u niego tej hipokryzji. Jego piłkarze są chyba najbardziej agresywni z całej ligi, i nie przeszkadza mu to, natomiast jak inny piłkarz sfauluje, to zaraz krzyki, stęki, że nie ma kartki..
0
Dokładnie to samo jest na stronie Realu po meczach Barcy, niektórzy po prostu są idiotami. Zamiast podyskutować na swojej stronie to wylewają żale na stronie rywala. Non sens.
9
Nie czaję kibiców Realu niektórych.. Można przegrać , popłakać, ale na swojej stronie. Wstyd mi za takich, bo ja też za Realem jestem, ale żalów nie wylewam na fcbarca.com..
0
Ruda tańczy jak szalona..