0

Onet.pl ?

0

Sądzę, że z tych co napisałeś dobrze grali będą tylko : Halilovic, Deulofeu, Rafinha, Neymar, Messi.. A Traore, Bartra, Suarez, Bagnack i Dongou pewnie odejdą gdzieś do średniaków i słuch o nich zaginie. A Alba.. powiedzmy sobie szczerze... Teraz nie jest topowym obrońcą. W defensywie jest tragiczny.
Swoją drogą chciałbym w Barcelonie na przyszłość Ter Stegena oraz jakiegoś ŚO.

0

Nie ma co się tak rozpędzać, póki co to świetnie się zapowiada, ale jeszcze nie gra jak Neymar. Mam nadzieję, że za 2-3 lata zacznie pukać do 1-wszego składu.

0

Moim zdaniem po CR7 najlepszy piłkarz Realu.

0

Cozzer, jak śmiałeś napisać tutaj o piłkarzy Realu ? 3 "-" dostałeś, bo pochwaliłeś kogoś z drużyny Królewskich. Ale przyznam, drugi Luka, niedługo obaj będą stanowić o sile Chorwacji.

0

Z Bayernu kto byłby potrzebny ? Hmm.. Alaba, Lewandowski, Boateng. Thiago na razie zagrał kilka dobrych spotkań, nie przesadzajmy. Sprzedaliśmy go pół roku temu.

0

Nie śmieszne.
Reus jest do wyciągnięcia za maksymalnie 50 mln, a myślę, że i za 40 by dało radę, o ile chciałby u nas zagrać. Ale pociąg o nazwie "FC Barcelona" przyjeżdża tylko raz, więc mógłby się zgodzić.

0

Na chwilę obecną grają po prostu bardzo dobrze, od jakiegoś czasu prezentują równą formę. To się oczywiście może zmienić, ale w tej chwili są jedną z najlepszych drużyn.

0

Jako jeden z niewielu się z Tobą zgodzę.

0

Co nie zmienia faktu, że Neymar prawdopodobnie kosztował najwięcej w historii. A poza tym, wiek też ma znaczenie jeśli chodzi o cenę. Pogba nie jest lepszy od Cesca, Iniesty, a jest prawdopodobnie warty więcej niż oni. Illarra ma 23 lata, przyszłość przed nim, tak sądzę, chociaż nie oglądam wszystkich meczów Realu

0

Ktoś to już pisał
Rayo 0 - 6 Barca
Gramy kapitalnie, jesteśmy najlepsi

Schalke 1 - 6 Real
Schalke to ogórki, liga niemiecka jest słaba.

To pokazuje poziom wypowiedzi niektórych kibiców.

0

Real zagrał b. dobrze, Schalke beznadziejnie. To chyba bardziej trafne.

0

Neymar. Trochę obiektywizmu, ludzie!

0

Ból dupy wyczuwam. Faworyci : Bayern, Barca, Real i może City, ale najpierw musi wygrać "w piekle" na co daje im baardzo małe szanse :).

0

Uwierz mi, robimy dokładnie to samo :) A co do bramki to się zgadzam. Jeszcze bramka Walijczyka przedniej urody, ale jednak Huntelaar uderzył fantastycznie :) Dał radości chociaż trochę wspaniałym kibicom.

0

Liczę na dobry mecz i zwycięstwo lepszej drużyny. Mam nadzieję, że będzie nią Barca, tak jak na CN!

0

Też się zastanawiam.

0

Oglądam, ale napisałeś to w momencie jak strzelił 2-gą bramkę ;). A Ci od razu minusują..

0

Bo strzela 2 bramki ? Nie rozumiem.

0

Sorry, ale Shalke to nie średniak. Są słabsi od City, sporo słabsi, ale nie przesadzajmy ;).

0

Wstyd mi za Ciebie.

0

Real gra bardzo dobrze, a do tego bezbarwnie Shalke, 2-ga bramka ich dobiła. Od tamtej pory nie grają nic.

0

wszedłem * pozdro 600

0

Sorry, ale jak byłoby oficjalnie, to znaczy, ze prawdę mówią, ale spoko, to był troll ;)

0

Taki tam troll ^^ nie wyszło mi, bo nie zmieniłem ostatnich cyferek :D

0

Pewnie w Realu bedzie siedział od lipca na ławie, za 2 lata pojdzie gdzieś i słuch o nim zaginie.. A tak się pięknie zapowiada, świetny strzał, dobry drybling, szybki. Drugi Modric.

0

Jak zwykle prześcieradła nas ubiegły... Nasza "polityka"

0

Gabi.

0

Haha, ale debiut... :/ współczuję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?