0

No nie, 0:1... I to jeszcze skarcił nas nasz niedoszły stoper... Passa zepsuta, ale to nieistotne - gorszy jest fakt, że fatalnie weszliśmy w to spotkanie...

0

Pedro, kuźwa... Ledwo się mecz zaczął...

0

I tu, Josepie Mario, się zgadzamy ;)

0

No to jedziem z tym śledziem i lecim na Szczecin :D Po 3 punkty, panowie! Pola Elizejskie niech się zapełnią kolorami Blaugrany... Visca el Barca! ;)

0

Ruski może być? Jakość zajebista. Łap: http://livefootball.ws/15182-champions-league-psg-barcelona.html ;)

0

Na szczęście treneiro rotuje składem i na razie każdy dostaje szanse. W końcówce sezonu będą grać najlepsi stoperzy, ale do tego czasu będzie jeszcze mnóstwo okazji do wykazania się ;)

0

Skorupski to duży talent i skoro go wystawiają w pierwszym składzie w takim hitowym spotkaniu LM, to życzę mu świetnych parad ;) Taka okazja może się już nie zdarzyć...

3

Ode mnie też - wszystkiego najlepszego ;)

0

Tak w ogóle jakie zero z tyłu ustawiłoby nas korzystnie w jakim rewanżu? Przecież to jest faza grupowa i liczą się punkty, a nie wyniki.

3

Mam nadzieję, że po zakończeniu kariery wróci do klubu jako trener/działacz. Jest legendą Barcy, a jego historia stała się częścią historii Blaugrany.

0

Tak, ten na zdjęciu to Abidal.

0

Nie spamuj, lepiej umyj się.

0

No tak, ale przez te kilkanaście milionów więcej zamiast dwóch nowych solidnych obrońców mielibyśmy prawdopodobnie tylko jednego.

6

"Wobec fiaska w rozmowach z Paryżanami, Barcelona zdecydowała się na pozyskanie Jérémy'ego Mathieu oraz Vermaelena."

A Vermaelen to nie ma imienia? xD

0

Z PSG wcale nie musi być tak łatwo. Myślę, że typ Cristobala jest bardzo prawdopodobny.

0

Bo piłka jest okrągła, a bramki są dwie ;)

0

Ehh, nie mogliby tak rozegrać takiego meczu w Polsce? :D

0

Mocny skład, tylko Pedro trochę razi w oczy... Ale na chwilę obecną nie mamy innego wyjścia, zważywszy na pauzującego Suareza oraz brak obycia Munira i Sandro w europejskich pucharach.

0

Akurat niczego takiego w tekście nie ma. Ale skład niestety nijak się ma do rzeczywistości, zaczynając choćby od ustawienia, które nie jest barcelońskie i w którym Blaugrana jeszcze nie grała. Poza tym Adriano w pierwszym składzie oraz brak Busquetsa jest dla mnie nie do przyjęcia. I jeszcze jedno - tekst napisany jest bardzo pompatycznym stylem i źle się go czyta.

0

Oczywiście poleciłbym, ale jeszcze mam zbyt krótki staż ma stronie ;)

0

Hahah rzeczywiście prawa :D Wybaczcie, wczesna godzina była ;)

0

Obym w czerwcu mógł przeczytać, że drużyna pod wodzą Luisa Enrique zanotowała również jeden z najlepszych sezonów w historii Barcy ;)

0

Dzięki za przypomnienie tego wywiadu, poprawiłeś mi humor :D

0

Na razie pozytywnie zaskoczył i zamknął usta krytykom swoją grą. Mam nadzieję, że dzisiaj w LM zaprezentuje się jak z Granadą i duet Żeremi-Żerard znowu zachowa "zero z tyłu" ;)

0

Messi na zdjęciu w Sporcie wygląda choćby nie miał lewej ręki xD

15

Marca znowu kłamie. Mecz z PSG to nie "godzina prawdy", tylko półtorej :D

2

Poprzednicy mają rację - jeśli chcemy wygrać LM, to musimy być w stanie pokonać wszystkich. A grupa w cale nie taka zła (trafiały się gorsze) i kluczowa będzie, miejmy nadzieję, faza pucharowa ;)

2

To dwa różne zdjęcia, zrobione pod innym kątem. Zwróćcie uwagę choćby na pozycję reklam za zawodnikami - w jednym przypadku jest to napis "MasterCard", a w drugim jego logo. I racja - Sport z pewnością poprawił kolory fotki.

1

Nie wystąpi Ibra, Thiago Silva, Douglas... Same wzmocnienia :D

0

Dla mnie tam najważniejsze jest to, czy Barca wywiezie z Paryża 3 punkty. Nie ukrywajmy, że bez Ibry i Silvy w składzie PSG będzie to dużo łatwiejsze ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?