3

Real wygrał zasłużenie, nie ma co się spinać. Atleti przegrało na własne życzenie, bo niepotrzebnie się bronili, powinni pograć trochę piłką.

0

Pewnie dlatego, że to wszystko sprawka Realu, oni to wyknuli, powinni teraz dać 10 lat kary dla Realu i zabrać im z klubu Ronaldo, Bale'a, Ramosa i dać nam, w ramach rekompensaty.

0

0

0

Mało, i mało nam też stawania na twardą głowę Pepe. Busqets to brutal i prawdziwe zwierze. Grać nie potrafi, tylko fauluje i symuluje, a potem "ja go tylko dotknąłem". Szczyt chamstwa.

0

0

I miał rację Ronaldo. Ułomniano Majenko jeszcze niech na finał PK przyjdzie to będą jaja.

0

W Realu nic nie znajdą, bo płacą taki hajs, że tam wszystko jest legalne.

0

A kierowca autobusu wstał i zaczął klaskać.

0

Święta racja. Powinni zakazać transferów Realowi i Bayernowi, za to, że Barca robi je nielegalnie.. Ta FIFA jest jakaś głupia..

0

No, u nas na szczęścię nurek gra słabo z ogórami, ale dobrze z "lepszymi"

0

Barca już się skończyła, za te wszystkie przekręty na rynku :)

0

Źle przeczytałeś, kolego.

0

A co mają Bayern ukarać za to, że Barca Halilovicia kupiła ?

0

Neymar byłby jeszcze lepszym nurkiem lub aktorem niż piłkarzem.

0

To, że u nas połowa symuluje to nic nowego. Messi, Iniesta, Xavi - Ci są moim zdaniem "czyści". Ale Alba, Mascherano, Busqets i Neymar to brutale/symulanci.

0

Odważnie :)

0

Szkoda, że Jese nie zagra, chciałem zobaczyć jak gra chłopak, bo sporo się o nim mówi, a widziałem go może ze 2 razy w meczach..

0

Ale Klose!?

0

No fakt, na miejscu Madridistas bym się zakopał pod ziemię.

0

Ronaldo też nie grał wszystkiego;p. Trochę obiektywizmu, ludzie :).

0

Cr7 nurek.

0

Jak tak będzie dalej to tego 2-1 możemy nie utrzymać, bo Almeria też coś grać potrafi, trochę szczęścia i może być nieciekawie.

0

Zaraz jakąś kontrę zrobią, Marszczerano się poślizgnie i będzie wpadka. Lepiej szybko strzelić na 3:1 i mieć spokój.

0

Emocje jak na zbieraniu grzybów.

0

Haha! Racja :D

0

Co Ty bierzesz :D? 46 goli zza pola karnego ? Nie wierzę :D.

0

Zarząd Barcy "Nie popełniliśmy przestępstwa podatkowego, ale wpłacimy 15 mln fiskusowi, bo jesteśmy bogaci w ch...."

0

Na pewno każdy ma taką nadzieję, ale póki co to nie ma co się rozpędzać. Liga chorwacka to nie liga hiszpańska, zobaczymy jak sobie poradzi w Barcy B, a za 1-2 sezony może zacznie wchodzić do 1-wszej drużyny. Pozostaje tylko życzyć mu powodzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?