xBlacky
Dołączył/a: listopad 2013
MMz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Real wygrał zasłużenie, nie ma co się spinać. Atleti przegrało na własne życzenie, bo niepotrzebnie się bronili, powinni pograć trochę piłką.
0
Pewnie dlatego, że to wszystko sprawka Realu, oni to wyknuli, powinni teraz dać 10 lat kary dla Realu i zabrać im z klubu Ronaldo, Bale'a, Ramosa i dać nam, w ramach rekompensaty.
0
0
0
Mało, i mało nam też stawania na twardą głowę Pepe. Busqets to brutal i prawdziwe zwierze. Grać nie potrafi, tylko fauluje i symuluje, a potem "ja go tylko dotknąłem". Szczyt chamstwa.
0
0
I miał rację Ronaldo. Ułomniano Majenko jeszcze niech na finał PK przyjdzie to będą jaja.
0
W Realu nic nie znajdą, bo płacą taki hajs, że tam wszystko jest legalne.
0
A kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać.
0
Święta racja. Powinni zakazać transferów Realowi i Bayernowi, za to, że Barca robi je nielegalnie.. Ta FIFA jest jakaś głupia..
0
No, u nas na szczęścię nurek gra słabo z ogórami, ale dobrze z "lepszymi"
0
Barca już się skończyła, za te wszystkie przekręty na rynku :)
0
Źle przeczytałeś, kolego.
0
A co mają Bayern ukarać za to, że Barca Halilovicia kupiła ?
0
http://sport.tvp.pl/14636443/fifa-ukarala-barcelone-zakazem-transferowym
0
Neymar byłby jeszcze lepszym nurkiem lub aktorem niż piłkarzem.
0
To, że u nas połowa symuluje to nic nowego. Messi, Iniesta, Xavi - Ci są moim zdaniem "czyści". Ale Alba, Mascherano, Busqets i Neymar to brutale/symulanci.
0
Odważnie :)
0
Szkoda, że Jese nie zagra, chciałem zobaczyć jak gra chłopak, bo sporo się o nim mówi, a widziałem go może ze 2 razy w meczach..
0
Ale Klose!?
0
No fakt, na miejscu Madridistas bym się zakopał pod ziemię.
0
Ronaldo też nie grał wszystkiego;p. Trochę obiektywizmu, ludzie :).
0
Cr7 nurek.
0
Jak tak będzie dalej to tego 2-1 możemy nie utrzymać, bo Almeria też coś grać potrafi, trochę szczęścia i może być nieciekawie.
0
Zaraz jakąś kontrę zrobią, Marszczerano się poślizgnie i będzie wpadka. Lepiej szybko strzelić na 3:1 i mieć spokój.
0
Emocje jak na zbieraniu grzybów.
0
Haha! Racja :D
0
Co Ty bierzesz :D? 46 goli zza pola karnego ? Nie wierzę :D.
0
Zarząd Barcy "Nie popełniliśmy przestępstwa podatkowego, ale wpłacimy 15 mln fiskusowi, bo jesteśmy bogaci w ch...."
0
Na pewno każdy ma taką nadzieję, ale póki co to nie ma co się rozpędzać. Liga chorwacka to nie liga hiszpańska, zobaczymy jak sobie poradzi w Barcy B, a za 1-2 sezony może zacznie wchodzić do 1-wszej drużyny. Pozostaje tylko życzyć mu powodzenia.