0

Nie przesadzaj kejdzi, Real "troszeczkę" dziś skorzystał na arbitrach, ale prawda jest taka, że Vidal swój mecz powinien skończyć już w 48, a nie w 84 minucie.

0

Co do Realu, to owszem, są w formie, tyle sytuacji ile mieli z Bayernem w dwumeczu to naprawdę pokazuje, że są w gazie.
Co Neuer w bramce wyczynia to jest kosmos!

1

To trochę pechowiec a'la Morata xD

0

Niby wpuszcza, ale taki Isco dostał szansę po świetnym występie w La Liga i z Bayernem zagrał co najwyżej przeciętnie. Z drugiej strony Asensio świetna zmiana, może być z niego naprawdę świetny grajek.

1

Rozumiem, że chodzi o to, że Lewy na spalonym był? No i Sky Germany ma rację, gdyby tam Lewy nie stał, to do samobója raczej by nie doszło, więc jak najbardziej sędzia powinien spalonego odgwizdać (chociaż nie powiem, to nie była łatwa do zobaczenia sytuacja)

0

Widocznie kibice są głupi, bo jak widać nawet mimo, że zdaniem niektórych formy nie miał przez cały sezon, i tak jest najlepszym strzelcem Realu i ciągle ma szanse zdobyć koronę króla strzelców w LM jak i LL. Jeśli Real zdobędzie dublet, na 99% ZP zgarnie ktoś z Realu, a nie widzę bardziej odpowiedniego kandydata niż Ronaldo. Chłop jak zwykle ładuje bramę za bramą, co więcej, w tym sezonie jest naprawdę KLUCZOWY, zdobył wiele punktów Realowi w La Liga, sam strzelił 5 bramek Bayernowi, więc jeśli tak się stanie to będzie to jedna z najmniej dyskusyjnych ZP w ostatnich latach.

1

Z tym Bale'm to pojechałaś :D

4

Po co Ty tu białych wrzucasz.. Koleś pyta o Suareza a Ty wyjezdzasz z Realem. Kompleks..

0

No. Jak już przeszli Alaves u siebie to te ostatnie 10 meczów to będzie spacerek ;/

1

To działa w obie strony. kibice Barcelony dokładnie to samo, gdy Real strzeli ze spalonego to UEFADRID!! FIFAREAL !! Perez posmarował.. A gdy Barcelona - "sędziowie w La Liga mylą się w każdą stronę". :)

1

Marca raczej rzadko robi artykuły o błędach sędziowskich, to raczej specjalność Sportu i Mundo :P

0

Trafiłeś w sedno! xD

9

Śmiejecie się z Marci i ASa, z kibiców Realu, a to samo jest u nas i w naszej prasie. Również po każdym meczu wygranym przez Real większość wszystko zwala na sędziego, a Mundo Deportivo i Sport czepiają się nieodgwizdanego faulu w środku pola, byle tylko utrzeć nos Realowi.

0

Ja uważam inaczej, ale ile osób tyle opinii, myślę, że obie ręce były prawidłowo odgwizdane.

0

Co jak co, ale pokazał, dlaczego jest uznawany za wielkiego piłkarza. Może w meczu nie zachwycił, 2-ga połowa to same symulacje i próba szukania faulu, ale 2 bramki na wagę remisu zdobył.

0

Mylisz się, zdecydowanie.

0

Nie, bo przed nami El Clasico

0

Była zdecydowanie, bardziej klarowna niż ta Ramosa, chociaż myślę, że oba karne prawidłowe. O ile główny sędzia ma za sobą nie najgorszy mecz jak na La Lige, to liniowy chyba okularów zapomnial :D

0

Nie szukaj sensacji na siłę, idź spać lepiej, dobrej nocy :)

1

Pomijam fakt, że pewnie byłeś pierwszym, który twierdził, że "spalony przy bramce Villarealu był tak mały, że sędzia nie mógł go widzieć". A ten przy Isco był minimalny.

1

Ale czy uważasz Giggsa za piłkarza z topu? Był dobry, długo trzymał formę, ale jednak pewnego poziomu nigdy nie przeskoczył. Przede wszystkim znany jest raczej z tego, że całą karierę spędził w jednym klubie. Bale jest piłkarzem z topu, ścisła czołówka.

1

Przesadziłeś, nie jest wcale słaby dziś, miał parę przebłysków. Może nie jest najjaśniejszą postacią w Realu, ale nie mieszaj od razu go z błotem na siłę.

0

Gomes tylko 5 ? Przecież dzięki niemu wygraliśmy mecz! :D

1

Messi będzie mu pod nogami przechodził, nie musi nawet omijać :D

0

Neymar i Messi na szczycie. Krystiano nawet nie najgorzej, ostatnimi meczami podciągnął sobie statystyke, ciekawe jak to wyglądało powiedzmy miesiąc temu.

2

W moich czasach lepszy był Maradone!!!!!!!1!11!oneone

0

Tak było własnie w przypadku Wasyla, wydaje mi się że on nie dostał własnie medalu bo nie zagrał 5 spotkań w Lester, na 99%

0

Nie sądzę by Enrique został, zapewne po sezonie odejdzie i będzie trzeba szukać kogoś innego

0

Ale słuchaj koleś. Czy napisałem nieprawdę ? W którymkolwiek zdaniu. Czy gdyby Real zdobył gola z 0.5 cm spalonego to nie krzyczałbyś, że sędzia drukuje pod nich mecze ? A gdyby to Barcelona zdobyła gola z karnego po ręce takiej jak Bruno, to uważałbyś, że wszystko jest okej (i tu miałbyś rację, bo ta ręka zdecydowanie nadawała się do podyktowania 11). Więc obiektywizmu trochę i jak chcesz kontynuować dyskusje to napisz mi jakiś argument na swoją korzyść, bo ja swoje zdanie uargumentowałem i nie atakuje Ciebie.

1

haha nie mogę ze śmiechu jak czytam te brednie mundo :D ogólnie to Real pewnie bez sędziów jutro Real grałby z Las Palmas o to by zachować cień szansy na utrzymanie w La Lidze XD ta gazeta zawsze poprawi humor :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?