xBlacky
Dołączył/a: listopad 2013
MMz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No tak, a w El Clasico nie pamiętasz błędów na naszą korzyść? Tak naprawdę dzięki nim zawdzięczamy tam remis 1-1. Bo bramka Suareza była po spalonym, a na początku meczu powinien być karny dla Realu. Zresztą wczorajszy mecz Villarealu z Królewskimi to też pomoc sędziego zdecydowanie bardziej na korzyść Żółtej Łodzi Podwodnej.
2
Ale co ma do tego mecz Realu wczorajszy, w którym JEDYNĄ pokrzywdzoną drużyną mogliby czuć się oni, a nie Villareal. Tylko, że zamiast zajmować się pracą sędziów zajmują się grą. Zresztą zauważ, że czasami też zyskujemy, chociażby w ostatnim Klasyku, na początku meczu po faulu na Vazquezie Real karnego nie dostał, a powinien. Tak samo bramka Suareza, która padła po jakimś tam niewielkim spalonym. Wtedy też byliśmy okradzeni? nie
3
Ooo, kolejny wpis tego płaczka :) ale zawsze można się pośmiać. Niech się zajmie treningiem i naszą grą, bo też ostatnio nie zachwycamy. Real wczoraj zdobył bramkę po owszem, kontrowersyjnym karnym, którego można było podyktować lub nie, ale nie było to na pewno drukowanie. Natomiast Villareal zdobył 2 NIEPRAWIDŁOWE lub właśnie kontrowersyjne - kilka cm spalonego powinno się podyktować, ale jeśli sędzia nie jest przekonany, że spalony był to powinien grę puścić. Swoją drogą, ciekawe co by większość z Was pisała, gdyby ten kilkucentymetrowy spalony był w sytuacji bramki Królewskich, wtedy na pewno liniowy byłby nazywany ślepcem. Real, w przeciwieństwie do nas, walczył wczoraj do samego końca, Zidane, mimo wielu dziwnych decyzji, wprowadził Isco, który tę grę zmienił i ostatnie 30 minut Królewscy non stop napierali na Villareal i może szczęśliwie, może nie, wyszarpali te arcyważne 3 punkty.
Obiektywizmu trochę, sędziowie w La Liga są kiepscy, raz nam zabierają, raz nam dają, tak samo Realowi.
1
Droga Messiego w CA
Wenezuela, Stany Zjednoczone
0
No tak, nie wiesz co napisac to atakujesz. Prawda boli chyba. Nie myśl, ze wszystko jest przeciwko Tobie, to do niczego nie prowadzi.
0
Blanco, Barcelona ligi nie wygrala, maja derby Barcelony, 2 wyjazdy - jeden z Betisem i jeden z Granada. Każda z tych drużyn moze punkt wywalczyć. Szczególnie, ze forma Barcelony daleka jest od wysokiej.
0
Atletico ma wyjazd z Levante gdzie od lat ciezko im idzie. Zreszta dzisiaj Levante prowadzi póki co z Bilbao. Jak sie mało znasz na La Lidze to nie pisz bzdur, ze można im dopisać w ciemno 9 pkt. Barcelonie pewnie 4 tygodnie temu tez dawałeś w ciemno mistrza.
0
Wziąć, poziom inteligencji na tej stronie ponoć taki wysoki.
0
Napisałbym co o Tobie myśle ale sie boje o bana. Z Atletico w pierwszym meczu sędzia powinien wyrzucić Suareza. W drugim Suareza, Neymara i Inieste. W 8 Barcelona nie wiem czy z pola bramkowego na własnej połowie by wyszła. Jak sie czepiasz tego ze w Madrycie są oszuści to przeczytaj ten artykuł na Białej stronie jeszcze raz. Jest napisane wyraźniej kto bardziej korzysta na pomyłkach arbitrów.
0
To nie był argument tylko taka lekka szydera. Argumentem było to, ze Ramos przedtem dotknął piłkę. Skoro by doszedł to mógł Sergio podać mu rękę zeby szybciej wstał, wtedy moze by doszedł;) widać w tej sytuacji spryt i doświadczenie Ramosa
0
Nadal nie widzę konkretnych argumentów na temat tej sytuacji. Dobra interwencja Ramosa i nic wiecej. Dotknął piłkę przed dotknięciem Messiego i koniec tematu
0
On w tym meczu ledwo potrafił piłkę przyjąć, a co dopiero dobiec to takiej, której zmieniono tor lotu o 2.8 cm. Prędzej by sobie nogi połamał.
0
0
Jak sie nie znasz to zamilcz. Masz filmik, obejrzyj go a dopiero potem cos pisz, geniuszu. Najpierw Ramos dotknął piłkę. Wiec to Ty zerknij w przepisy specjalisto. I nie ośmieszaj sie.
0
W każdym razie ta żółta kartka nie wpłynęła na przebieg meczu. Nawet jakby jej nie dostał to równie dobrze po faulu, za który dostał druga żółta, mógł dostać bezpośrednio czerwona. Ale bardziej chodzi o to, ze wbrew temu, co tu czytam, w 30 minucie Ramosowi nie należała sie druga żółta.
0
Jak juz sie czepiacie sędziego to co najwyżej o pierwsza żółta dla Ramosa, bo nie wiem za co ja dostał, skoro Wampir był na 10 metrowym spalonym, ewentualnie o nieuznana bramkę Bale'a, bo jak widać na filmiku Ramos Zaje..... Poradził sobie tutaj z Messim bez przekroczenia przepisów.
0
Bo faulu na messim nie było. Obejrzyj na yt powtórkę tej sytuacji.
0
Messi nie był faulowany geniuszu. Najpierw Ramos musnął piłkę. Zreszta pierwsza żółta sam nie wiem za co.
0
Komentarz usunięty
0
0
Nie o taką fife chodzi..
0
Hehe, jeszcze ten spalony przy golu gryzonia.
0
Fajny wywiad, prawdę powiedział. Fajnie, że są obiektywni kibice Realu :)
0
Jak pokazują statystyki, obaj piłkarze w El Clasico raczej nie zawodzą. Liczę na dobry mecz, mam nadzieję, że wygra lepszy ;).
0
Roznica jest prosta. Faul to jakaś część futbolu, natomiast takie zachowanie to prostactwo i buractwo. Słuszna kara.
2
Taką ma cieszynke, jakoś specjalnie długo nie celebrował.
0
Zna ktoś jakąś stronkę, na której na bieżąco wypisywane są transfery z tego okienka ?
0
I nie wyrzucił Gayi.
0
Ok, dzięki za porady. A słyszał ktoś może o systemie X? Gdzieś na jakiejś stronie przeczytałem, że najskuteczniejsza metoda.
0
Tak, ale Polska - Giblartar raczej kurs będzie nie większy niż 1.05. Giblartar - Niemcy na gości w fortunie nie można nawet postawić, więc wiesz ;). Kusi mnie postawić handicup 0:2 na Polskę w meczu z Gruzją w czerwcu. Kurs to 3.10, więc na prawdę fajny, a szansa na wygraną 3 bramkami jest spora.