25

Ale na pustą, cienias.. Jak Messi z PSG ;]]] hipokryci

0

polecam :)

7

Ja rozumiem wasz bol o to, ze Real za godzine pobije rekord zwycięstw pod rząd, ale bez przesady...

0

W la liga zerknij.
Ps. Penaldo ma trraz tyle samo goli w LM z karnych co Leo .

0

To Chińczycy by wygrywali bo ich najwięcej

3

To pokazuje jakim kibicem jestes..

0

Bo Real z autobusami sobie potrafi radzić, przeciwnicy wiedzą, że Barca ma z tym problem.

2

Co hipokryzja ma do tego XD?!

0

Staram się być obiektywny, ale lubię drwić z niektórych pseudo kibiców Barcy ;p. Ale co do tematu, to chyba nie zaprzeczysz temu co napisałem :)? Bo to są czyste fakty, nic nie wymyśliłem. ;)
Tak samo hipokrytami są kibice Barcy, którzy uważają, że teraz powinien wygrać Neuer, rok temu Ribery. Jak wygrał Messi w 2010 to wszystko było ok. Teraz też Ty jesteś hipokrytą, bo wypominasz błąd, który Wy- kibice Barcy również popełniacie ;). Pozdro

2

Ale ok 10 spotkań więcej grał Messi, poza tym do 21.11 powinniśmy liczyc, bo chyba wtedy zakończyło się głosowanie. Więc mamy 46 bramek Messiego i 21 asyst (nie wiem czy jakąś zdobył w ostatnich 2 meczach). Do tego 52 bramki Ronaldo i 16 asyst. To daje nam 68 - 67 na korzyść Portugalczyka. Wciąż zostaje 9 czy 10 spotkań rozegranych przez Leo więcej. Dzięki!

0

61 spotkań Leo, 52 CR7. Poza tym glosowanie zakonczylo sie 21.11, więc -6 goli Messiego i -2 Ronaldo. Dziękuję.

0

Bo Real zawsze wygrywa ?

0

Mówicie o mundialu.. to ja przytoczę ciekawe statystyki. Liga Mistrzów - finały - po 2 bramki CR7 i Messi. Półfinały - 8 goli Ronaldo przy 2 Messiego . Obaj świetnie grają, tylko każdy z nich ma swój styl i tyle. Pozdro dla obiektywnych :)!

0

No przecież mówie, Messi wygra na bank, bo jest najlepszy i tyle! 2-3 lata temu grał bardzo dobrze, teraz nie gra źle, ale sezon zakończył bez trofeów indywidualnych i drużynowych, nie ma tak spektakularnej liczby bramek, więc jest gorzej niż zwykle, w przeciwieństwie do Ronaldo, który zaliczył wspaniały sezon poprzedni, a jeszcze lepiej rozpoczął ten. Z całym szacunkiem, ale patrz na to wszystko obiektywnie. Pozdrawiam ;).

0

Jeden i drugi symuluje, ale w tej chwili symulowanie to część futbolu - niestety.

0

Jaki Neuer. Messi dostanie na bank. Świetny mecz w finale Ligi Mistrzów, doprowadzenie Barcy do mistrzostwa kraju oraz za bycie królem strzelców Mundialu, LM, La Liga i czego tam się jeszcze da. Śmiech na sali.. :D

2

Akurat Ramos jest tu zasłużenie.. Ale faktycznie - Iniesta, Benzema, Schweinsteiger.. dodałbym jeszcze Pogbę - jest dobry, ale na pewno nie jest jednym z najlepszych piłkarzy, a fakt, że jest młody nie powinien tutaj mieć znaczenia. Nie wiem też czy na pewno zasłużył na miejsce tutaj Mascherano. Dobry mundial, ale poprzedni sezon nie był w jego wykonaniu spektakularny. Brakuje natomiast Modricia, Suareza, Lewandowskiego.

0

A Ty masc kolego

6

Bramkarz i obronca - ok. Ale kto byl lepszy od Modricia? Koke :D? Wez.. :d

0

To ja Ci wprost odpowiem - nie.

0

Poza tym, pisząc swoją opinię musisz być gotów na to, że ktoś może się z nią nie zgadzać i musisz liczyć się z krytyką.
Swoją drogą, gdzie ja Ci ubliżam? Bo przeczytałem sobie jeszcze raz moje wypowiedzi, powoli, i nic złego nie zauważyłem.

0

Uważam, że nie masz racji i tyle. Urugwajczyk zagrał co najwyżej przeciętnie, biorąc pod uwagę to, że miał długą przerwę. Jeśli zagrałby taki mecz w środku sezonu, powiedziałbym, że był po prostu słaby. Tyle!

0

W trakcie meczu przy każdej kartce "kibice" obrzucali sędziego epitetami, 50 komentarzy w minutę jaki to sędzia niedobry itd. Cofnij tylko o jakieś 150 stron :).

0

A kiedy miał dawać te kartki ? Nie było tak na prawdę za co. Chyba, że dla Carvajala w pierwszej połowie za faul na Neymarze. Innej sytuacji sobie nie przypominam.

0

Chyba naprawdę oglądałeś powtórkę meczu Liverpoolu Kolego. Myślę, że dyskusja z Tobą nie doprowadzi do niczego, dalej bądź zaślepiony. Pozdrawiam.

9

Śmiać mi się chce jak czytam komentarze typu "Sędzia już wiadomo za kim", "Florek sypnął groszem sędziemu" itd. Kartka dla Messiego raczej bezdyskusyjna, a nawet powinien dostać ją za wcześniejszy faul - na Modriciu. Dla Pique chyba nie muszę pisać, bo to raczej oczywiste. Dla Iniesty też żółta jak najbardziej zasłużona. Jedyne wątpliwości można mieć co do kartki dla Neymara, aczkolwiek Brazylijczyk wyraźnie wystawił łokieć, by uderzyć Carvajala, więc jak najbardziej arbiter mógł pokazać żółtko. Karny też raczej bezdyskusyjny. Chyba, że o coś jeszcze pretensje macie...? Po co szukać dziury w całym ?

0

Chyba naprawdę piksele mi się zwarły, ktoś inny widocznie pisał o Ronaldo, może na zły komentarz odpowiedziałem, bo pisałem z telefonu, aczkolwiek pisanie, że Suarez zagrał dobrze nie jest prawdą i tyle w temacie :). Zagrał tak jak Benzema w początkowej fazie sezonu. Może powalczył, porozgrywał, ale bramek nie strzelał, ba - nawet nie był blisko strzelenia,.

0

Takie coś nie powinno nazywać się asystą. Ta piłka do Messiego - owszem. Ale nic więcej. 5/10, nie więcej. Natomiast nie rozumiem czemu uważasz, że Ronaldo zagrał słabo. Może od takich piłkarzy wymaga się więcej, ale w każdym meczu hat tricka nie będzie strzelał, tymbardziej z Barceloną.

0

Suarez udany występ.. Chyba powtorke jakiegos spotkania Liverpoolu oglądałeś.

0

A nie przypominasz sobie okazji Realu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?