xBlacky
Dołączył/a: listopad 2013
MMz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Onet.pl ?
0
Sądzę, że z tych co napisałeś dobrze grali będą tylko : Halilovic, Deulofeu, Rafinha, Neymar, Messi.. A Traore, Bartra, Suarez, Bagnack i Dongou pewnie odejdą gdzieś do średniaków i słuch o nich zaginie. A Alba.. powiedzmy sobie szczerze... Teraz nie jest topowym obrońcą. W defensywie jest tragiczny.
Swoją drogą chciałbym w Barcelonie na przyszłość Ter Stegena oraz jakiegoś ŚO.
0
Nie ma co się tak rozpędzać, póki co to świetnie się zapowiada, ale jeszcze nie gra jak Neymar. Mam nadzieję, że za 2-3 lata zacznie pukać do 1-wszego składu.
0
Moim zdaniem po CR7 najlepszy piłkarz Realu.
0
Cozzer, jak śmiałeś napisać tutaj o piłkarzy Realu ? 3 "-" dostałeś, bo pochwaliłeś kogoś z drużyny Królewskich. Ale przyznam, drugi Luka, niedługo obaj będą stanowić o sile Chorwacji.
0
Z Bayernu kto byłby potrzebny ? Hmm.. Alaba, Lewandowski, Boateng. Thiago na razie zagrał kilka dobrych spotkań, nie przesadzajmy. Sprzedaliśmy go pół roku temu.
0
Nie śmieszne.
Reus jest do wyciągnięcia za maksymalnie 50 mln, a myślę, że i za 40 by dało radę, o ile chciałby u nas zagrać. Ale pociąg o nazwie "FC Barcelona" przyjeżdża tylko raz, więc mógłby się zgodzić.
0
Na chwilę obecną grają po prostu bardzo dobrze, od jakiegoś czasu prezentują równą formę. To się oczywiście może zmienić, ale w tej chwili są jedną z najlepszych drużyn.
0
Jako jeden z niewielu się z Tobą zgodzę.
0
Co nie zmienia faktu, że Neymar prawdopodobnie kosztował najwięcej w historii. A poza tym, wiek też ma znaczenie jeśli chodzi o cenę. Pogba nie jest lepszy od Cesca, Iniesty, a jest prawdopodobnie warty więcej niż oni. Illarra ma 23 lata, przyszłość przed nim, tak sądzę, chociaż nie oglądam wszystkich meczów Realu
0
Ktoś to już pisał
Rayo 0 - 6 Barca
Gramy kapitalnie, jesteśmy najlepsi
Schalke 1 - 6 Real
Schalke to ogórki, liga niemiecka jest słaba.
To pokazuje poziom wypowiedzi niektórych kibiców.
0
Real zagrał b. dobrze, Schalke beznadziejnie. To chyba bardziej trafne.
0
Neymar. Trochę obiektywizmu, ludzie!
0
Ból dupy wyczuwam. Faworyci : Bayern, Barca, Real i może City, ale najpierw musi wygrać "w piekle" na co daje im baardzo małe szanse :).
0
Uwierz mi, robimy dokładnie to samo :) A co do bramki to się zgadzam. Jeszcze bramka Walijczyka przedniej urody, ale jednak Huntelaar uderzył fantastycznie :) Dał radości chociaż trochę wspaniałym kibicom.
0
Liczę na dobry mecz i zwycięstwo lepszej drużyny. Mam nadzieję, że będzie nią Barca, tak jak na CN!
0
Też się zastanawiam.
0
Oglądam, ale napisałeś to w momencie jak strzelił 2-gą bramkę ;). A Ci od razu minusują..
0
Bo strzela 2 bramki ? Nie rozumiem.
0
Sorry, ale Shalke to nie średniak. Są słabsi od City, sporo słabsi, ale nie przesadzajmy ;).
0
Wstyd mi za Ciebie.
0
Real gra bardzo dobrze, a do tego bezbarwnie Shalke, 2-ga bramka ich dobiła. Od tamtej pory nie grają nic.
0
wszedłem * pozdro 600
0
Sorry, ale jak byłoby oficjalnie, to znaczy, ze prawdę mówią, ale spoko, to był troll ;)
0
Taki tam troll ^^ nie wyszło mi, bo nie zmieniłem ostatnich cyferek :D
0
Pewnie w Realu bedzie siedział od lipca na ławie, za 2 lata pojdzie gdzieś i słuch o nim zaginie.. A tak się pięknie zapowiada, świetny strzał, dobry drybling, szybki. Drugi Modric.
0
Jak zwykle prześcieradła nas ubiegły... Nasza "polityka"
0
Niestety... Za długo czekaliśmy.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/oficjalnie-alen-halilovic-w-realu-madryt/vm789
0
Gabi.
0
Haha, ale debiut... :/ współczuję