xeroo95
Dołączył/a: czerwiec 2014
Piekary Śląskie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jeszcze grochówka wojskowa, nieźle by po niej strzelali z armaty xD
0
Zdanie z cyklu "jak dwa razy z rzędu nie użyć tego samego słowa" :D
11
Sushi + Nutella? A maślanki do popicia nie mieli? Przecież od takiego połączenia to tylko zesrać się idzie, MAtS chyba z kibla nie wychodził xD
6
Skromny i honorowy to był Zawisza Czarny, panie Weligton. Bo chyba natarczywe dokuczanie jednemu zawodnikowi od 2009 nie ma wiele wspólnego z honorem? Takie wspaniałe zachowania to są najczęściej karane czerwoną kartką. Może najpierw weź pan przykład choćby z Ryana Giggsa i dopiero potem się wypowiadaj o swoich przymiotach duszy.
0
Dokładnie, za to Laboga jest zdeklarowanym madridistą...
0
Cała drużyna zagrała kiepsko - fakt, ale moim zdaniem na tle tego boiskowego vanitasu on wyróżniał się szczególnie. W porównaniu do Alby na lewej stronie wypadł bardzo blado. A czepiać się mogę, bo ogółem forum służy do subiektywnego wyrażania opinii. Czekałem na debiut Douglasa, żeby po różnych głosach zza oceanu przekonać się na własne oczy co do jego umiejętności, a tym występem niestety potwierdził te negatywne zdania na swój temat.
0
Wydaje mi się, że największym problemem mogą być dalej autobusy, co pokazały ostatnie mecze, i tutaj możemy potracić najwięcej punktów. Póki co LE nie znalazł na to żadnego rozwiązania, ale oceniać będziemy po sezonie. Obrona się trochę wzmocniła i na razie wygląda solidnie, Busi ( Masche w pamięci) też prezentuje się bardzo dobrze, skutecznie rozbijając ataki rywali, więc typowe ogórki z ofensywnym nastawieniem zostaną skarcone przez Barcę manitą. Natomiast co będzie na poziomie mocnych ligowców oraz LM - zobaczymy. Dużo zależy od dnia, szczęścia, braków kadrowych, taktyki... Oby nie było tak jak mówisz.
1
Tak! Wyłożyłby taką patelnię, że Pedro trafiłby z zamkniętymi oczami!
0
No właśnie o to mi chodzi - Malaga postawiła na defensywę i zrobiła to w tak dobry sposób, że Barca nawet celnego strzału nie oddała.
0
Wiesz, Giuly czy Abidal kosztowali podobnie, a jednak to chyba nie ta półka...
0
Rakitić rozkładający ręce na zdjęciu to dobre podsumowanie spotkania... Bo co można powiedzieć o meczu, w którym padły zaledwie dwa celne strzały na bramkę (i to jeszcze ze strony Malagi)? W którym atak i pomoc Barcelony praktycznie nie istniały, a największe zagrożenie pod bramką rywala stwarzali stoperzy swoimi główkami?
Doprawdy to były okropne, 90-minutowe męczarnie dla oka. Ofensywnych zagrań jak na lekarstwo, do tego w kiepskim stylu. Najbardziej emocjonującym momentem spotkania była chyba scysja Messiego z Weligtonem, który, nawiasem mówiąc, zdecydowanie zapracował sobie na czerwo. Na plus można tylko zaliczyć fakt, że znowu zagraliśmy na zero z tyłu i Bravo idzie na rekord... Ale co to ma za znaczenie, jeśli straciliśmy dwa punkty? Jak powiedział Lucho przed meczem, "lepiej wygrać 2:1, niż..." zremisować 0:0.
Zresztą formacja obronna też nie rozegrała rewelacyjnego spotkania - mam tu na myśli głównie Douglasa, naszego brazylijskiego kota w worku... Patrząc na jego grę można było tylko załamywać ręce i odczuwać tęsknotę za jego poczciwym rodakiem, Danielem, na pozycji PO... Ehhh, szkoda, że nie Zubi nie sprowadził Piszczka - gorszy by pewnie nie był, a przynajmniej mógłbym oglądać Polaka w trykocie Blaugrany. Ale dobra, nie ma co skreślać biednego debiutanta po jednym (i to bardzo słabym) meczu.
Występu formacji ofensywnych nie będę szeroko komentować. Napiszę tylko, że Munir spadł z wysokiego konia, a to pewnie zabolało.
To chyba wszystko, oby zespół pozbierał się do spotkania z Granadą i zagrał jak z Levante, bo na dalszą stratę punktów nie możemy sobie pozwolić.
P.S. Gratulacje dla Malagi - autobus zaparkowany perfekcyjnie.
2
Jezus Maria Douglas... Katastrofa.
0
Chyba Ci się strony pomyliły, tutaj za taki komentarz nie dostaniesz okejki...
0
Tylko jeszcze 3 minuty, będzie ciężko...
0
Czekam na debiut Suareza i Vermy w pierwszej drużynie ;) Na szansy występu dla Halilovicia też - wielki talent i duże umiejętności w młodym wieku!
0
Marnował się w tym Realu, jak obecnie Isco z Illarą...
0
Ciekawa obrona dziś - nareszcie swoje szanse dostali Douglas oraz Bartra (i to w duecie z Pique!)... A niektórzy tak już rozpaczali nad decyzjami Lucho, że na stoperze ciągle tylko M
0
A tak serio, jeśli masz SopCasta, to na livefootball.ws ;)
0
Ja, na Canal+Sport HD.
0
Nawet Milik > Suarez, bo nie ma zawieszenia xD Zubi, do Barcy go! :D
0
Hat trick oczywiście klasyczny?
0
6 bramek Milika dla Ajaxu w Pucharze Holandii... Co ciekawe, tylko jeden zawodnik przed nim dokonał takiego wyczynu - był to niejaki Luis Suarez w 2009 roku :D Mam nadzieję, że kariera polskiego napastnika potoczy się podobnie ;)
0
Ehhh, Camp Nou i klubowe muzeum to wspaniałe miejsca... Dużo bym dał, żeby kiedyś znowu się tam wybrać, najlepiej razem z biletem na mecz :D
0
Pewnie musisz złożyć wniosek o członkostwo, a później regularnie wpłacać składki ;)
0
Mamy dwóch świetnych pivotów w wysokiej formie - oby ból głowy treneiro zawsze polegał na takich dylematach ;)
0
Dżizas, nie płakać za Busim, gdyby odszedł ;o Przecież w formie (np. obecnej) to jeden z najlepszych ŚPD na świecie! Dobrze się stało, że Pan Fotka swoją ekstrawagancką szafę przeniósł do Londynu, bo zdecydowanie zaniżał średnią umiejętności na swojej pozycji... Teraz mamy sytuację idealną - w składzie znajduje się dwóch genialnych pivotów (Sergio oraz Masche). Oby zawsze ból głowy Lucho polegał na takich dylematach ;)
0
Spokojnie. Potrzebowaliśmy ostatnio stoperów, to teraz mamy ich zatrzęsienie. Pique jest graczem klasy światowej, lecz obecnie znajduje się w nieco niższej formie. Mam sympatię do Bartry, ale chyba jest jeszcze zbyt słaby i mało doświadczony na pierwszy skład, powinien się ogrywać z ogórkami. Mathieu na razie prezentuje się zaskakująco solidnie, lecz czasem popełnia katastrofalne błędy. Verma to wielki znak zapytania, a Masche moim osobistym zdaniem powinien skupić się na walce z Busim o pozycję pivota. Ale to treneiro obserwuje piłkarzy na treningach i trzeba zaufać, że będzie dawał każdemu szansę, rotując składem, za to w meczach o wysokie cele wystawi najsilniejszą defensywę ;)
0
Eeeee... Busi w formie jest najlepszym defensywnym pomocnikiem na świecie. W zeszłym roku (podobnie jak cała drużyna) był daleki od doskonałości, a i tak zjadał Songa na śniadanie. Obecny sezon Sergio rozpoczął znakomicie, ponadto na pozycję pivota mamy w zapasie genialnego na mundialu Mascherano. Więc po co nam niby ta kula u nogi, której nawet nikt nie chciał wykupić?
0
Ja mam mieszane uczucia co do Cesca... Najpierw była wielka akcja pod tytułem "sprowadzamy Fabsa do domu" i ogromne oczekiwania względem niego, a po kilku latach jego transfer okazał się niewypałem. Szkoda, że w swoim ukochanym klubie Czesiek nigdy nie dostał prawdziwej szansy na pokazanie umiejętności, ale z drugiej strony nie dał też trenerom powodów do tego. No nic, to już zamknięty etap w jego karierze, więc pozostaje mu życzyć, żeby w CFC prezentował się tak, choćby na dworze zawsze była jesień ;)
9
I Athletic Bilbao!