xeroo95
Dołączył/a: czerwiec 2014
Piekary Śląskie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No nie, 0:1... I to jeszcze skarcił nas nasz niedoszły stoper... Passa zepsuta, ale to nieistotne - gorszy jest fakt, że fatalnie weszliśmy w to spotkanie...
0
Pedro, kuźwa... Ledwo się mecz zaczął...
0
I tu, Josepie Mario, się zgadzamy ;)
0
No to jedziem z tym śledziem i lecim na Szczecin :D Po 3 punkty, panowie! Pola Elizejskie niech się zapełnią kolorami Blaugrany... Visca el Barca! ;)
0
Ruski może być? Jakość zajebista. Łap: http://livefootball.ws/15182-champions-league-psg-barcelona.html ;)
0
Na szczęście treneiro rotuje składem i na razie każdy dostaje szanse. W końcówce sezonu będą grać najlepsi stoperzy, ale do tego czasu będzie jeszcze mnóstwo okazji do wykazania się ;)
0
Skorupski to duży talent i skoro go wystawiają w pierwszym składzie w takim hitowym spotkaniu LM, to życzę mu świetnych parad ;) Taka okazja może się już nie zdarzyć...
3
Ode mnie też - wszystkiego najlepszego ;)
0
Tak w ogóle jakie zero z tyłu ustawiłoby nas korzystnie w jakim rewanżu? Przecież to jest faza grupowa i liczą się punkty, a nie wyniki.
3
Mam nadzieję, że po zakończeniu kariery wróci do klubu jako trener/działacz. Jest legendą Barcy, a jego historia stała się częścią historii Blaugrany.
0
Tak, ten na zdjęciu to Abidal.
0
Nie spamuj, lepiej umyj się.
0
No tak, ale przez te kilkanaście milionów więcej zamiast dwóch nowych solidnych obrońców mielibyśmy prawdopodobnie tylko jednego.
6
"Wobec fiaska w rozmowach z Paryżanami, Barcelona zdecydowała się na pozyskanie Jérémy'ego Mathieu oraz Vermaelena."
A Vermaelen to nie ma imienia? xD
0
Z PSG wcale nie musi być tak łatwo. Myślę, że typ Cristobala jest bardzo prawdopodobny.
0
Bo piłka jest okrągła, a bramki są dwie ;)
0
Ehh, nie mogliby tak rozegrać takiego meczu w Polsce? :D
0
Mocny skład, tylko Pedro trochę razi w oczy... Ale na chwilę obecną nie mamy innego wyjścia, zważywszy na pauzującego Suareza oraz brak obycia Munira i Sandro w europejskich pucharach.
0
Akurat niczego takiego w tekście nie ma. Ale skład niestety nijak się ma do rzeczywistości, zaczynając choćby od ustawienia, które nie jest barcelońskie i w którym Blaugrana jeszcze nie grała. Poza tym Adriano w pierwszym składzie oraz brak Busquetsa jest dla mnie nie do przyjęcia. I jeszcze jedno - tekst napisany jest bardzo pompatycznym stylem i źle się go czyta.
0
Oczywiście poleciłbym, ale jeszcze mam zbyt krótki staż ma stronie ;)
0
Hahah rzeczywiście prawa :D Wybaczcie, wczesna godzina była ;)
0
Obym w czerwcu mógł przeczytać, że drużyna pod wodzą Luisa Enrique zanotowała również jeden z najlepszych sezonów w historii Barcy ;)
0
Dzięki za przypomnienie tego wywiadu, poprawiłeś mi humor :D
0
Na razie pozytywnie zaskoczył i zamknął usta krytykom swoją grą. Mam nadzieję, że dzisiaj w LM zaprezentuje się jak z Granadą i duet Żeremi-Żerard znowu zachowa "zero z tyłu" ;)
0
Messi na zdjęciu w Sporcie wygląda choćby nie miał lewej ręki xD
15
Marca znowu kłamie. Mecz z PSG to nie "godzina prawdy", tylko półtorej :D
2
Poprzednicy mają rację - jeśli chcemy wygrać LM, to musimy być w stanie pokonać wszystkich. A grupa w cale nie taka zła (trafiały się gorsze) i kluczowa będzie, miejmy nadzieję, faza pucharowa ;)
2
To dwa różne zdjęcia, zrobione pod innym kątem. Zwróćcie uwagę choćby na pozycję reklam za zawodnikami - w jednym przypadku jest to napis "MasterCard", a w drugim jego logo. I racja - Sport z pewnością poprawił kolory fotki.
1
Nie wystąpi Ibra, Thiago Silva, Douglas... Same wzmocnienia :D
0
Dla mnie tam najważniejsze jest to, czy Barca wywiezie z Paryża 3 punkty. Nie ukrywajmy, że bez Ibry i Silvy w składzie PSG będzie to dużo łatwiejsze ;)